امروز: سه شنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۸ | ۲۰:۳۱:۳۵  آخرین بروزرسانی : خرداد ۱۲ام, ۱۳۹۴
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۲ خرد ۱۳۹۴ | کد خبر : 63343
  ارسال خبر چاپ خبر
 • همانطور که لازم است معضلات و مشگلات بصورت انتقاد توسط دلسوزان برای سازندگی اعلام شود.محسنات و فعالیتی مثبت نیز بایستی بیان تا عزیزان زحمتکش انرژی لازم برای ادامه را تحصیل و این مهم نشانه شعور و شاکر بودن وظیفه از فرهنگ والا مسلمان ایرانی است. حدود یک دهه پیش اولین کلاس سطح یک بینالمللی مربیگری…

  همانطور که لازم است معضلات و مشگلات بصورت انتقاد توسط دلسوزان برای سازندگی اعلام شود.محسنات و فعالیتی مثبت نیز بایستی بیان تا عزیزان زحمتکش انرژی لازم برای ادامه را تحصیل و این مهم نشانه شعور و شاکر بودن وظیفه از فرهنگ والا مسلمان ایرانی است.

  حدود یک دهه پیش اولین کلاس سطح یک بینالمللی مربیگری به همت خانم لیموچی زیر نظر کمیته المپیک بزگزار گردید و همسو شدن آموزش و عقب نبودن از بقیه کشورها لااقل از نظر توجه به مربیان مد نظر بود و و ادامه این روند ترجمه کتاب سطح ۲ در دستور کار قرار داشت که متاسفانه با کار شکنی فدراسیون و مهره باترفلای در کنفدراسیون غرب آسیا که می خواست این مهم به نام او ثبت شود تا کنون انجام نشده و حتی کلاسها مربوطه در ایران نفی می شد.

  هم اکنون با تیز هوشی کمیته آموزش فدراشیون و فعالیتهای کارشناسانه اقای واقفی و پیگیری خانم لیموی این معضل بزرگ برطرف و اولین کلاس بین المللی سطح یک را فدراسیون با دعوت عادلانه از استانهای ایران بدون تبهیض برگزار و حتی انتخاب مدرس نیز از بین شرکت کنندگان بصورتی که هر کس این مهم را در اموزش مثل سابق یدک نکشیده و مخرب در اموزش نباشد را ملزوم و…….. که جای تشکر و قدر دانی از دست اندر کاران فدراسیون در این رابطه را دارد.

  مورد دیگر انشاالله در دیگر عرصه ها که در جا زدن کما فی السا بق ادامه دارد چنین روندی در جهت پیشرفت و قانونمند شدن بوسیله شایسته سالاری بدون ترس از فریاد منافع طلبان که بوسیله رابطه مکانهایی مقدس را تسخیر کرده اند انجام پذیرد.

  حسن ترکان

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "تحولات انجام شده در آموزش تنیس روی میز"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار