امروز: یکشنبه, ۳ شهریور , ۱۳۹۸ | ۰۷:۴۳:۰۹  آخرین بروزرسانی : مهر ۱۷ام, ۱۳۹۷
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ | کد خبر : 75989
  ارسال خبر چاپ خبر
 • فیل فدراسیون تنیس روی میز یاد هندوستان کرد. به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور،به نظر می رسد که هرچه به انتهای دوره حاکمیت فدراسیون فعلی نزدیک تر می شویم اندک اندک خبرهای خوبی از درگاه اینترنتی این فدراسیون منتشر می شود هرچند با توجه سوابق رفتاری حضور برخی دوستان در ادوار مختلف فدراسیون ها…

  IMG_23674

  فیل فدراسیون تنیس روی میز یاد هندوستان کرد.

  به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور،به نظر می رسد که هرچه به انتهای دوره حاکمیت فدراسیون فعلی نزدیک تر می شویم اندک اندک خبرهای خوبی از درگاه اینترنتی این فدراسیون منتشر می شود هرچند با توجه سوابق رفتاری حضور برخی دوستان در ادوار مختلف فدراسیون ها ،تکراری وقابل پیش بینی می باشد.

  یکی از خبرهای خوب این بود که بالاخره معوقات قشر زحمت کش و مظلوم داوری کشور بعد از سالها به آنان پرداخت گردیده است.اینکه این بدیهی ها متعلق به چه فدراسیون یاچه دورانی بوده یک بحث انحرافی به نظر می رسد زیرا هرکس برای مسئولیت فدراسیونها کاندید می گردد طبیعا با شناخت کامل از اوضاع مالی و فنی فدراسیون قبلی قدم به این رقابت گذاشته و دقیقا از وضعیت بدهی ها وسایر مشکلات  وحتی محسنات باخبر بوده است.

  اینکه در نهایت این بدهی به داوران عزیزوپرتلاش پرداخت گردیده جای تشکر داشته اما ذهنیت هایی از قبیل اینکه چرا در این زمان وبعد از گذشت سه سال از روی کار آمدن فدراسیون حاکم یعنی حدودا یک سال مانده به پایان دوره فدراسیون این بدهی ها پرداخت شده جای بحث و تامل دارد.

   شایان ذکر است که این بدهی ها درست در زمانی که وضعیت اقتصادی کشور وخصوصا ورزش ایران اوج سختی و تلخی خود را سپری می کند واز همه مهمتر در طی سه سال گذشته همواره یکی از مباحث اصلی فدراسیون موارد مالی عنوان شده است پرداخت گردیده است.

  اما مطلب جالب بعدی اینکه پیشکسوتان عزیز و گرامی که حتی در دوران ریاست محمد زارع پور مجوز حضور در تمرینات در آکادمی بین المللی و…را دارا بوده بعد از روی کار آمدن فدراسیون حاکم با در نظر گرفتن شعارهای قبل از روی کار آمدن از یک تایم تمرینی اختصاصی محروم شدند وحالا در یک سال باقی مانده به دوره حاکمیت فدراسیون ودقیقا همزمان با استقبال بسیار گسترده از جناب مهندس شهنازی گرامی! بار دیگر فیل مسئولین محترم یاد هندوستان کرده و برای این قشر بسیار محترم وعزیز مجوز تایم تمرینی اختصاصی صادر کرده است.

  با این اوصاف هرچه به پایان دوره حاکمیت فدراسیون فعلی نزدیک ونزدیک تر می شویم انتشار این قبیل اتفاقات و اخبار را بصورت برجسته شده بر روی خروجی اینترنتی فدراسیون پیش بینی می نماییم.

  اعتقاد داریم که صدای رسای خانواده تنیس روی میز تاکنون  به مسئولان فدراسیون رسیده باشد اما در کنار این اتفاقات خوبی که ذکر کردیم (فارغ از جنبه های انتخاباتی)به نظر میرسد این خانواده شریف دنبال تغییر هستند ومشکل خاصی با ریاست محترم فدراسیون ندارند وطبیعتا تا قبل از گلوگیر شدن هرچه بیشتر این تغییر اساسی انجام گردد بهتر و آرامش بخش تر خواهد بود.

  درست مثل صداهایی که نتیجه اش جمیل لطف الله نسبی سرمربی با علم ودانش شد  ویا میعاد میکف که بعدا مربی متفکر گردید.

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "فیل فدراسیون تنیس روی میز یاد هندوستان کرد"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار