امروز: یکشنبه, ۳ شهریور , ۱۳۹۸ | ۰۷:۱۰:۱۹  آخرین بروزرسانی : آبان ۲۷ام, ۱۳۹۷
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۷ آبا ۱۳۹۷ | کد خبر : 76052
  ارسال خبر چاپ خبر
 • دامنه نفوذ پرقدرت پایگاه تخصصی پینگ پنگ ایران تا قلب فدراسیون!

  سانسور خبری به زادگاه رئیس فدراسیون رسیدوجواب داد!؟

  همانگونه که افکار محترم عمومی وخانواده فرهیخته تنیس تنیس روی میز کشور استحضار دارند با روی کار آمدن فدراسیون حاکم یکی از بخشهایی که بطور قطع و یقین از ضعفهای فراوانی برخوردار بود نحوه اطلاع رسانی وبه نوعی انسداد خبری به نظر می رسید که تقریبا بخش عظیمی از این خانواده را دلچرکین و ناراحت…

  ۱۸۸۱۱۵۵۵۸۶-talab-org

  همانگونه که افکار محترم عمومی وخانواده فرهیخته تنیس تنیس روی میز کشور استحضار دارند با روی کار آمدن فدراسیون حاکم یکی از بخشهایی که بطور قطع و یقین از ضعفهای فراوانی برخوردار بود نحوه اطلاع رسانی وبه نوعی انسداد خبری به نظر می رسید که تقریبا بخش عظیمی از این خانواده را دلچرکین و ناراحت کرده بود!

  پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور در این ارتباط بارها و بارها بحث سانسور خبری را به میان کشید که همه ما از چگونگی آن با خبر هستیم.

  اکنون بعد از اعتراضات فزاینده وفشارهای فراوان در این زمینه والبته با نزدیک تر شدن به انتخابات مجدد فدراسیون تنیس روی میز بعد از خبری که شب گذشته توسط یکی از پیشکسوتان محبوب و ماندگار استان کرمانشاه یعنی زادگاه رئیس محترم فدراسیون مبنی برعدم انتشار اخبار کانال فدراسیون(در سایت فدراسیون تا این لحظه این خبر رسانه ای نشده است!) ظاهرا دوستان فدراسیون نشین اجبارا اطلاعیه ای مبنی بر انتشار اخبار استانها بصورت مستقیم را اطلاع رسانی کرده که در وهله اول یک پیروزی بسیار بزرگ وتاریخی برای پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور محسوب می شود ونتیجتا نوش دارو بعد از مرگ سهراب تلقی میگردد!!!

  مسئولین فدراسیون باید به افکار محترم عمومی بصورت شفاف اطلاع رسانی نمایند که در طی سه سال گذشته این رسانه مستقیما در دست چه شخصی بوده است و چرا تاکنون ودر طی این سه سال گذشته به مطالبات برحق خانواده تنیس روی میز بهایی داده نشده است؟

  نکته جالب در انتشار دیرهنگام خبر زادگاه رئیس فدراسیون اینکه تا آنجائیکه ما اطلاع داریم هیئت محترم و فعال استان کرمانشاه کمیته ای تحت عنوان روابط عمومی ندارد اما سایت فدراسیون به نقل از روابط عمومی این هیئت این خبر دیرهنگام را منتشر کرده است!!! 😆 

  خانواده فرهیخته وآگاه تنیس روی میز حق دارند سوال کنند که چرا برخی اخبار مهم و برجسته در خبرهای فدراسیون لحاظ نمی گردد اما در عوض شاید اینگونه به نظر می رسد که برخی چهره ها خصوصا در حوزه بانوان بصورت عجیب تحت شعاع قرار میگیرد؟؟؟

  کانال پرقدرت و دارای نفوذ تخصصی پینگ پنگ کشور بعد از سانسور خبری در این خانواده در اقدامی کاملا حساب شده مدتها قبل از رئیسان هیئتهای فعال استانی دعوت نمود تا بصورت مستقیم ادمین این کانال گردند تا اخبار خود را بصورت مستقیم منتشر نمایند !اکنون بعد از گذشت سه سال و با سانسور قرار گرفتن اخبار زادگاه رئیس محترم فدراسیون تازه این دوستان یادشان آمده که از این پایگاه قدراتمند نمونه برداری انجام دهند!

  آیا حتما دامنه سانسور خبری می بایست به زادگاه ریاست محترم فدراسیون کشیده می شد تا دوستان فدراسیون نشین از اوضاع با خبر گردند یا اینکه این روش هم میتواند یک طرح تبلیغاتی دیگر تلقی گردد؟؟؟

  اعتقاد راسخ داریم که تا دیر تر نشده می بایست عامل اصلی تفرقه و ناامیدی و در یک کلام حاشیه اصلی این خانواده برکنار گردد اما یقین داریم گوش شنوائی در این باره همچنان وجود ندارد.

  روزهای آینده نیز فرصت خوبی برای محک زدن این پیش بینی می باشد.این گوی و این میدان!

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "سانسور خبری به زادگاه رئیس فدراسیون رسیدوجواب داد!؟"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار