امروز: دوشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۷ | ۰۷:۲۱:۰۳  آخرین بروزرسانی : دی ۱۷ام, ۱۳۹۵
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ | کد خبر : 74930
  ارسال خبر چاپ خبر
 • پشت پرده های برگزاری انتخابی تیم ملی؟!

  تداوم ویروس انتصاب در تنیس روی میز ایران!

  با روی کار آمدن فدراسیون جدید که استخوان بندی  اصلی آن را  منتقدان فدراسیون محمد زارع پور تشکیل میدهد انتظار میرفت که حداقل برخلاف گفته ها، نوشته ها ،مصاحبه ها ومقالات این افراد ( بزودی مطالب ومصاحبه های آنان را برای تنویر هرچه بیشتر افکار محترم عمومی رسانه ای خواهیم کرد ) دیگر اثری از…

  ttraket

  با روی کار آمدن فدراسیون جدید که استخوان بندی  اصلی آن را  منتقدان فدراسیون محمد زارع پور تشکیل میدهد انتظار میرفت که حداقل برخلاف گفته ها، نوشته ها ،مصاحبه ها ومقالات این افراد ( بزودی مطالب ومصاحبه های آنان را برای تنویر هرچه بیشتر افکار محترم عمومی رسانه ای خواهیم کرد ) دیگر اثری از سایه شوم انتصابدر تنیس روی میز ایران وجود نداشته باشد .

  اما رفته رفته و با گذشت حدود یک سال از روی کار آمدن فدراسیون جدید وخصوصا آن چند نفری که بیش از دیگران شاید برای بدست آمدن موقعیت یا ورود به فدراسیون دمار از روزگار فدراسیون قبلی در آورده بودند دقیقا بعد از ورود به فدراسیون جدید همان راه قدیم را که تا دیروز از آن انتقاد می کردند ادامه داده و میدهند.

  در حالی که فدراسیون جدید از برخی پیشرفتها و موفقیتها در قالب های مختلف سخن می راند اما به نظر می رسد که واقعیت تلخ امروز تنیس روی میز ایران حتی به مراتب بدتر از دیروز آن بوده و تا دور دستها هیچ روزنه ای موفقیت آمیز برای این رشته خصوصا در بخش مظلوم بانوان و برخی رده های پایه و…..متصور نمی باشد.

  افکار محترم عمومی بخوبی شاهد هستند که  بطو مثال امروز از طرف مسئولان فدراسیون اعلام می شود که دبیر حال حاضر در موارد فنی کمترین دخالتی نداشته و ندارد اما در عین ناباوری شاهد اعزام همین دبیر حال حاضر به جای سرمربی تیم ملی یا مدیر تیمهای ملی برای انتخاب بازیکن (آن هم یک بازیکن جنجالی که به جرم فساد اخلاقی در اردوی تیم ملی کشورخودش اخراج شده از جیب بیت المال) به خارج از کشور می شوند.

  امروز هم شاهد تداوم ویروس انتصاب البته در قالب نظر کادر فنی هستیم!وقتی فدراسیون تنیس روی میز کشور دارای کمیته فنی نبوده و نمی باشد به نظر می رسد که برخی افراد فقط یک رزومه را یدک کشیده اما بصورت عملی بصورت فرمایشی حضور داشته و دارند وتمام تصمیمات را در جلوی چشمانشان، افراد دیگرمی گیرند.

  در چنین حالی به نظر می رسد که نه تنها تمام هیاهوها برای هیچ ویا بقولی تبلیغاتی بوده بلکه باید همچنان شاهد از بین رفتن فرصتهای طلائی این رشته وناکامی هایی همانند یک سال گذشته باشیم.

  به نظر می رسد که فدراسیون تنیس روی میز برای فرار از فشار نتایج تلخ رنکینگها از سوی فدراسیون جهانی یک بازی بسیار ضعیف را در قالب رنکینگ داخلی(فعلا نظرخاصی در این باره نداریم)را راه اندازی کرد تا بقول خودشان فاصله بین بازیکنان کمتر شده ویا بقول سخن گوی فدراسیون برای جلوگیری از تبانی را بگیرد!

  حال سوال این است که آیا این فاصله ها واقعا وبدور از تبلیغات وهیاهوها کمتر شده است؟

  آیا واقعا  در تنیس روی میز ایران تبانی صورت گرفته است؟

  چرا وبه چه علت وبخاطر چه کسانی ۱۶ بازیکن فراخوانده شده اند؟

  آیا ده روز مانده به مسابقات، این روش کارشناسی است؟

  کدام کارشناسی در کجای دنیا ودر کدام رشته ورزشی تایید می کند که  نحوه  برگزاری مسابقات ده روز قبل از برگزاری اعلام شود؟؟؟

  آیا اگر برخی نفرات ته جدولی مثلا در رده ۱۸ قرار می گرفتند باز قرار بود ۲۰نفر به اردو دعوت گردد؟؟؟

  ما برخلاف این هیاهوهای اعتقاد راسخ داریم که تنیس روی میز ایران بر محوریت خانواده قهرمان پرور عالمیان می چرخد و هیچ خبر خاص دیگری در این رشته به چشم نمیخورد!

  همانگونه که افکار محترم عمومی استحضار دارند در رنگینگ کلی نوشاد عالمیان در رده دهم قرار دارد وکادر باصطلاح فنی بخوبی اطلاع دارند که تنیس روی میز ایران بدون نوشاد یا نیما هیچ حرفی برای گفتن نداشته و ندارد واز طرف دیگر فدراسیون نشینان قدرت وتوانایی حذف نوشاد عالمیان را مثلا بدلیل اینکه در رنکینگ ملی در جایگاه دهم قرار دارد ندارد لذا برخلاف تمام گفته ها ومصاحبه های قبلی خود برضد انتصاب در دوران فدراسیون قبل عمل کرده و از این طریق ویروس انتصاب را همچنان گسترش می دهند.

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "تداوم ویروس انتصاب در تنیس روی میز ایران!"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار