امروز: جمعه, ۳ خرداد , ۱۳۹۸ | ۰۱:۱۴:۴۳  آخرین بروزرسانی : اردیبهشت ۱۹ام, ۱۳۹۷
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۹ ارد ۱۳۹۷ | کد خبر : 75894
  ارسال خبر چاپ خبر
 • پیام تبریک به مربی تیم ملی بزرگسالان

  پیام تبریک پایگاه تخصصی به جمیل لطف اله نسبی

    (بسمه تعالی) جناب آقای مهندس لطف الله نسبی سرمربی فهیم وتاریخ ساز تیم ملی بزرگسالان تنیس روی میز ایران موفقیت تاریخی حضور تیم ملی بزرگسالان تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران برای ورود به دسته اول تیمهای جهانی که بطور مشخص با مدیریت فنی و مربیگری بدون عیب و نقص آن جناب اتفاق افتاد…

  photo_2018-05-09_20-59-26

   

  (بسمه تعالی)

  جناب آقای مهندس لطف الله نسبی
  سرمربی فهیم وتاریخ ساز تیم ملی بزرگسالان تنیس روی میز ایران

  موفقیت تاریخی حضور تیم ملی بزرگسالان تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران برای ورود به دسته اول تیمهای جهانی که بطور مشخص با مدیریت فنی و مربیگری بدون عیب و نقص آن جناب اتفاق افتاد موجی از شادی و شعف وبرگ جدید وزرینی در تاریخ این رشته پدید آورده است که با بررسی عملکرد شما در این مسابقات میتوان درسهای بسیار آموزنده گرفت .

  بدون شک این افتخار آفرینی تاریخی که برای اولین بار بعد از انقلاب اسلامی در عرصه پر فراز و نشیب تنیس روی میز ایران اتفاق افتاد نشان دهنده تنها بخشی از توانمندی و درایت و کاردانی شما بوده واینجانب ایمان راسخ دارم که بهترین گزینه تنیس روی میز ایران برای این عرصه حضور و وجود جنابعالی بوده که جا دارد از حسن انتخاب و حمایتهای همیشگی ریاست محترم فدراسیون جناب آقای علی قارداشی در ارتباط با شما تقدیر وتشکر نمایم.

  مطمئنا افتخار آفرینی و نتیجه گیری موفق شما بسادگی به دست نیامده بلکه در شرایطی به این موفقیت رسیده اید که انواع فشارهای طاقت فرساواسترسها ،تحمل وبزرگمنشی ،ساختنها و سوختنها ،دوری از خانواده آن هم در شرایط خاص نیاز مبرم به حضور شما،عرق ریختنها وحتی سانسورهای خبری و….متحمل گردیده اید.

  موفقیت شما در میدان جهانی به گونه ای بود که علاوه بر دوستداران این رشته حتی بوضوح دوستانی را که دلشان با زبان وقلمشان یکی  نبوده ونیست مجبور به همرنگی موقت با جماعت کرده است.

  شما نشان دادید که تمام فرمولهای یک مدرس ومربی جهانی را بخوبی دارا بوده همانگونه که برخلاف انتظار خطر کرده و در میدان حساس جهانی از جوانان جویای نام برای آینده این رشته استفاده کردید وخدا را شکر نتیجه اش را هم گرفتید.

  در اینجا لازم است به همسر گرامی شما بخاطر پشتیبانیهای مثال زدنی و همیشگی ایشان در مورد شما با وجود پذیرش مسئولیت خطیر سرمربیگری تیم ملی بزرگسالان ایران تبریک و تشکر ویژه ای تقدیم نمایم.

  از شما انتظار دارم کلیه خاطرات و اتفاقات این رویداد بزرگ وماندگار را برای آیندگان به رشته تحریر در آورید.

  آنچه مسلم است این است که تا قارداشی هست شما هم هستید و تا شما هستید حسادتها و تنگ نظریها هم وجود دارند.

  آفرین برشما که افتخار دیگری را برای خانواده پرافتخار لطف الله نسبی وکردستان عزیز وکشور خلق کردید.

  به دوستی و برادری با شما افتخار میکنم.

  مدیر سایت:سید منصور علوی

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "پیام تبریک پایگاه تخصصی به جمیل لطف اله نسبی"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار