- پایگاه تخصصی پینگ پنگ(تنیس روی میز) ایران - http://ttraket.com -

خانواده شریف پینگ پنگ؛ مدرس داوری کشور را دریابند!+شماره حساب

برای هرگونه کمک و همکاری با همنوع برجسته کشور با آقای همت هماهنگی فرمایید

گاهی خدا می خواهد با دست تو دست دیگر بندگانش را بگیرد،وقتی دستی را به یاری می گیری،بدان که دست دیگرت در دست خداست.

دستی که  به همنوع کمک می کند،از دستانی که برای دعا بالا می روند مقدس تر است.

بخشنده بودن بیش از آنکه توانایی مالی بخواهد،قلب بزرگ میخواهد والبته خانواده شریف تنیس روی میز ایران خانواده شریف و بخشنده ای است وکمترین شکی در آن نیست.

آگاه باشیم که خدا در هیچ جا، همچون آنجا پرستش نمی شود که آدمی برای نیکی کردن به برادران و زیارتشان گام بر می دارد.

احترام به نوع دوستی جزو فرهنگ ما ایرانیان است که با دین مبین اسلام آمیخته شده است. امام حسین (ع) در باب کمک به مردم فرموده : درخواست‌های مردم از شما، از نعمت‌های الهی است برای شما، از این نعمت‌ها ملول و خسته نشوید.     صخنار [1]

محمدرضا بلالی مدرس با اخلاق داوری کشورمان که متاسفانه در سال ۸۴ براثر نامهربانی روزگار ویا امتحان الهی از ناحیه حساس گردن دچار ضایعه نخاعی گردید.

این داور کارآمد و با اخلاق کشورمان متولد ۱۳۴۴  ودبیر ورزش بازنشسته (لیسانس تربین بدنی)بوده و در حال حاضر دارای دوفرزند دختر و پسر می باشد که در ساوه ساکن می باشد.

این شخصیت عزیز و گرامی وعضو شریف خانواده تنیس روی میز کشورمان تنیس روی میز را در دوران دانش آموزی آغاز نمود وپس از سالها تلاش و کوشش در این رشته موفق شد علاوه بر کارت ملی داوری بعنوان مدرس داوری کشورمان مدرک خود را اخذ نماید.

این داوری ملی تنیس روی میز ایران از سال ۷۰ تا ۸۴ یعنی به مدت ۱۴ سال در زمینه سرداوری ،داوری وبرگزاری مسابقات جانبازان و معلولین. پیشکسوتان. باشگاهها. آموزشگاههای کشور،کارگری، کارمندی، دانشگاهها، کشورهای اسلامیودهه فجر سابقه و کارنامه بسیار درخشانی از خود به جای گذاشت.

متاسفانه این عضو شریف خانواده تنیس روی میز در اوج خدمت گذاری وعلاقمندی به این رشته در بهمن ۸۴ طی حادثه اسف بار رانندگی در اتوبان تهران ساوه توسط یک راننده از خدا بی خبر از پشت سر مورد صدمه قرار گرفته و از ناحیه نخاع گردن به شدت مصدوم میگردد که در این تصادف راننده مجرم فرار مینماید.

این گل سر سبد داوری تنیس روی میز ایران بعد از این تصادف تحت ۱۵ عمل جراحی تخصصی قرار گرفته که طبیعتا علاو برمعلولیت ،هزینه های هنگفتی را صرف این مهم کرده ودر نهایت زندگی طبیعی او تحت شعاع جدی قرار گرفته است.

فروش خانه ،زمین وماشین وحتی وسایل خانه وتوام با آن گرفتن وام که در نهایت منجر به بدهی های فراوانی شده تنها بخشی از این فاجعه می باشد که تاکنون برجای مانده است.

با تاسف باید اعلام نماییم که جدیدا استاد بلالی دچار زخم بستر شدید گردیده که منجر به دو عمل جراحی سنگین به مبلغ ۲۳ میلیون در بسمارستان پارسیان گردیده است.

خانواده شریف و کریم  تنیس روی میز بخوبی اطلاع دارند که نگهداری بیمارنخاعی (حدود ۹۰درصد ) بسیار پرهزینه میباشد.خرید و تعمیر لوازم پزشکی مثل تخت برقی،تشک مواج،دستگاهای بالابر، ویلچرهای مختلف، تشک مواج، ماساژور و وسایل فیزیوتراپی وپانسمان و…که همگی در منزل انجام می پذیرد به همراه تحصیل وسایر هزینه های زندگی سربه فلک می کشد که قابل قیاس با حقوق یک میلیون تومانی بازنشستگی نمی باشد.

اینجانب یقین دارم که خانواده شرافتمند و نوع پرست تنیس روی میز ایران(از ملی پوشان مرد و زن کشور گرفته تا سایر اعضای این خانواده شریف) وخصوصا فدراسیون تنیس روی میز کشور وحتی مسئولان وزارت ورزش و جوانان از دکتر گودرزی ودکتر سجادی  محترم گرفته تا کمیته محترم ملی المپیک جناب آقای هاشمی و مهندس شهنازی وحتی بیمه البرز و.. این عضو سربلند وافتخار آفرین داوری تنیس روی میز ایران را تنها نخواهند گذاشت و با درایت و بزرگ منشی خود جلوه های بسیار زیبایی در این نوع دوستی وانسانیت خلق خواهند کرد.

در اینجا لازم است از همسر عزیز و گرامی وقهرمان واقعی این امتحان دشوار الهی برای این همه وفاداری و از از خود گذشتگی صمیمانه تشکر وقدردانی نماییم.