امروز: یکشنبه, ۳ شهریور , ۱۳۹۸ | ۰۶:۵۷:۴۲  آخرین بروزرسانی : آبان ۲۶ام, ۱۳۹۷
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۶ آبا ۱۳۹۷ | کد خبر : 76046
  ارسال خبر چاپ خبر
 • انتشار خبربرکناری کیوانی و جایگزینی ایرانمنش در روز تعطیل چه بود؟؟؟

  سناریوی برگزاری زود هنگام انتخابات یا انتصاب سرپرست ؟؟؟؟

  هنگامی که فاطمه کیوانی بعنوان نائب رئیس فدراسیون تنیس روی میز وتوام با آن تحت عنوان سرمربی تیم ملی بزرگسالان انتصاب گردید ؛دقیقا همان زمان با انتقادات بسیار گسترده اهالی این رشته و کارشناسان مستقل وخصوصا آنانی که این رشته را تا حدودی درک میکنند گردید که چرا و چگونه (با توجه به وضعیت فنی…

  برکناری+مدیر+گنبدی

  هنگامی که فاطمه کیوانی بعنوان نائب رئیس فدراسیون تنیس روی میز وتوام با آن تحت عنوان سرمربی تیم ملی بزرگسالان انتصاب گردید ؛دقیقا همان زمان با انتقادات بسیار گسترده اهالی این رشته و کارشناسان مستقل وخصوصا آنانی که این رشته را تا حدودی درک میکنند گردید که چرا و چگونه (با توجه به وضعیت فنی بانوان مظلوم کشورمان ) نامبرده با حفظ سمت خطیر نائب رئیسی ؛مسئولیت دشوار سرمربیگری بانوان کشورمان را نیز عهده دار گردیده است؟؟؟

  با توجه به وضعیت بغرنج والبته پیچیده بانوان ومتاسفانه خروجی بسیار ضعیف این رده صاحب حق، بارها و بارها تصمیم بر این شد تا این حوزه را به قصد کمک وپشتیبانی مورد انتقاد شدید قرار داده اما مشخصا به دلیل اینکه بهره برداری منفی برخی افراد تمامیت خواه که از مدتها قبل قصد حذف فاطمه کیوانی را داشته از پرداختن به این مهم محتاطانه صرفنظر میگردید.

  فاطمه کیوانی در حالی از مسئولیت خطیر سرمربیگری ملی بانوان برگنار گردید که حتی در داخل کشور حضور نداشته و طبق گفته های فدراسیون به دعوت فدراسیون جهانی در کمپ آموزشی به سر می برد!!!(چه خوب است با دوران زارع پور مقایسه گردد).

  اما پشت پرده برکناری سرمربی قبلی و جایگزینی مربی جدید با توجه به اطلاع رسانی در روز تعطیل چه چیزی می تواند باشد؟

  چرا و به چه علت این انتصاب مهم در روز تعطیل و دقیقا در زمانی که سرمربی برکنار شده در خارج از کشور است رسانه ای می گردد؟؟؟

  طبق مطالب قبلی وخصوصا پیش بینی های اطلاع رسانی شده به این نتیجه رسیده بودیم که هرچه به پایان کار فدراسیون حاکم نزدیک می شویم اتفاقاتی از قبیل برقراری تایم پیشکسوتان ویا کمک های مالی و ….بیشتر و نمایان تر خواهد شد اما واقعا ربط این موضوعات با انتصاب جدید چه چیزی میتواند باشد؟؟؟

  همه ما خصوصا کسانی که اهالی این رشته می باشند بخوبی اطلاع دارند که طبق اساسنامه فدراسیون ،نائب رئیس بانوان فدراسیون صرفا دارای یک رای بوده وبصورت همزمان نمیتواند هم در مسئولیت نائب رئیسی و هم در مسئولیت سرمربی تیم ملی بانوان دارای رای به جهت مجمع فدراسیون تنیس روی میز باشد!

  همین آگاهی جزئی کافیست تا تمام اذهان وگمانه زنیها به این سمت نشانه رود وگفته ها و پیش بینی های قبلی را که از قضا مورد خشم پلیس ماآبانه برخی افراد قرار میگرفت به واقعیت نزدیک گرداند.

  البته این تمام ماجرا نیست !با توجه به آرایش و عدم آسایش چند ماه مانده به پایان دوره فدراسیون پیش بینی می شود مسئولین فدراسیون از ترس اینکه وزارت ورزش وجوانان در پایان دوره این فدراسیون مبادرت به انتصاب سرپرست ننماید زمینه را برای برگزاری انتخابات زود هنگام فدراسیون فراهم نمایند!

  آیا دوستان فدراسیون نشین به این سناریو هم اندیشیده اند که اگر وزارت ورزش با نگاه رعایت عدالت محوری و برگزاری انتخابات بی طرف و آزاد یک سرپرست محبوب را بمدت شش یا یک سال برای فدراسیون انتصاب کند ؛چه اتفاق جالبی در این زمینه رخ خواهد داد؟؟؟

  قبلا همین اتفاق در خانواده تنیس روی میز رخ داده که همه ما از آن باخبر هستیم ضمن اینکه خبرهایی به گوش رسیده که از قضا وزارت ورزش و جوانان قرار است برای برخی از فدراسیون ها بعد از پایان دوره آنان طبق قانوان از سرپرست استفاده کرده حال بسیار جالب خواهد بود که این سرپرست برخلاف برخی افراد غیر محبوب و بدسابقه که حتی از نوشتن نام خداوند استفاده ابزاری می نمایند از محبوبیت فراوانی در بین خانواده تنیس روی میز برخوردار باشد.

  بزودی در ارتباط با اساس نامه فدراسیون اطلاع رسانی خواهد شد!

  ضمن تبریک به مربی جدید و خسته نباشید به مربی برکنار شده سوال این است که سرکار خانم ایرانمنش نیز به سرنوشت خانم کیوانی دچار خواهد شد؟؟؟

  چه کسی پاسخگوی وضعیت اسف بار تنیس روی میز بانوان در حال حاضر می باشد؟؟؟

  چرا فدراسیون رئوس وهدف گذاری برنامه های مربی جدید را برای افکار عمومی رسانه ای نمی کند؟؟؟

  اینها تنها قطره ای از اقیانوس سوالاتی است که بزودی به سمت سرمربی جدید با توجه به رزومه منتشره در سایت فدراسیون نشانه خواهد رفت!!!

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "سناریوی برگزاری زود هنگام انتخابات یا انتصاب سرپرست ؟؟؟؟"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار