امروز: سه شنبه, ۶ فروردین , ۱۳۹۸ | ۰۵:۰۷:۰۶  آخرین بروزرسانی : آذر ۲۸ام, ۱۳۹۶
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ | کد خبر : 75613
  ارسال خبر چاپ خبر
 • به نام خدا مدرس ومربی بین المللی جناب آقای جمیل لطف الله نسبی سرمربی ارزشمند تیم ملی بزرگسالان تنیس روی میز ایران باسلام واحترام باخبر شدیم که در مسابقات اخیر یکی دیگر از شاگردان حضرتعالی (هرچند در غیاب برخی بازیکنان طراز اول این رده ) به مقام قهرمانی رسیده است. اینجانب اعتقاد راسخ دارم که…

  به نام خدا

  مدرس ومربی بین المللی جناب آقای جمیل لطف الله نسبی

  سرمربی ارزشمند تیم ملی بزرگسالان تنیس روی میز ایران

  باسلام واحترام

  باخبر شدیم که در مسابقات اخیر یکی دیگر از شاگردان حضرتعالی (هرچند در غیاب برخی بازیکنان طراز اول این رده ) به مقام قهرمانی رسیده است.

  اینجانب اعتقاد راسخ دارم که افتخارات جنابعالی خصوصا خانواده قهرمان پرور و بدون تکرار لطف الله نسبی پایان ناپذیر بوده واین قطار افتخار آمیز همواره در حال حرکت خواهد بود.

  با ارتباطی که مربیان برجسته و بازیکن ساز کشور داشته همه این عزیزان متفق القول به نکته بسیار جالبی اشاره میکردند وآن نکته مهم استیل این بازیکن بود که عینا شبیه خانواده معزز لطف الله نسبی بوده که کپی برداری و خصوصا دست اندازی آن به نام دیگران را غیر ممکن می سازد!

  امروزه حتی غیر پینگ پنگیها می دانند که ساده ترین و شاید بدترین اتفاق ممکن در حوزه مربیگری این است که دیگرانی که برخلاف ادعاهایشان در کارنامه آنان حتی یک بازیکن در سطح شهرستان دیده نمی شود روی یک صندلی خالی نشسته و یک بازیکن ساخته وپرداخته شده را به نام خود پلاک گذاری نمایند.

  شاید برای یک کرد اصیل عرف نباشد که در استان خود فارسی حرف بزند اما مسلما بنده افتخار میکنم که از راه دور به زبان شیرین کردی خدمت جنابعالی عرض کنم:

  پیروزه کاک جمیل هیوا دارم هه میشه سه ر که وتو بی

  امروز تنیس روی میز ایران وکردستان فهیم  به جنابعالی خصوصا خانواده قهرمان پرورتان می نازد و می بالد.

  مدیر سایت :سید منصور علوی

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "پیام تبریک مدیر سایت به جمیل لطف الله نسبی"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار