امروز: دوشنبه, ۱۰ آذر , ۱۳۹۹ | ۲۳:۳۵:۴۲  آخرین بروزرسانی : تیر ۲۹ام, ۱۳۹۷
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ | کد خبر : 75938
  ارسال خبر چاپ خبر
 • به بهانه آفتخار آفرینی پینگ پنگ پتروشیمی بوعلی

  تنیس روی میز پتروشیمی بوعلی در مسیر توسعه

  مسابقات فرزندان ۱۷ سال پتروشیمی های کشور از تاریخ ۲۵ لغایت ۲۹ تیر باحضور ۱۱ تیم از سراسر پتروشیمی های کشور به میزبانی پتروشیمی شازند برگزار گردید. ۱- پتروشیمی بوعلی۲-پتروشیمی بندر امام۳-پتروشیمی رازی۴-پتروشیمی تبریز۵-پتروشیمی اروند۶-پتروشیمی شازند۷-سازمان منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر۸-پتروشیمی خراسان۹-پتروشیمی تند گویان۱۰-پتروشیمی مارون۱۱-پتروشیمی پازارگاد تیمهای شرکت کننده در این دوره از مسابقات بودند ….

  ۱

  مسابقات فرزندان ۱۷ سال پتروشیمی های کشور از تاریخ ۲۵ لغایت ۲۹ تیر باحضور ۱۱ تیم از سراسر پتروشیمی های کشور به میزبانی پتروشیمی شازند برگزار گردید.

  ۱- پتروشیمی بوعلی۲-پتروشیمی بندر امام۳-پتروشیمی رازی۴-پتروشیمی تبریز۵-پتروشیمی اروند۶-پتروشیمی شازند۷-سازمان منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر۸-پتروشیمی خراسان۹-پتروشیمی تند گویان۱۰-پتروشیمی مارون۱۱-پتروشیمی پازارگاد تیمهای شرکت کننده در این دوره از مسابقات بودند .

  در این دوره از مسابقات بدون شک تمام تیمهای غول تنیس روی میز از جمله پتروشیمی های بندر امام ، رازی و مارون ،شازند و…حضور داشتند که نشان دهنده حساسیت و همچنین سطح بالای این رقابت ها می باشد.

  امسال بیشتر تیمهای مدعی از جمله بندر امام(تیم دوم این دوره از مسابقات) و رازی(تیم سوم این دوره از مسابقات) برای تقویت و نشستن بر سکوهای قهرمانی از بازیکنان مطرح سایر تیمها استفاده کرده واز آنان بهره می بردند.

  ۳

  در این بین بدون شک پدیده تیمهای شرکت کننده در این دوره از مسابقات، تیم تنیس روی میزفرزندان پتروشیمی بوعلی بود که با شایستگی  پیش بینی شده موفق شد با همان بازیکنان بومی خود وبدون اتکا به قدرت سایر ین به مقام چهارم دست یابد تا افتخاری برای دست اندرکاران آن از جمله مدیریت محترم عامل ورزش دوست وفهیم این پتروشیمی و با درایت قابل قبول خدمات وخصوصا امور ورزش کاردان و شایسته جناب آقای غلام رضا علی پور وسایر مسئولین باشد.

  البته نباید از حضور اثر گذار وبا برنامه آقای آزادبخت نماینده کمیته ورزش این پتروشیمی بعنوان سرپرست در کنار این تیم بسادگی گذشت لذا جا دارد تا از نامبرده نیز تشکر لازم بعمل آید.

  حضور وکسب مقام پتروشیمی بوعلی با بازیکنان بومی در بین غولهای تنیس روی میز پتروشیمی های کشور که خود از بازیکنان سایر تیمها کمک گرفته بودند کاری کارستان بود که علاوه برشگفت زدگی تمام حاضرین ،تحسین کارشناسان و صاحب نظران را نیز در پی داشته است.

  البته افتخار آفرینی و شگفتی سازیها بازیکنان بوعلی به نتایج تیمی ختم نگردید واین تیم در عین شایستگی موفق شد در بخش انفرادی نیز صاحب سکو شده ویوسف بدخشان بازیکن مستعد و آینده دار این تیم با درخشش خود وبا اجرای بازیهای بسیار دیدنی وشکست حریفان قدرتمند توانست سکوی بسیار دشوار سومی این دوره از رقابتها را از آن خود نماید تا پتروشیمی بوعلی هم در بخش تیمی وهم در بخش انفرادی آن هم در بین تمام مدعیان باسابقه این رشته حرفی برای گفتن داشته باشد .

  مطمئنا وقتی یک تیم در حال رشد هم در بخش تیمی و هم در بخش انفرادی در بین تمام مدعیان قدرتمند صاحب افتخار و کسب سکو می گردد از یک عقبه هم دل و کاردان بهره برده که وجود این چنین سیستمی میتواند علاوه بر تنیس روی میز خانواده بزرگ پتروشیمی ونفت ؛در میدانها بزرگتر یعنی حضور در لیگ قهرمانی آن هم با برندپتروشیمی بوعلی نیز حرفی برای گفتن داشته باشد.

  آفرین بر مدیران و ورزشکاران وخصوصا خانواده محترم پتروشیمی بوعلی .

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "تنیس روی میز پتروشیمی بوعلی در مسیر توسعه"
  1. کاظم یهروز گفت:

   ار جناب مهندس آزادبخت همکار عزیزم بابت نوفیقهایش متشکرم


  نظرات

  *

  code

  تازه ترین اخبار