امروز: سه شنبه, ۶ فروردین , ۱۳۹۸ | ۰۴:۱۸:۳۸  آخرین بروزرسانی : بهمن ۱۳ام, ۱۳۹۵
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۳ بهم ۱۳۹۵ | کد خبر : 74966
  ارسال خبر چاپ خبر
 • به نظر می رسد که تنیس روی میزایران دانسته یا ندانسته در صدد  متحمل شدن ضربه غیر قابل جبران وکمرشکنی می باشد که خروجی آن ضربه مستقیم وبسیار کاری به منافع ملی کشور باشد. این دیدگاه از آنجا نشات می گیرد که دوستان فدراسیون نشین برخلاف گفته ها و مصاحبه ها ونقطه نظرات خود در…

  ttraket

  به نظر می رسد که تنیس روی میزایران دانسته یا ندانسته در صدد  متحمل شدن ضربه غیر قابل جبران وکمرشکنی می باشد که خروجی آن ضربه مستقیم وبسیار کاری به منافع ملی کشور باشد.

  این دیدگاه از آنجا نشات می گیرد که دوستان فدراسیون نشین برخلاف گفته ها و مصاحبه ها ونقطه نظرات خود در پنج سال گذشته یعنی در زمانی که هیچ جایگاهی در فدراسیون تنیس روی میز نداشتند بصورت برجسته اعتقاد به رقابت های حساس آسیایی داشتند  واکنون که با این شعارهای هرگز عمل نشده صاحب رای شده بصورت عینی وعملی  رقابتهای مجازی کشورهای ضعیف اسلامی را که اصولا کشورهای غیر پینگ پنگی  وبسیار ضعیف تشکیل دهنده آن می باشند را بر مسابقات حساس وواقعی   آسیایی ترجیح داده ودانسته ویا ندانسته از طرفی منافع ملی این رشته را تحت شعاع قرار داده و از دیگر سو شکست سختی را بخاطر عدم حضور یک تیم قدرتمند در مسابقات آسیایی پذیرا شده ودر کارنامه نچندان موفق خود به ثبت رسانده اند!

  اینجانب با مشورت وگفتگوئی که برخی شخصیت های بین المللی این رشته وهمچنین عده ای از صاحب نظران مستقل که هنوز سرکار نرفته اند! داشته که همگی اتفاق نظر دارند که برای مسابقات مجازی کشورهای اسلامی  حتی اگر نفرات جوان کشورمان در این مسابقات حضور پیدا کنند بسادگی میتوانند  صاحب مدال شده وبقولی برروی سکو قرار گیرند!

  در بین کشورهای اسلامی تیمهای ملی ۱۵ کشور اصولا بدون هیچ رنکینگی بوده ودر رده بندی جهانی هیچ پایگاه و جایگاهی را نداشته و ندارند.این کشورها شامل  :

  ۱-افغانستان۲-بنگلادش۳-گرجستان۴-عراق۵-قرقیزستان۶-لبنان۷-عمان۸-پاکستان۹-فلسطین۱۰-سودان۱۱-سوریه۱۲-تاجیکستان۱۳-ترکمنستان۱۴-امارات متحده۱۵-یمن می باشد!

  از بین ۱۷ کشورباقیمانده که در رنکینگ جهانی حضور دارند تنها کشور افریقائی مصر  با رنکینگ تیمی ۲۷ مردان و۲۹ در بخش بانوان از ایران که در بخش مردان در جایگاه ۳۰ ودر بخش  بانوان در رده ۶۹ می باشد اندکی جلوتر بوده وتعداد ۱۶ کشور بسیار ضعیف باصطلاح  رنکینگ دار دیگر یا بسیار عقب تر از ایران بوده ویا در انتهای رده بندی جهانی  قرار دارند!که در مجموع با کشورهایی که صاحب رنکینگ نیستند هیچ تفاوتی ندارند!

  در زیر رده بندی تیمی این کشورها آمده است:

  مردان مصر ۲۷ زنان مصر۲۹

  مردان ایران ۳۰ وزنان ایران ۶۲

  مردان قطر ۵۹ وزنان قطر۷۴

  مردان تونس۶۰ وزنان تونس ۶۹

  مردان الجزایر۶۴ وزنان الجزایر۶۷

  مردان امارات ۶۵ وزنان امارات  وجود ندارد

  مردان بحرین ۷۴ وزنان بحرین۹۱

  مردان لیبی ۷۸ وزنان لیبی وجود ندارد

  مردان عربستان ۴۸ وزنان عربستان وجود ندارد

  مردان عراق ۸۸ وزنان عراق وجود ندارد

  مردان قزاقستان ۸۹ وزنان قزاقستان ۷۶

  مردان ازبکستان۹۰ وزنان ازبکستان ۸۰

  مردان اندونزی ۹۱ وزنان اندونزی وجود ندارد

  مردان سریلانکا۹۳ وزنان سریلانکا ۷۵

  مردان کویت۱۰۰ وزنان کویت وجود ندارد

  مردان سوریه وجود ندارد وزنان سوریه ۸۹

  مردان بحرین  وجود ندارد   وزنان بحرین ۹۱

  مردان گرجستان  ۱۰۵   وزنان گرجستان ۹۲

  اکنون این افکار محترم عمومی و رسانه های  فعال وزحمت کش هستند که باید واقعیت های موجود را با این بررسی بسیار ساده و آسان  نتیجه گیری کرده تا مشخص شود که در تنیس روی میز ایران چه کسی راست می گوید  وچه کسانی دروغ!

  با توجه به این بررسی ساده وآسان اعتقاد راسخ  داریم که پیروزی در مسابقات مجازی  وبسیار ضعیف کشورهای اسلامی نه تنها یک افتخار یا حرکت رو به جلو محسوب نمی شود بلکه با توجه به تضعیف تیم ملی تنیس روی میز کشورمان در مسابقات مهم و اصلی آسیایی  یک ضربه مهلک وفراموش نشدنی به منافع ملی  رشته تنیس روی میز ایران به حساب می  آید که تا همیشه تاریخ در کارنامه افراد تصمیم گیرنده ثبت خواهد شد.

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "بررسی ومقایسه پینگ پنگ مجازی کشورهای اسلامی !"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار