امروز: یکشنبه, ۲۴ شهریور , ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۳:۵۷  آخرین بروزرسانی : خرداد ۱۴ام, ۱۳۹۷
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۴ خرد ۱۳۹۷ | کد خبر : 75916
  ارسال خبر چاپ خبر
 • جدیدترین رنکینگ پینگ پنگ بازان ایران و جهان منتشر شد. به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ ایران،فدراسیون جهانی تنیس روی میز (ITTF) جدیدترین رده بندی پینگ پنگ بازان ایران وجهان راکه مربوط به خرداد ۹۷ می باشد منتشر کرد که طی آن به جز امین احمدیان جوان تمام بازیکنان بزرگسال مرد وزن کشورمان با سقوط…

  رنکینگ

  جدیدترین رنکینگ پینگ پنگ بازان ایران و جهان منتشر شد.

  به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ ایران،فدراسیون جهانی تنیس روی میز (ITTF) جدیدترین رده بندی پینگ پنگ بازان ایران وجهان راکه مربوط به خرداد ۹۷ می باشد منتشر کرد که طی آن به جز امین احمدیان جوان تمام بازیکنان بزرگسال مرد وزن کشورمان با سقوط مواجه شده اند.

  در بخش مردان نوشاد عالمیان با شش پله سقوط در جایگاه ۶۵ ونیما عالمیان با چهار پله سقوط در جایگاه ۷۳ ،افشین نوروزی با سه پله سقوط مواجه شده اند. در این بین تنها امین احمدیان جوان با ۴۲ پله صعود در جایگاه ۲۹۳ سیرصعودی داشته است.

  در بخش بانوان نیز طبق روال این روزهای تنیس روی میز ایران تمام بازیکنان حاضر در رده بندی جهانی با سقوط مواجه شده اند.

  مهشید اشتری با دوپله سقوط در جایگاه ۲۶۴،نداشهسواری با دوپله سقوط در جایگاه ۲۶۶،مریم صامت با ۱۳ پله سقوط در جایگاه ۲۹۳ و درنهایت صبا صفری با ۳۲ پله سقوط در جایگاه ۶۲۳ رده بندی جهانی قرار گرفته اند.

  بهتر است برای افکار عمومی این رشته مشخص گردد که بالاخره افت وخیز تنیس روی میز کشور در رده بندی جهانی (رنکینگ جهانی)اهمیت دارد یا خیر؟؟؟اگر از اهمیت برخوردار نیست مشخص واگر دارای اهمیت می باشد نیز اعلام گرددتا با شفافیت بیشتری به مباحث واوضاع این رشته پرداخته شود.

  با توجه به وضعیت جدید امتیاز بندی بازیکنان در رده بندی فدراسیون جهانی تنیس روی میز باید بصورت جدی بدنبال راهکاری برای اعزامهای متوالی ومتعدد نمایندگان کشورمان در رقابتهای برون مرزی باشیم در غیر اینصورت تنیس روی میز کشور با یک بحران جدی روبرو خواهد گردید.

  ده نفر برتر رده بندی مردان زنان جهان در زیر آمده است:

  mens womens

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "سقوط پینگ پنگ بازان مرد وزن ایران در رنکینگ جهانی"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار