امروز: سه شنبه, ۶ فروردین , ۱۳۹۸ | ۰۴:۲۳:۱۵  آخرین بروزرسانی : مهر ۲۲ام, ۱۳۹۶
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ | کد خبر : 75583
  ارسال خبر چاپ خبر
 • حمید احتشام زاده ملی پوش سابق تنیس روی میز درگذشت به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور ،حمید احتشام زاده قهرمان سابق تیم ملی تنیس روی میز کشور وفرزند امیر احتشام زاده بزرگ پس از تحمل بیماری شب گذشته در فرانکفورت آلمان درگذشت. بدینوسیله به خانواده مرحوم حمید احتشام زاده وهمچنین خانواده محترم امیر احتشام…

  ۱۹۷۳ Y

  حمید احتشام زاده ملی پوش سابق تنیس روی میز درگذشت

  به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور ،حمید احتشام زاده قهرمان سابق تیم ملی تنیس روی میز کشور وفرزند امیر احتشام زاده بزرگ پس از تحمل بیماری شب گذشته در فرانکفورت آلمان درگذشت.

  بدینوسیله به خانواده مرحوم حمید احتشام زاده وهمچنین خانواده محترم امیر احتشام زاده ومجید احتشام زاده تسلیت عرض نموده از خدای منان برای روح آن مرحوم علو درجات وبرای بازمانگان صبر مسئلت مینمائیم.

  روحش شاد ویادش گرامی باد.

  شادروان حمید رضا احتشام زاده ، یکی از جوانانی بود که در دهه ۱۳۵۰ با استعداد فراوانی که در بازی تنیس روی میز داشت خیلی زود و در سن ۱۸ سالگی به تیم ملی تنیس روی میز ایران راه یافت. وی با پیشرفت سریع در بازی موفق شد با پیروزی بر بازیکنان برتر و معروف کشور زمان خود یکی از رقیبان سرسخت برای همه بازیکنان کشور باشد. شادروان حمید احتشام زاده علاوه بر کسب عناوین زیاد در مسابقات داخل کشور منجمله نایب قهرمانی کشور در انفرادی سال ۱۳۵۲ و کسب عنوان تیمی قهرمانی باشگاهها ی تهران در سال ۱۳۵۶ در مسابقات جهانی ۱۹۷۳ سارایووآ (یوگوسلاوی) پیراهن تیم ملی را پوشید. وی نیز در سال ۱۳۵۲ با تیم ” ب ” ملی ایران به کشور ارمنستان سفر نمود. دلیل عدم فعالیتهای بیشتر حمید این بود که در تصادفی که کرد و دست راکت دار او آسیب دید و مجبور شد یک میله آهنی در دست خود بگذارد ولی با این وجود در سالها ی اقامت خود در کشور آلمان در لیگ باشگاهها ی این کشور بازی می کرد. حمید چند سال بود که مبتلا به سرطان حنجره بود که حتی قادر به صحبت کردن نبود که سرانجام شب گذشته در فرانکفورت آلمان از این دنیا رفت. روحش شاد و یادش برای همیشه در تنیس روی میز ایران گرامی باد.

   ۱۰۳۵۴۱۴۱_۱۴۱۳۰۶۳۱۵۸۹۷۸۳۳۹_۱۵۸۰۱۴۲۰۰۵۶۰۸۶۳۷۴۶۳_n

  ۲۰۱۴۰۸۲۸_۱۴۵۰۱۶

  IMG_0874

  IMG_0929

  ttr

  IMG_0941

  ایستاده از سمت راست شادروان حمید احتشام زاده است که با تعدادی از بازیکنان برتر تنیس روی میز تهران در عکس فوق در جریان مسابقات باشگاهها ی تهران دیده می شود.

  IMG_0943

  IMG_1002

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "حمید احتشام زاده ملی پوش سابق تنیس روی میز درگذشت"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار