امروز: یکشنبه, ۲۴ شهریور , ۱۳۹۸ | ۱۲:۵۴:۱۶  آخرین بروزرسانی : مهر ۳۰ام, ۱۳۹۷
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ | کد خبر : 76024
  ارسال خبر چاپ خبر
 • علیرغم اینکه استان قهرمان پرور خوزستان دروازه ورود تنیس روی میز به ایران می باشد اما با تاسف نزدیک به دو سال است  که هیئت تنیس روی میز خوزستان بدون رئیس وبا سرپرست اداره می شود و از همه بدتر تاکنون دوبار برای برگزاری مجمع انتخاباتی این هیئت مظلوم ورزشی ثبت نام مجدد برگزار گردیده…

  n82840294-72196740

  علیرغم اینکه استان قهرمان پرور خوزستان دروازه ورود تنیس روی میز به ایران می باشد اما با تاسف نزدیک به دو سال است  که هیئت تنیس روی میز خوزستان بدون رئیس وبا سرپرست اداره می شود و از همه بدتر تاکنون دوبار برای برگزاری مجمع انتخاباتی این هیئت مظلوم ورزشی ثبت نام مجدد برگزار گردیده اما کماکان بدون هیچ نتیجه ای در سردرگمی مفرط به سر می برد.!

  گناه تنیس روی میز خوزستان چیست که باید تاوان ندانم کاری عده ای غیر پینگ پنگی بالادستی را آن هم در نزدیکیهای جناب وزیر ورزش و جوانان پس بدهد؟؟؟

  آیا جناب دکتر سلطانی فر وزیر محترم ورزش و جوانان در جریان سفارشات غیر قانونی برخی همکاران خود در ارتباط با علم کردن یک شخص خاص که با توجه به اینکه از سوی فدراسیون حکم مشاور را دریافت کرده وطبیعتا وابسته به فدراسیون تنیس روی میز می باشد ،برای سرپرستی زورکی این هیئت قرار دارند؟؟؟

  طبق اخبار دریافتی از  یک منبع موثق در حالی که تنیس روی میز خوزستان خود را برای برگزاری مجمع انتخاباتی خود آماده می نماید یکی از همکاران جناب دکتر سلطانی فر وزیر محترم ورزش و جوانان ظاهرا بدون اطلاع ایشان و بدون در نظر گرفتن مراحل و مراتب اداری وقانونی سعی داشته با اعمال نفوذ بعد از دو سال سرگردانی هیئت تنیس روی میز خوزستان و با توجه به دو بار ثبت نام مجدد مبادرت به انتصاب یکی از منتصبین به فدراسیون تنیس روی میز بعنوان سرپرست این هیئت بنماید!

  نکته جالب در باره این شخص محترم که فعلا از دوستان محسوب می گردد این است که در گذشته طی نشستی که به میزبانی همین شخص وبا حضور پیشکسوتان تنیس روی میز استان خوزستان برگزار گردید همه ما از نامبرده درخواست کردیم که بعنوان کاندید این هیئت وارد میدان گردد اما نامبرده به بهانه مشغله کاری از این درخواست امتناع ورزید!

  حال سوال این است که مگر اتفاقی خاصی! برای اشتغال نامبرده رخ داده که بدون هماهنگی با پیشکسوتان استان خوزستان و در نهایت بی احترامی به آنان رزومه خود را برای بالادستی ها ارسال نموده تا یکی از همکاران وزیر ورزش وجوانان بصورت مستقیم وارد میدان شده و سفارش نامبرده را برای سرپرستی این هیئت به مسئولان ورزش و جوانان استان بنماید؟(امیدواریم با کنار رفتن منطقی این عزیز محترم مجبور به اطلاع رسانی هرچه بیشتر در این باره نگردیم)!

  از این دوست عزیزی که با دور زدن خانواده شریف تنیس روی میز خوزستان آن هم در نهایت بی احترامی مبادرت به چنین کاری کرده انتظار داریم هرچه زودتر انصراف داده وحرمت خود و کارنامه خوبی را که از خود برجای گذاشته همچنان حفظ نماید و  حداقل ازسرنوشت سرپرستی خود بر فوتبال یکی از باشگاه ها درس عبرت بگیرد وبه همین سادگی خود را رو در روی خانواده شریف تنیس روی میز خوزستان قرار ندهد !

  این دوست عزیز باید بدانند که برفرض اینکه بصورت غیر قانونی بتواند برمسند سرپرستی یا خدای نکرده ریاست هیئت قرار بگیرد،آیا به این فکر کرده با توجه به اجماع  مخالف خود چند روز یا چند هفته دوام خواهد آورد؟

  گیرم جنابعالی با فلان عضو مجمع یا فلان مسئول باشگاه مشکل داری ؛پس تقصیر سایرین چیست؟

  سوال بعدی این است که چه تغییری دیدگاهی  رخ داده که مسئولان فدراسیون تنیس روی میز به این سادگی قید کاپیتان محترم تیم ملی را که مدعی پشتیبانی از او بودند زده و یک شبه به شخص دیگری گرایش پیدا کرده اند؟؟؟

  از جناب دکتر سلطانی فر انتظار داریم تا هرچه زودتر در این باره دخالت کرده وبا توجه به آنچه گفته شد زمینه را برای برگزاری یک انتخابات کاملا عادلانه فراهم نمایند.

  پیش بینی میگردد که اصحاب رسانه بزودی در این باره عکس العمل منطقی و اثرگذار داده وتا حصول نتیجه پیگیر مطالبات قانونی تنیس روی میز خوزستان خواهند بود.

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "آقای وزیر ورزش وجوانان به داد پینگ پنگ خوزستان برسید!"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار