امروز: شنبه, ۴ اسفند , ۱۳۹۷ | ۰۰:۱۲:۵۱  آخرین بروزرسانی : اسفند ۱۰ام, ۱۳۹۶
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : پنجشنبه ۱۰ اسف ۱۳۹۶ | کد خبر : 75652
  ارسال خبر چاپ خبر
 • تیم تنیس روی میز ایران در رده بندی جهانی ۴پله سقوط کرد! به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور، در جدیدترین رده بندی  تیمی تنیس روی میز جهان تیم ملی تنیس روی میز مردان کشورمان با سقوط مواجه شده است. در این رده بندی تیم ملی مردان کشورمان با چهار پله سقوط از جایگاه ۲۵…

  تیم تنیس روی میز ایران در رده بندی جهانی ۴پله سقوط کرد!

  به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور، در جدیدترین رده بندی  تیمی تنیس روی میز جهان تیم ملی تنیس روی میز مردان کشورمان با سقوط مواجه شده است.

  در این رده بندی تیم ملی مردان کشورمان با چهار پله سقوط از جایگاه ۲۵ به رده ۲۹ جهان سقوط نموده است چیزی که هرگز در سایت فدراسیون وکانال مرتبط به آن پرداخته نشده ویا نخواهد شد.

  سقوط تیمهای ملی مردان کشورمان در حالی رخ داده که در سال آینده قرار است این تیمها در رقابتهای مهم جهانی شرکت کرده وطبق شعارها وتبلیغات دوستان فدراسیون نشین چه در دوران قبل از حاکمیت و چه در دوران حاکمیت صعود به دسته اول مسابقات تیمی مردان جهان برنامه ریزی شده است که با توجه به آنچه مشاهده می گردد(عدم برگزاری اردوها وبرنامه ریزی کارشناسی شده) صعود به دسته اول مردان جهان همچون سرابی پیش روی تنس روی میز ایران قرار خواهد داشت وچنین موفقیتی را حتی به قید قرعه و شانس غیر ممکن ساخته است.

  در حالی که حتی قرعه کشی این مسابقات مهم انجام شده واز همه مهمتر رقیبان کشورمان مشخص شده اند متاسفانه مدتهاست سرمربی تیم ملی بزرگسالان در زادگاه خود و بازیکنان هم در اختیار خود می باشند و متاسفانه همچون دوران باصطلاح غیر پینگ پنگی ها دیدار مربی و بازیکن نه در فرودگاه بلکه در پای پلکان هواپیما صورت میگیرد وبقولی فرزندان قهرمان رحمت عالمیان همچون دوران قبل در پارکینگ نمور خود مشغول به تمرین بوده یا بقولی قرار است به هزینه شخصی به برخی مسابقات اعزام گردند .

  اینکه در روزها وماههای آینده برخی ملی پوشان بدون برگزاری اردو به پاره ای مسابقات اعزام گردند عملکردی فله ای  وبدون نتیجه محسوب شده ودیدگاهی کارشناسانه به نظر نمی رسد لذا باید تا اوضاع از این بدتر ودیر تر نشده برای موفقیت نسبی این تیم کاری کارستان صورت پذیرد چرا که همه افکار محترم عمومی با تمام سلایق واختلاف نظرها در موفقیت تیم ملی کشورمان متحد و هم رای می باشند.(برگزاری اردو از تاریخ اعلام شده مسکنی موقت بوده وهرگز کارساز نخواهد بود)

  نباید فراموش کنیم که دوستان فدراسیون نشین ما برخی مربیان وسرمربیان دوران گذشته را در همین سایت و دیگر رسانه ها لقب دیدار مربی و بازیکن در فرودگاه داده بودند ودر حال حاضر آن هم با گردش چرخ گردون خود در جایگاهی قرار گرفته اند که دقیقا همان خاطرات تلخ را در اذهان تداعی می نماید که با توجیه و بهانه تراشی نمی توان خود را بی گناه جلوه دهند !

  بیاییم به دور از هرگونه تنگ نظری و منیت به داد این رشته برسیم چرا که واقعا آرزوی ما موفقیت ملی پوشان کشورمان در هر دوران می باشد.

  بدلیل اینکه وضعیت تنیس روی میز بانوان کشورمان متاسفانه اصلا اوضاع خوب و قابل بحثی ندارد در این مطلب به این بخش پرداخته نشده است….

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "تیم تنیس روی میز ایران در رده بندی جهانی ۴پله سقوط کرد!"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار