امروز: جمعه, ۲ فروردین , ۱۳۹۸ | ۱۷:۱۱:۰۳  آخرین بروزرسانی : شهریور ۱ام, ۱۳۹۶
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱ شهر ۱۳۹۶ | کد خبر : 75487
  ارسال خبر چاپ خبر
 • تور جهانی چک: صعود برادران عالمیان به جدول اصلی مسابقات نیما عالمیان بدلیل مصدومیت حریف لهستانی بعنوان نفر سرگروه به دور بعدی مسابقات بین المللی چک صعود کرد. به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور، در ادامه رقابتهای بین المللی چک نیما عالمیان نماینده کشورمان که در گروه ۲۷ این مسابقات بازیکنانی از کشور اتریش…

  قفغع

  تور جهانی چک: صعود برادران عالمیان به جدول اصلی مسابقات

  نیما عالمیان بدلیل مصدومیت حریف لهستانی بعنوان نفر سرگروه به دور بعدی مسابقات بین المللی چک صعود کرد.

  به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور، در ادامه رقابتهای بین المللی چک نیما عالمیان نماینده کشورمان که در گروه ۲۷ این مسابقات بازیکنانی از کشور اتریش واسلواکی را پشت سرگذاشته بود امروز بدلیل مصدومیت روبرت فلوراس از لهستان دارنده رنکینگ جهانی ۱۴۲ بعنوان نفر اول گروه به دور بعدی مسابقات صعود کرد.

  البته با توجه به اتفاقات رخ داده در این جدول ودر صورتی که این حریف برابر نیما عالمیان حضور پیدا میکرد حتی در صورت باخت ۳بر۲ نماینده کشورمان به دور بعدی مسابقات صعود میکرد.

  نوشاد عالمیان که در جدول ۱۶ این رقابتها حضور داشت بعد از کسب دو پیروزی برابر بازیکنانی از کشورهای چک وشیلی به برتری رسیده بود در آخرین دیدار خود برابر بازیکن آلمانی دارنده رده بندی جهانی ۱۶۳ با نتیجه نفس گیر ۴بر۳ به برتری دست یابد وبعنوان سرگروه به دوربعدی مسابقات صعود نماید.

   

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "تور جهانی چک: صعود برادران عالمیان به جدول اصلی مسابقات"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار