امروز: جمعه, ۱ تیر , ۱۳۹۷ | ۱۳:۴۸:۵۵  آخرین بروزرسانی : مهر ۱۷ام, ۱۳۹۵
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ | کد خبر : 74689
  ارسال خبر چاپ خبر
 •   باگذشت بیش از هشت ماه از روی کار آمدن فدراسیون فعلی  به نظر می رسد که نه تنها هیچ اتفاق خاصی رخ نداده است بلکه  در این مدت بارها وبارها شاهد بدست آمدن نتایج بسیار تلخ ویا غیر منتظره در این رشته بوده ایم. آنچه در این باره به نظر می رسد شعار گرائی…

   

  باگذشت بیش از هشت ماه از روی کار آمدن فدراسیون فعلی  به نظر می رسد که نه تنها هیچ اتفاق خاصی رخ نداده است بلکه  در این مدت بارها وبارها شاهد بدست آمدن نتایج بسیار تلخ ویا غیر منتظره در این رشته بوده ایم.

  آنچه در این باره به نظر می رسد شعار گرائی که بیشتر جنبه های تبلیغاتی  را دنبال میکند  در ردیف اول عملکرد  وبرنامه های فدراسیون نشینان  قرار گرفته است که یقینا با شعار گرائی  نه تنها پیشرفتی بدست نخواهد آمد بلکه بالاخره کار این رشته یک جاهایی از قبیل رقابتهای مهم و حساس المپیک ۲۰۱۶ برزیل ویا مسابقات آسیایی و یا رقابتهای بلژیک به بدترین نحو  گیر خواهدکرد.

  در تاریخ این رشته (گوش افکار محترم عمومی)پر است از الفاظ وشعارهایی همانند (برای اولین بار…یا اولین بار در تاریخ این رشته و…)که در نهایت  اینگونه روشهای غیر عملی وغالبا تبلیغاتی  نه تنها راه به جایی نخواهد برد بلکه  پیش بینی می شود وضعیت پیش روی  این رشته بزودی گریبانگیر مسئولان را بیش از پیش بگیرد.

  اگر بخواهیم وضعیت واقعی تنیس روی میز کشور را بدور از شعارگرائی وبا فاصله گرفتن از بزرگنمائیهای موجود ارزیابی کنیم باید به این مهم اشاره کنیم که فدراسیون تنیس روی میز در امر مهم پاسخگوئی و اطلاع رسانی شفاف  نه تنهاموفق عمل نکرده ونمره  قطعی مردودی دریافت نموده بلکه با گریزی به حدود ۱۳ سال پیش سیستم بسته ومحدود اطلاع رسانی را پیشه خود نموده  است.

  در توجیه این  این ادعا  باید گفت که باوجود گذشت چند ماه از پایان رقابتهای المپیک ۲۰۱۶ ونتایج تلخی که بدست آمد (شنبه سیاه)وباوجود وعده های داده شده در زمانی که موج پرفشار افکار عمومی نمایان شده بود تا این لحظه هیچ گزارشی در این باره ونتایج آن به افکار محترم عمومی و رسانه ها داده نشده است  !

  فدراسیون تنیس روی میز  که این روزها زیاد از لفظ شعاری (برای اولین بار  در تاریخ این رشته)استفاده می نماید  از قضا برای اولین بار در تاریخ این رشته نتایج بیست ودمین دوره رقابتهای نوجوانان وجوانان آسیایی تایلند را اطلاع رسانی نکرد  واین عملکرد بعنوان  یک رکورد تاریخی در کارنامه دبیر حال حاضر فدراسیون به ثبت رسید!

  در پاسخ به اینگونه روشهای قدیمی که تاریخ مصرف آن ده ها سال است منقضی شده است باید بگویئم که با حلوا حلوا دهان تنیس روی میز ایران شیرین نخواهد شد  وپیش بینی میکنیم که این تلخ کامیها کماکان  امتداد داشته باشد .

  یکی از عمده ترین چالشهای موجود تنیس روی میز ایران مقاومت در برابر تغییر ات  ویا اذعان به اشتباهات شتابزده  وغیر کارشناسی در برخی انتخابات و یاانتصابات تلقی می گردد .مطمئنا با توجه به نتایج کسب شده  در طی هشت ماه حاکمیت فدراسیون فعلی  می بایست تغییراتی در کادر فنی و حتی مدیریتی  بدون هیچ تسامحی وبه قصد حرکت به جلو  صورت پذیرد تا شاید بتوان ناکامیهای  کسب شده را که در کارنامه  دبیر حال  حاضر به ثبت رسیده حداقل اندکی کمرنگ تر نمود.

  در یک بررسی بسیار ساده وابتدائی  شاهد هستیم که یکی از مسئولان هیئت های استانی  که جزو ضعیف ترینهای استانهای کشور بوده است یکباره دریکی از بالاترین جایگاه اجرائی  این رشته قرار گرفته است !وقتی یک مسئول استانی در بین ۳۱ استان جزو آخرینها بوده چگونه وبا چه استدلالی می توان به موفقیت و یا حرکتی روبه جلو در آینده این رشته امیدوار بود؟؟؟

  نتیجه گیری وخلاصه مطلب:

  ۱-افکار عمومی همچنان منتظر نتیجه  گزارش  مسابقات المپیک ۲۰۱۶ هستند

  ۲-چرا وبه چه دلیل نتایج انفرادی و دونفره مسابقات آسیایی تایلند سانسور شد

  ۳-تعطیلی اردوهای دائمی برای بزرگسالان  ورها سازی  این رده سنی به حال خود…

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "پینگ پنگ ایران با شعار پیشرفت نخواهد کرد!"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار