امروز: سه شنبه, ۶ فروردین , ۱۳۹۸ | ۰۴:۳۶:۴۵  آخرین بروزرسانی : اسفند ۵ام, ۱۳۹۵
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : پنجشنبه ۵ اسف ۱۳۹۵ | کد خبر : 75012
  ارسال خبر چاپ خبر
 • معلوم نیست اگر خانواده قهرمان پرور عالمیان  آن هم به لطف  وزحمتهای ماندگار رحمت عالمیان نبود در حال حاضر تنیس روی میز ایران حتی  هیچ خبر نیمه خوشی برای عرض اندام نداشت وبه جرات میتوان ادعا کرد که هیچ حرفی برای گفتن در این رشته مظلوم  در دسترس نبود. واقعیت تلخ وغیر قابل انکار در…

  images

  معلوم نیست اگر خانواده قهرمان پرور عالمیان  آن هم به لطف  وزحمتهای ماندگار رحمت عالمیان نبود در حال حاضر تنیس روی میز ایران حتی  هیچ خبر نیمه خوشی برای عرض اندام نداشت وبه جرات میتوان ادعا کرد که هیچ حرفی برای گفتن در این رشته مظلوم  در دسترس نبود.

  واقعیت تلخ وغیر قابل انکار در تنیس روی میز ایران این است که فدراسیونها وافراد متعددی از قبیل رئیسان ودبیران و مربیان صرفا از قبال خانواده عالمیان به نان ونوایی رسیده وسفرها رفته ورزومه ها جمع کرده اما هرگز نتوانسته اند کاری ماندگار وکارشناسانه برای این رشته در حال احتضار انجام دهند.

  ۱۴۵۳۶photo_2015_09_11_20_46_01

  واقعا تنیس روی میز ایران چه گناهی را مرتکب شده !که هر فدراسیونی که روی کار می آید به غایت بدتر از فدراسیون قبلی بوده  که تمام تنیس روی میز ایران در خانواده و یا بقولی برادران عالمیان خلاصه می شود ودیگر نه حرفی و نه گفته ای  ونه مانوری در این رشته برای گفتن ویا نوشتن باقی نمانده است….

  آیا این  دبیر  فدراسیون  نبود که در طی پنج سال انزوا در این رشته بصورت مرتب و مکرر برعلیه فدراسیون زارع پور دم از عدم برگزاری اردوهای دائمی و ناتوانی  مالی  و یار بازی وخصوصا ویروس کشنده انتصاب  ویا باوجود برگزاری جام فجر در دوران قبل  از آن انتقاد دائمی وشدید میکرد؟؟؟

  آیا این سرمربی تیم ملی نبود که دقیقا در این راستاو بصورت مکرر از فدراسیون محمد زارع  چه در حوزه  تک انتصابات و عدم برگزاری اردوهای تیم ملی بشدت انتقاد می کرد؟؟

  پس حالا چه شده و چه اتفاقی رخ داده؟!!!

  ۱۸۶۸۷۳۶

  اگر در زمان فدراسیون قبل گاها انتصابی برای برخی افراد صورت می پذیرفت اینک  بجای یک نفر به ناگاه یک تیم انتصاب  می گردد و به جای اردوهای هفته ای و پاره وقت دوران قبل در ناباوری هیچ اردویی برگزار نشده ویا اگر اردویی چند روزه به جای دائمی برگزار میگردد فکسنی و ویا آبکی بوده وبا بررسی نتایج دوران فعلی با  دوران قبل بدون خروجی به نظر می رسد.(المپیک،آسیایی،جهانی و…..)

  اگر در نظر بگیریم  که در ادوار مختلف  تاکنون تنها برادران عالمیان  آن هم به لطف پارکینگ نمور رحمت عالمیان  توانسته اند برای این رشته گاها افتخار آفرینی کنند  پس بسادگی به این نتیجه  می رسیم که اکثر دعواها وانتقادها و جنگ وجدلها صرف  منافع شخصی وخصوصا در باره آن مسئول مشخص  برای ورود به فدراسیون به هرقیمت وشعاری بوده  ویگر هیچ!

  ۱۶

  در حالی که فدراسیون تنیس روی میز  عدم برگزاری جام فجر را مشکلات مالی عنوان میکند اما همین افراد ودر راس آن دبیر فدراسیون  بعد از آن همه انتقاد وشکایت و جنجال در دوران قبل حالا که به فدراسیون ورود کرده حتی در برگزاری جام فجر (دقیقا برخلاف صریح گفته ها و نوشته های دائمی خود)عاجز مانده اما همچنان ادعای دبیری ویا ماندگاری در فدرا سیون مظلوم تنیس روی میز را در سر می پروراند!

  آقای عزیز شما که پول نداشتید اصلا برای چه به فدراسیون آمدید؟؟؟

  بهتر است فدراسیون بجای آمارهای  عجیب وغریب  برای افکار عمومی  این رشته مشخص کند که چرا و به علت  تیم ملی کشورمان که با هزینه مستقیم بیت المال عازم قطر شده در رقابتهای دونفره(اعزام دوبازیکن چپ دست) حاضر نشده است؟؟؟اعزام مربی(پایه) ویا سرپرست در کنار سرمربی تیم ملی در این رقابتها در حالی که فدراسیون ادعای بی پولی میکند  به چه معناست؟؟؟حتی اگر این دوستان محترم با هزینه شخصی اعزام شده باشند  بسادگی متوجه رزومه سازی  در این بخش می شویم!یعنی اتفاق جالبی که باز هم دبیر فدراسیون بارها وبارها در دوران قبل از آن برعلیه فدراسیون وقت دم میزد!

  ۸۰۷۰۰۱۲۳۴۵

  آیا بهتر نبود بجای اعزام غیر ضروری برخی دوستان به هرنحو بطور مثال امین احمدیان در این مسابقات شرکت میکرد  تا حداقل در رقابتهای دونفره در کنار نوشاد عالمیان کسب تجربه میکرد؟؟؟

  حتی در صورتی که مثلا طبق گفته سایت فدراسیون که با زیرکی نویسنده از طرف سرمربی عنوان شده!(متن نویسنده برای افکار عمومی آشناست)کتف نوشاد مصدوم بوده بصراحت مشخص می شود که درحق افشین نوروزی  جفای نابخشودنی صورت گرفته است.

  با بررسی تلویحی  فدراسیون دوران قبل  در  یک سال اول  در مقایسه با وضعیت فعلی یک روسفیدی  مشخص برای محمد زارع پور بجای مانده وشرمندگی  تاریخی برای کسانی که الکی خوش بوده واین رشته را به قهقرا هدایت میکنند!!!(بزودی  مقایسه  وبررسی عملکرد یکسال اول  فدراسیون قبلی را با فدراسیون فعلی  اطلاع رسانی خواهیم نمود).

   

   

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "پینگ پنگ بیمار ایران به کجا می رود؟؟؟"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار