امروز: یکشنبه, ۲۴ شهریور , ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۰:۴۸  آخرین بروزرسانی : آذر ۲۳ام, ۱۳۹۷
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ | کد خبر : 76081
  ارسال خبر چاپ خبر
 • لیگ برتر تنیس روی میز کشور که یکی از قدیمی ترین ومعتبرترین لیگ های با قدمت ورزش کشور می باشد با روند کنونی به سخره گرفته شده واساسا در معرض نابودی کامل قرار گرفته است. در زمان فدراسیون قبل یکی از اصلی ترین موارد ی که مورد انتقاد دبیر فدراسیون بود ه است برگزاری لیگ…

  شاخص لیگ

  لیگ برتر تنیس روی میز کشور که یکی از قدیمی ترین ومعتبرترین لیگ های با قدمت ورزش کشور می باشد با روند کنونی به سخره گرفته شده واساسا در معرض نابودی کامل قرار گرفته است.

  در زمان فدراسیون قبل یکی از اصلی ترین موارد ی که مورد انتقاد دبیر فدراسیون بود ه است برگزاری لیگ برتر بوده که از قضا طبق آمار و ارقام وخصوصا با نیم نگاهی به گردش مالی ؛ در زمان فدراسیون دبیر حال حاضر از چرخه لیگ خارج شده و بیشتر به یک دورهمی ویا سرگرمی شباهت پیدا کرده است که قطعا صدای بازیکنان مظلوم را نیز در خواهد آورد.

  چنانچه ماندگاری دبیر حال حاضر فدراسیون در این مسئولیت ادامه پیدا کند پیش بینی می شود که اندک اندک تنیس روی میز ایران به سرنوشت تاریک جام فجر و مسابقات قهرمان کشور و اردوهای شبانه روزی ودر نهایت وضعیت اسفبار لیگ برتر گرفتار گردد.

  براستی دیگر چه بلائی باید بر سر این رشته مظلوم بیاید تا تغییرات اساسی صورت پذیرد؟

  در حالی که دبیر فدراسیون در حال تبلیغات و دفاع از عملکرد خود می باشد ،واقعیت موجود وبسیار اسف بار این است که لیگ برتر تنیس روی میز ایران را که یکی از با قدمت ترین لیگ های ورزشی ایران تا فدراسیون قبل بوده است به جسدی بی جان مبدل نموده که محل به خاک سپاری آن را مشخص نکرده اند!

  وقتی افکار محترم عمومی اعلام میکنند که روی فدراسیون زارع پور سفید حرف بیهوده ای نخواهد بود.

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  نظرات کاربران در "نابودی لیگ برتر تنیس روی میزایران! روی زارع پور سفید شد"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار