امروز: یکشنبه, ۲۴ شهریور , ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۴:۰۹  آخرین بروزرسانی : آبان ۳ام, ۱۳۹۷
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : پنجشنبه ۳ آبا ۱۳۹۷ | کد خبر : 76033
  ارسال خبر چاپ خبر
 • طلسم دوساله مجمع تنیس روی میز خوزستان شکسته شد!؟ با گذشت دو سال از بلاتکلیفی هیئت تنیس روی میز استان خوزستان وبا پشت سرگذاشتن فراز و نشیبهای فراوان در این رابطه؛ بالاخره تاریخ برگزاری این مجمع طلسم شده مشخص واز سوی اداره ورزش و جوانان استان خوزستان اعضای مجمع و تاریخ برگزاری آن به فدراسیون…

  خوزستان

  طلسم دوساله مجمع تنیس روی میز خوزستان شکسته شد!؟

  با گذشت دو سال از بلاتکلیفی هیئت تنیس روی میز استان خوزستان وبا پشت سرگذاشتن فراز و نشیبهای فراوان در این رابطه؛ بالاخره تاریخ برگزاری این مجمع طلسم شده مشخص واز سوی اداره ورزش و جوانان استان خوزستان اعضای مجمع و تاریخ برگزاری آن به فدراسیون تنیس روی میز اعلام شده است.

  صراحتا ثابت کرده و اعلام مینماییم که با توجه به تمام تلاشهای بیهوده انجام شده در راستای اعمال نفوذها و یا شائبه هایی برای مهندسی نمودن این هیئت وجدیدا کودتای بدون نتیجه وبسیار ضعیف چند روز گذشته که صرفا با چند سطر به تاریخ پیوست و بسیاری از موارد دیگر که قصد پرداختن به آن را نداریم ،وضعیت تنیس روی میز در این استان قهرمان خیز بگونه ای است که تا پتانسیلهای درون استانی اراده نکنند هیچ رئیس هیئتی که حتی از طرف بالاترین مسئول ورزشی کشور بخواهد سکان داری آن را برعهده بگیرد بیش از چند ماه دوام نخواهد آورد!

  در اینجا بار دیگر خالصانه اعلام مینماییم که ممکن است با برخی از عملکردهای فدراسیون تنیس روی میز بصورت طبیعی اختلاف نظر داشته باشیم اما این موضوع هیچگونه ارتباطی با برگزاری یا عدم برگزاری مجمع هیئت تنیس روی میز استان خوزستان نداشته و ندارد واز قضا اگر کمی منصفانه تر به آن نگریسته شود در همین ارتباط با فدراسیون تنیس روی میز با برخی کاندیداها تفاهم داشته و اختلافی در این باره به نظر نمی رسد.

  نباید فراموش کنیم که از این استان قهرمان پرور دوکاپیتان چپ دست و ماندگار (افشین نوروزی و سیده زهرا علوی )تقدیم جامعه تنیس روی میز کشور گردیده است اما اکنون تکرار چنین وضعیت پر افتخاری تا دور دستها امکان پذیر نمی باشد!

  مطمئنا دوسال بلاتکلیفی هیئت تنیس روی میز خوزستان که دروازه ورود این رشته به کشور محسوب می شود ، لطمات غیر قابل جبرانی را برای این رشته به همراه داشته است که تا چند دوره جمع کردن وسر وسامان بخشیدن به آن متصور نمی باشد.

  اکنون که پس از کش و قوسهای فراوان وپشت سر گذاشتن پیچ وخم های بسیار پیچیده برای چندمین بار توپ این انتخابات مخلصانه در میدان فدراسیون نشینان قرار گرفته است دوستانه و صادقانه از آنان میخواهیم علیرغم اتفاقات بوجود آمده حسن نیت خود را در این باره ثابت کرده و دیگر به هردلیلی اختلالی در روند برگزاری این مجمع که تاریخ پیشنهادی آن ۲۰ آبان ۹۷ تعیین گردیده است ایجاد نکنند تا پینگ پنگ مظلوم استان خوزستان بعد از دوسال نفس راحتی کشیده و به فکر بازسازی و زیر سازی تمام زیربناهای ویران شده خود باشد.

  لازم است از جناب حیدری مدیر کل قانون مدار ورزش وجوانان استان خوزستان وجناب نصیری معاونت کاربلد و جناب بصیری ریاست محترم وکاردان امور مجامع و جناب امیری ریاست پر انرژی واین کاره حراست و سایر زحمت کشان اداره ورزش و جوانان استان خوزستان صمیمانه تشکر ویژه داشته باشم.

  مدیر پایگاه تخصصی پینگ پنگ ایران:

  سید منصور علوی

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "طلسم دوساله مجمع تنیس روی میز خوزستان شکسته شد!؟"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار