امروز: سه شنبه, ۶ فروردین , ۱۳۹۸ | ۰۴:۱۹:۰۸  آخرین بروزرسانی : اردیبهشت ۱۷ام, ۱۳۹۶
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۷ ارد ۱۳۹۶ | کد خبر : 75099
  ارسال خبر چاپ خبر
 • لیگ برتر ۹۵کشور که ادامه آن به سال ۹۶ کشیده شده  بود همانند برگزاری مسابقات فجرکاپ وقهرمانی کشور  و…با مشکل وچالش غیر کارشناسی روبرو شد. به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور ،بعد از ناتوانی فدراسیون تنیس روی میز در برگزاری فجر کاپ  ومسابقات قهرمانی کشور وشکست های پیاپی وتلخ  وعدم نتیجه گیری  قابل انتظار…

  شاخص لیگ

  لیگ برتر ۹۵کشور که ادامه آن به سال ۹۶ کشیده شده  بود همانند برگزاری مسابقات فجرکاپ وقهرمانی کشور  و…با مشکل وچالش غیر کارشناسی روبرو شد.

  به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور ،بعد از ناتوانی فدراسیون تنیس روی میز در برگزاری فجر کاپ  ومسابقات قهرمانی کشور وشکست های پیاپی وتلخ  وعدم نتیجه گیری  قابل انتظار در المپیک۲۰۱۶ وبسیاری از مسابقات  بین المللی آن هم با توجه به شعارها وانتقادات  چند سال گذشته دبیر فدراسیون  به دوران قبل  اکنون نوبت به تنها نقطه قابل مانور  فدراسیون نشینان یعنی لیگ ۹۵ رسید!

  توقف وایجاد مشکل لیگ برتر به بهانه حق السهم فدراسیون که البته طبق قانون حق مسلم هرفدراسیونی می باشد نه تنها منطقی و کارشناسی شده به نظر نمی رسد بلکه باتوجه به کارنامه  معلوم  این فدراسیون  بازهم یک تصمیم عجولانه وتنش آفرین به نظر می رسد که با توجه به عدم یک کمیته فنی شامل افراد کارآمد وکارشناس اتخاذ شده است.

  سوال این است که آیا هزینه های بسیار کلان باشگاه هایی از قبیل بندر امام ودانشگاه آزاد  اسلامی برای رونق دادن به لیگ برتر وتوسعه  این رشته  از اهمیت  واولویت برخورد بوده یا حق السهم فدراسیون؟؟؟

  دبیر فدراسیون باید پاسخ دهد که چرا چنین اتفاقاتی در دوران فدراسیون قبلی باعث انتقاد شدید نامبرده بوده اما همین که وارد فدراسیون جدید شده همه چیز قانونی و مثبت تلقی می گردد؟؟؟

  انصراف یک تیم لیگ برتری  آن هم  در مرحله پلی اف یکی دیگر از شاهکارهای فدراسیون بوده که بقولی جزو اولینها  باید ثبت گردد!

  آنچه به نظر می رسد این است که این وضعیت همچون کلاف سردرگمی همچنان پیچیده تر شده وامتداد خواهد داشت.

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "ازناتوانی در برگزاری جام فجروقهرمانی کشورتا توقف لیگ برتر"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار