امروز: یکشنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۷ | ۰۳:۳۲:۵۰  آخرین بروزرسانی : مرداد ۱۷ام, ۱۳۹۵
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۷ مرد ۱۳۹۵ | کد خبر : 74298
  ارسال خبر چاپ خبر
 • پرونده تنیس روی میز ایران در المپیک ۲۰۱۶ در کمتر از ۱۲ ساعت بسته شد. به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور،برادران عالمیان با باخت برابر حریفانی از اسلوونی ورومانی خیلی زود از ادامه رقابتهای المپیک ۲۰۱۶ بزریل کنار رفتند. ابتدا نوشاد عالمیان مرد شماره یک تنیس روی میز کشورمان در اولین دیدار خود برابر…

  پرونده تنیس روی میز ایران در المپیک ۲۰۱۶ در کمتر از ۱۲ ساعت بسته شد.

  به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور،برادران عالمیان با باخت برابر حریفانی از اسلوونی ورومانی خیلی زود از ادامه رقابتهای المپیک ۲۰۱۶ بزریل کنار رفتند.

  ابتدا نوشاد عالمیان مرد شماره یک تنیس روی میز کشورمان در اولین دیدار خود برابر بازیکن اسلوونی ؛ طی رقابتی غیر قابل انتظار با نتیجه ۴بر ۱ شکست خورد وبا مسابقات المپیک خدا حافظی کرد.

  به نظر می رسید که برخلاف برخی گفته های فدراسیون نشینان در ارتباط با آمادگی وترمیم نقاط ضعف نوشاد این بازیکن محجوب کشورمان نه تنها همچنان از ناحیه فورهند دچار مشکل بود بلکه در این بازی آن نوشاد همیشگی نبود.

  یکی از اشکالات دیگر عصبی بودن وفراز نشیب روانی نوشاددر طول تمام مدت بازی بود که باید مسئولان فدراسیون پاسخگوی آن باشند.

   ریز نتایج این دیدار آمده است:

  تسلوونی

  نیما

  دومین دیدار بین نیما عالمیان و اویدیو از رومانی بود که این دیدار نیز چنگی به دل نزد وبا نتیجه ۴بر یک به سود بازیکن رومانیایی به پایان رسید تا با این باخت پرونده تنیس روی میز ایران نیز در رقابتهای المپیک برزیل ۲۰۱۶ کمتر از ۱۲ ساعت بسته شود.

  بزودی وبعد از تفسیر ودیدگاههای مسئولین فدراسیون آن هم با توجه به گفته های قبل از این رقابتها به تحلیل وبررسی این نتایج خواهیم پرداخت تا مشخص شود جایگاه تنیس روی میز ایران در کجا قرار دارد وچه کسانی با اطلاعات غیر واقعی سعی در قابل قبول بودن روند بی نتیجه وکلیشه ای خود دارند.

  ریز نتایج این دیدار در ادامه آمده است:

  رومانیایی

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "بسته شدن پرونده پینگ پنگ ایران در المپیک"
  1. شمين مرادي دشت می‌گه:

   آقای لطف الله نسبی محترم
   شما که بازی ندا شهسواری را که فقط ۴ امتیاز ناقابل تا بردن از بازیکن بلاروس فاصله داشت را اینقدر ریز بینانه و موشکافانه تحلیل می کنید، امیدوارم با شدت و دقت بسیار بسیار بیشتری نقاط ضعف نوشاد و نیما عالمیان را هم موشکافانه کارشناسی بفرمایید، چرا که دو بازیکن شما نیما و نوشاد به هیچ وجه حتی یک پنجم پتانسیل های همیشگی خود را نتوانستند به مرحله اجرا بگذارند…
   خواهشا با همان ریزبینی خاصی که بازی ندای بی مربی را تحلیل کردید ، بازی بازکینان خود را هم تحلیل بفرمایید.

  2. پيمان فرخي می‌گه:

   نوشاد توی این بازی تمرکز نداشت .و متاسفانه بارها عصبی شد و به همین دلیل توی گیم اول در امتیاز حساس دو تا از سرویسهاش رو از دست داد.. در حالیکه بویان توکیک حتی در مواقعی که از نوشاد عقب بود. تغییری در چهره اون مشاهده نمیشد.نقطه قوت نوشاد دراین بازی سرویسهای منحصر به فردش بود که بویان توکیک در دریافت اونها با دردسر مواجه میشد. و اغلب پس از دریافت بصورت پاس برای نوشاد آماده میشد .که بدلیل ضعف در شروع بازی با حمله قوی فورهند روی توپهایی که با پیچهای متفاوت بصورت پاس برای نوشاد آماده میشد نتونست از این نقطه قوت خودش استفاده کنه.و بعد از اون این نقطه ضعف رو با بکهند ترمیم کرد که ضربات بکهند در بسیاری از موارد تمام کننده نبود و نیاز به چرخش و و اتمام رالی با فورهند بود که نوشاد قادر به انجام اون نبود. بعد از اتمام دو گیم ارئه بازی یکنواخت باعث شد که بدلیل بازی خوانی حریف دو گیم پیاپی رو خیلی راحت از دست بده. و در گیم آخر بنسبت بازی پایاپای بود تا اینکه آخرین پوئن بازی در گیم آخر که حالت تاپ روی تاپ بود باز بدلیل ضعف در فورهند در حالی که بازی ۱۰-۹ بود با نتیجه ۱۱-۹ تمام شد

  3. علی می‌گه:

   ضمن تشکر از مدیر سایت
   چطور وقتی سه سهمیه المپیک کسب می شود کار این فدراسیون هست ولی وقتی شکست می خورند کار فدراسیون قبلی می باشد. مگر ۲ پیروزی نوشاد در المپیک ـ کسب مقام چهارم کاپ آسیا و چهارم امیدهای جهان توسط نوشاد و کسب مقام اولی تیمی در پرتور جهانی فنلاند و دوم انفرادی نوشاد و رسیدن به مقام چهل دنیا ـ کسب مقام اول نوشاد در پرتور جهانی لوکزامبورک و کسب مقام اول تیمی و حضور ۳ بازیکن برای اولین برای در جدول اصلی مسابقات جهانی چین ـ کسب مقام هفتم در آسیا و شکست تیم های ملی کره شمالی و تیم هندوستان ـ مقام اول دوبل و انفرادی در پرتور جهانی بلژیک توسط نیما عالمیان ـ شکست لی پینگ نفر ۶ تیم ملی چین و نفر ۲۵ جهان توسط نیما عالمیان و رسیدن نیما عالمیان از رنگینگ ۲۲۰ به ۱۱۵ و کسب مقام اول انفرادی توسط نیما عالمیان در جایزه بزرگ سوئد با حضور کلیه بازیکنان مطرح در فدراسیون قبلی (آقایان زارع پور و سعادتمند) نبود انصاف این است که وقتی مسئولیت قبول می کنیم باید تمام شکست ها و موفقیت ها را قبول داشته باشیم .
   باتشکر


  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار