امروز: دوشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۷ | ۰۶:۳۳:۰۳  آخرین بروزرسانی : مهر ۲۰ام, ۱۳۹۰
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۰ | کد خبر : 6804
  ارسال خبر چاپ خبر
 • به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور به نقل از خبرگزاری شین هوای چین  در روز دوشنبه ۱۰ اکتبر دانشگاه معتبر چین به نام ژجیانگ  در هانگژو واقع در شرق چین  یک مسابقه بین دوروبات جدید خود را در حضور خبرنگاران  افتتاح کرد. این دوروبات  فوق العاده  هوشمند  بوده  وبه راحتی قادر به ردیابی توپها با…

  به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور به نقل از خبرگزاری شین هوای چین  در روز دوشنبه ۱۰ اکتبر دانشگاه معتبر چین به نام ژجیانگ  در هانگژو واقع در شرق چین  یک مسابقه بین دوروبات جدید خود را در حضور خبرنگاران  افتتاح کرد.
  این دوروبات  فوق العاده  هوشمند  بوده  وبه راحتی قادر به ردیابی توپها با هر سرعت ومسیری هستند.
  طی پیامی که این سازندگان برای مسئولین فدارسیون جهانی تنیس روی میز ارسال کرده اند اعلان شده باید :باید خود را برای اختراع جدید ما آماده کنند.
  سازندگان این رباتها در نظر دارند که رباط جدید را معرفی کنند که میتواند بدون کمترین خطا و اشتباهی  جای داوران مطرح دنیا را بگیرد.
  بقولی باید به این رباتها نام ربات کارت بلو (آبی) داد. چرا که به آسانی میتواند جای داوران کارت ابی را بگیرد.
  باید منتظر بود تا این اختراع جدید بزودی رونمایی گردد.
  دو روبات های هوشمند هستند که قادر به ردیابی حرکات یک توپ تنیس روی میز و پخش از طریق سیستم کنترل حرکت مجهز به یک ساخته شده در دوربین و واحد پردازش اطلاعاتی که توسط یک آزمایشگاه دانشگاه ژجیانگ یکشنبه پرده برداری شد “، گزارش خبرگزاری شین هوا.

   

   

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  نظرات کاربران در "ساخت روبات پینگ پنگ باز جدید چین"
  1. […] پایگاه تخصصی پینگ پنگتنیس روی میز کشور ساخت روبات […]


  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار