امروز: جمعه, ۳ خرداد , ۱۳۹۸ | ۰۲:۲۲:۳۴  آخرین بروزرسانی : خرداد ۱۶ام, ۱۳۹۶
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۶ خرد ۱۳۹۶ | کد خبر : 75274
  ارسال خبر چاپ خبر
 • جدیدترین رنکینگ پنگ بازان ایران وجهان منتشر شد. به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور، فدراسیون جهانی تنیس روی میز (ITTF) بلافاصله بعد از اتمام رقابتهای جهانی در دوسلدورف آلمان ۲۰۱۷ ، جدیدترین رده بندی پینگ پنگ بازان ایران وجهان را که مربوط به خردادماه ۹۶ می باشد را منتشر کرد که در این رده…

  رنکینگ

  جدیدترین رنکینگ پنگ بازان ایران وجهان منتشر شد.

  به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور، فدراسیون جهانی تنیس روی میز (ITTF) بلافاصله بعد از اتمام رقابتهای جهانی در دوسلدورف آلمان ۲۰۱۷ ، جدیدترین رده بندی پینگ پنگ بازان ایران وجهان را که مربوط به خردادماه ۹۶ می باشد را منتشر کرد که در این رده بندی نوشاد عالمیان مرد شماره تنیس روی میز ایران با ۷پله صعود در جایگاه ۶۹ جهان ایستاد  نیما عالمیان با ۲۳ پله صعود در جایگاه ۱۰۵ جهان قرار گرفت.

  در این رده بندی افشین نوروزی کاپیتان تیم ملی کشورمان با یک پله صعود در جایگاه ۲۲۷ جهان ایستاد.

  امین احمدیان جویای نام جوان نیز با۸شت پله صعود در جایگاه ۴۲۸ قرار گرفت.

  در بخش بانوان تمامی ملی پوشان طراز اول کشورمان با سقوط مواجه شده اند. ندا شهسواری با سقوطی ۲۵ پله ای در جایگاه ۲۸۱ جهان قرار گرفته است ومریم صامت با ۳۴ پله سقوط در رده ۳۷۸ جهان ومهشید اشتری با ۲۸ پله سقوط در جایگاه ۵۸۵ ایستاده اند.

  در بخش جوانان پسر امین احمدیان بازیکن درحال رشد کشورمان با ۴ پله صعود در جایگاه ۵۲ ایستاده است.در بخش جوانان دختر تمامی آنان با سقوط مواجه شده اند.

  در بخش نوجوانان دختر وپسر بجز شیما صفائی که در جایگاه ۷۲ جهان قرار دارد، هیچ نماینده ای از کشورمان حضور ندارد.

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "جدیدترین رنکینگ پنگ بازان ایران وجهان منتشر شد"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار