امروز: یکشنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۷ | ۰۲:۰۲:۴۸  آخرین بروزرسانی : فروردین ۲۰ام, ۱۳۹۵
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۰ فرو ۱۳۹۵ | کد خبر : 73295
  ارسال خبر چاپ خبر
 • در حالی که مسابقات  هنک کنگ ساده ترین  شانس تاریخی برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶  برای تنیس روی میز ایران محسوب می شود معلوم نیست که چرا وبه چه علت  برخی افراد وابسته ونان وبه نرخ روز خور در ادوار مختلف  فدراسیون های گذشته  با بله چشم قربان گوئی از سلطان تمامیت خواهی وپادشاه عاشق…

  در حالی که مسابقات  هنک کنگ ساده ترین  شانس تاریخی برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶  برای تنیس روی میز ایران محسوب می شود معلوم نیست که چرا وبه چه علت  برخی افراد وابسته ونان وبه نرخ روز خور در ادوار مختلف  فدراسیون های گذشته  با بله چشم قربان گوئی از سلطان تمامیت خواهی وپادشاه عاشق منصب سعی در ایجاد شبهه برای سخت جلوه دادن  کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶  دارند.

  آنچه کارشناسان مستقل و غیر وابسته بخوبی از آن اطلاع دارند این است که مسابقات هنک کنگ  ساده ترین  دوره وشاید شیرین ترین لقمه تاریخی  برای تنیس روی میز ایران  بجهت کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ محسوب می شود  که در هیچ دوره ای این شرایط ساده و آسان(عین نوشیدن یک آبمیوه)  فراهم نشده است.

  متاسفانه به نظر می رسد که  برخی اظهار نظرهای جناحی وغیرکارشناسی برای بزرگنمایی  از تنیس روی میز کشورهای فقیر  وتقریبا بیچاره ای همچون قزاقستان ویا ازبکستان  وضعیف جلوه دادن تنیس روی میز قدرتمند   کشور عزیزمان صورت می گیرد  از ترس مسلم انتقادات شش سال گذشته دبیر حال حاضر برعلیه زمین و زمان وخصوصا فدراسیون غیر پینگ پنگیها! نشات می گیرد.

  آیا تنیس روی میز ایران تضعیف شده یا کشورهای ضعیفی همانند قزاقستان وازبکستان قوی؟؟؟

  در شرایطی که فدراسیون قبلی تحت شدید ترین انتقادات صغرا کبرای  دبیر حال حاضر قرار داشت؛  موفق شده بود علاوه بر حفظ کسب سهمیه آقایان برای اولین بار در تاریخ این رشته  در حوزه بانوان  به کسب یک سهمیه ارزشمند  وماندگار گردد.

  حالا در شرایطی که در مرحله اول مسابقات انتخابی المپیک فقط با شش نفر بازیکن از آسیای میانه شامل قزاقستان و ازبکستان که در رده تیمی  به ترتیب در جایگاه ۵۰ و۶۶ جهان قرار دارند  دست به ناله و جو سازی و سیاه نمایی  واهی وغیر کارشناسی می زنند.(این در حالی است که تیم تنیس روی میز کشورمان در جایگاه ۳۲ جهان قرار دارد).

  آیا خنده دار نیست  یک مسابقه را که بین چهار نماینده قدرتمند وبسیار شایسته کشورمان  وشش نفر دیگر از قزاقستان و ازبکستان برگزار می شود  سخت ویا دشوار جلوه دهیم؟؟؟

  آیا مصیبت بار نیست که رقابت با شش بازیکن را که اولین رقیب در قبال سومین نماینده  کشورمان ۲۸ پله اختلاف رنکینگی دارد وبا نفر اول تیم ملی کشورمان ۱۲۳ پله اختلاف دارد  با سیاه نمایی غیر واقعی سخت و دشوار نشان دهیم؟؟؟

  مطمئنا  افکار محترم عمومی و کارشناسان مستقل وباسواد با ملاحظه رنکینک بازیکنان در مرحله اول انتخابی المپیک  که در زیر آمده است به اوج مصیبت وفاجعه ای که در حال رخ دادن می باشد  پی خواهند برد.(حالا قرار است دبیر حال حاضر و برخی دیگر از افراد برای مسابقه بین ده نفر با هزینه بیت المال به این مسابقات اعزام شوند! البته عیبی نیست اما افکار محترم عمومی فراموش نکرده اند که دبیر حال حاضر برای سفر دیگران در ادوار گذشته فدراسیون زمین را به آسمان می دوخت و چقدر حرص میخورد و انتقاد میکرد!!!)

  ۱- نیما عالمیان(ایران) رنکینگ ۱۱۹

  ۲-نوشاد عالمیان(ایران)رنکینگ۱۳۷

  ۳-افشین نوروزی(ایران)رنکینگ۲۱۴

  ۴-میدیالطف الله نسبی(ایران) بدون رنکینگ جهانی

  ۵-کیریل گراسیمنکو (قزاقستان) رنکینگ ۲۴۲

  ۶-سمات بیسنو(قزاقستان) رنکینگ ۴۲۱

  ۷-تیمور کلبوگانو(قزاقستان) رنکینگ ۴۱۷

  ۸-دنیس ژولادف(قزاقستان) رنکینگ ۴۳۶

  ۹-زوخید کنجایف(ازبکستان) رنکیگ ۲۶۲

  ۱۰-المرود خولیکف(ازبکستان) رنکینگ ۵۲۲

   

  اینجانب با توجه به حاکم شدن یکی از ضعیف ترین رئیسان هیئت ها بر جایگاه حساس تنیس روی میز کشور  در ارتباط با این مسابقات هیچ پیش بینی و یا اظهار نظری نکرده اما در اینجا رسما اعلام میکنم که برادران عالمیان و افشین نوروزی و میدیا لطف الله نسب ونداشهسواری ومحجوبه عمرانی ومریم صامت هرکدام به تنهایی شایسته کسب سهمیه المپیک بوده وامیدوارم بتوانند با توجه به غیرت و جوانمردی خود برای این رشته افتخار آفرینی بنمایند.

  نباید فراموش کنیم که وضعیت تنیس روی میز ایران با توجه به مرد سالار بودن(در هزینه ها و امکانات و توجه) با حمایتهای چند سال گذشته ما به جائی رسیده که بصورت مستقیم رقابت تنگاتنگی بین آقایان و بانوان بوجود آمده است وچنانچه بانوان مظلوم اما سرافراز تنیس روی میز کشور بتوانند در کسب سهمیه موفق باشند علاوه بر انتظار منطقی بودجه مساوی که بعد از حضور در دسته دوم جهان(یعنی برابر با آقایان) باید منتظر انتظارات برحق بیشتری برای این قشر محترم باشیم.(در صورت مستقل بودن نائب رئیس بانوان از سلطان تمامیت خواهی وپادشاه عاشق منصب می توان به آینده بانوان که اهم آن با زحمت ومدیریت قابل قبول سیما لیموچی این شیر زن بین المللی بدست آمده همچنان امیدوار بود)

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "هنک کنگ؛ساده ترین فرصت برای کسب سهمیه تاریخ المپیک۲۰۱۶"
  1. amidi می‌گه:

   با سلام برای تک تک نفرات اعزامی آرزوی توفیق داریم و امیدوارم شایسته ترین فرد، مستقیما انتخاب گردد.


  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار