امروز: یکشنبه, ۲۴ شهریور , ۱۳۹۸ | ۱۲:۵۶:۵۰  آخرین بروزرسانی : مهر ۲ام, ۱۳۹۷
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ | کد خبر : 75971
  ارسال خبر چاپ خبر
 • تنیس روی میز خوزستان زخمی و داغدار؛ در ورطه نابودی است! تاریخ ،خوزستان را دروازه ورود تنیس روی میز به کشور ایران می شناسد واین استان قهرمان خیز از دیرباز وتاکنون همواره محل رشد و پرورش قهرمانان ماندگاری بوده است . هرچند خدمات تنیس روی میز خوزستان به ایران ،منحصر به بازیکنان نبوده وعلاوه بر…

  ۶۰۹ecc27-94e4-4194-982b-253e6de612a6-735x400

  تنیس روی میز خوزستان زخمی و داغدار؛ در ورطه نابودی است!

  تاریخ ،خوزستان را دروازه ورود تنیس روی میز به کشور ایران می شناسد واین استان قهرمان خیز از دیرباز وتاکنون همواره محل رشد و پرورش قهرمانان ماندگاری بوده است .

  هرچند خدمات تنیس روی میز خوزستان به ایران ،منحصر به بازیکنان نبوده وعلاوه بر آن دارای پتانسیلهای بالقوه مربیگری قدرتمند وصاحب سبک می باشد و از همه گذشته به غیر از آن بدلیل تمکرز شرکتهای نفتی وپتروشیمی در این استان عزیز و قابل احترام ؛تنیس روی میز ایران شامل فدراسیون های متعدد وخصوصا بازیکنان ملی را همواره مورد پشتیبانی و حمایت مالی و فنی قرار داده است که چنین چیزی درتقسیم بندی های استانی کشور به چشم نمی خورد.

  امروز با تاسف باید اعلام نماییم که این دروازه ورود تنیس روی میز ایران با آن پیشینه تاریخی درخشان در حال نابودی مطلق و از بین رفتن است که باید برای آن خون گریست…

  اکنون بیش از یک سال است که تنیس روی میز مظلوم خوزستان دستخوش کشمکشهای گروهی و جناحی و توام با آن منیت های خودخواهانه درون استانی و فرا استانی قرار گرفته وعلاوه برآن بطور مثال برخی جوانان تازه کاربا بی اعتنایی به نظر بزرگترها و پیشکسوتان این رشته در حال یکه تازیهای بدون نتیجه وخوابهای بدون تعبیر خود هستند!

  متاسفانه برای تصدی ریاست تنیس روی میز هیئت استان خوزستان برخی افراد که خود را پینگ پنگی و خصوصاخوزستانی لقب داده بودند با رفتار و اعمالی خلاف قانونی و در نهایت ناجوانمردی و واخلاق فایلهای صوتی گفتگوهای خود با برخی مسئولان استان را ضبط و برای غیر خوزستانیها ارسال کرده اند تا با این خودفروشی شاید جایگاه و پایگاهی در این استان مظلوم اما سربلند داشته باشند هرچند همه ما بخوبی می دانیم که این افراد هیچ تناسبی با پینگ پنگیهای اصیل خوزستان نداشته و ندارند وهیچگاه حتی در تصورات خیالی خود نه تنها بعنوان رئیس بلکه بعنوان هیچ منصبی در هیئت خوزستان جایگاه و پایگاهی نخواهند داشت .

  اکنون که بعد از فراز ونشیبهای گوناگون و تحمل زخمهای فراوان کار این رشته به ثبت نام مجدد کشیده شده است و برخی از غیر این کاره ها ی مدعی کسب ریاست هیئت تنیس روی میز خوزستان پی کارشان رفته اند نفراتی برای کسب ریاست این هیئت باقی مانده که لازم است با توجه به وضعیت خاص خوزستان (امروز بدلیل عملیات تروریسی این استان غرق در عزا و ماتم بود)وبرای جلوگیری از تنشهای بیشتر هرچه زودتر مجمع انتخاباتی هیئت تنیس روی میز خوزستان برگزار گردد.

  لازمه برگزاری شفاف و بدور از حاشیه این مجمع استانی همکاری وورود نزدیک تر و تفاهم وتعامل هرچه بیشتر پیشکسوتان و صاحب نظران این رشته وخصوصا مسئولان محترم وزحمت کش ورزش و جوانان استان خوزستان از سوئی و مسئولان محترم فدراسیون تنیس روی میز ووزارت ورزش و جوانان از دیگر سو می باشد.

  در اینجا به صراحت اعلام میکنیم که اجازه نخواهیم داد هیئت تنیس روی میز استان خوزستان(هرکسی که بعنوان رئیس هیئت انتخاب گردد) با فرار از اولویتها ی اصلی که همانا رسیدگی به مسائل و موارد فنی و کارشناسی شامل توجه و تمرکز بر روی بازیکن سازی و قهرمان پروری ویا بقولی دنبال کردن افتخارات از دست رفته گذشته با فرار به جلو در پی درگیری و تقابل با فدراسیون تنیس روی میز باشد واز طرفی نیز از مسئولان محترم فدراسیون دوستانه انتظار داریم با توجه به وضعیت بوجود آمده فعلی با انعطاف پذیری هرچه بیشتر با مسئولان محترم ورزش و جوانان خوزستان همراهی و همدلی بیشتری داشته باشند تا خوزستان زخمی هم بتواند بعد از بیش از یک سال صاحب رئیس هیئت استانی بشود.

  در هر صورت فدراسیون تنیس روی میز و اداره ورزش و جوانان خوزستان وجامعه تنیس روی میز این استان هرکدام ملاحضاتی دارند که با در نظر گرفتن آن و در برخی موارد با تعدیل و انعطاف پذیری باید در نظر گرفته شود.

  پیام ما ساده و شفاف است وآن اینکه :مجمع انتخاباتی هیئت تنیس روی میز خوزستان را بعد از بیش از یک سال معطلی برگزار کنید زیرا خوزستان زخم خورده و عزادار که دروازه ورود تنیس روی میز به ایران است طاقت وتحمل  زخمهای بیشتر را ندارد.

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "تنیس روی میز خوزستان زخمی و داغدار؛ در ورطه نابودی است!"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار