امروز: جمعه, ۳ خرداد , ۱۳۹۸ | ۰۱:۱۴:۲۲  آخرین بروزرسانی : آذر ۲۵ام, ۱۳۹۷
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ | کد خبر : 76089
  ارسال خبر چاپ خبر
 • در طی سه سال گذشته اتفاقات عجیبی در تنیس روی میز ایران به ثبت رسیده که بدون شک این اقدامات روی فدراسیون تنیس روی میز دوران محمد زارع پور را به شدت سفید نموده است. ساده ترین مثال در این باره که برخلاف شعارهای دبیر فدراسیون تنیس روی میز می باشد حذف خانم دکتر سیما…

  ۱۵۱۵۳۹۶

  در طی سه سال گذشته اتفاقات عجیبی در تنیس روی میز ایران به ثبت رسیده که بدون شک این اقدامات روی فدراسیون تنیس روی میز دوران محمد زارع پور را به شدت سفید نموده است.

  ساده ترین مثال در این باره که برخلاف شعارهای دبیر فدراسیون تنیس روی میز می باشد حذف خانم دکتر سیما لیموچی پتانسیل بی بدیل تنیس روی میز بانوان کشورمان می باشد.نکته قابل تامل درباره سیما لیموچی این است که نامبرده بعد از اینکه موفق شد برای اولین بار درتاریخ این رشته سهمیه المپیک را برای بانوان مظلوم کشورمان به ارمغان بیاورد و خصوصا بعد از اینکه طی یک رویداد تاریخی موفق شد برای اولین بار در دسته سوم به مقام قهرمانی جهان وحضور در دسته دوم جهان دست یابد به جای تقدیر و تشکر یکباره از مسئولیت خود حذف گردید.

  اکنون که سیما لیموچی با اکثریت مطلق آراء بعنوان نائب رئیس کمیته پاراالمپیک انتخاب گردیده است فدراسیون نشینان کشور به تبریک و تشویق وبه به وچه چه زدن در این باره روی آورده که البته متاسفانه به نظر می رسد اینگونه اعمال، جامعه شریف و فرهیخته تنیس روی میز ایران را مورد تمسخر صاحب نظران و افکار عمومی قرار داده است!

  چرا و به علت؟

  افکار آگاه و فرهیخته و صاحب نظر ورزش کشور از خود سوال میکنند که چگونه ممکن است یک پتانسیل بین المللی وملی همانند سیما لیموچی که عضو اصلی خانواده تنیس روی میز ایران می باشد از خانه و کاشانه خود آن هم بعد از کسب افتخارات تاریخی رانده وحذف شود اما در یک فدراسیون بسیار مهم دیگر آن هم با اکثریت مطلق آراء بعنوان نائب رئیس آن انتخاب گردد؟؟

  به راستی دلیل این عدم شایسته سالاری چیست؟

  اینکه سیما لیموچی با آن پتانسیل برجسته توسط فدراسیون نشینان حذف گردید تنها یک روی سکه بوده و دیگر روی سکه انتخاب جانشین لیموچی بوده که بدون هیچ سلسله مراتب و تجربه ورزومه کافی به یکباره علاوه برمسئولیت نائب رئیسی تحت عنوان سرمربی تیمهای ملی بانوان مظلوم انتخاب میگردد و بعد از سه سال خویش تن داری ما والبته اعتراضات گسترده بدون هیچ دستاوردی آن بعد از سه سال وقت سوزی در حوزه بانوان از کار برکنار میگردد می باشد.نکته جالب تر اینکه سرمربی محترم جدید تیم ملی بانوان نیز بدون داشتن کمترین رزومه در حوزه مربیگری یک شبه جایگزین نفر برکنار شده قبلی میگردد تا چند صباحی دیگر به سرنوشت نفر قبلی خود دچار گردد !

  حذف شایستگان و صاحب نظران و برگزاری مراسم یادواره برای آنان!

  فدراسیونی که دبیر حال حاضر در آن به امیری مشغول است صاحب نظران و مدرسان و مربیان و ملی پوشان و پیشکسوتانی همانند سیما لیموچی و فریبا قوام زاده و ویدا عبدی را با آن همه سابقه درخشان و توانمندی به بهانه هایی شبیه حذف لیموچی از فدراسیون اخراج نموده اما برای فرار به جلو برخی مسابقات بدون خروجی را به نام ویاد این عزیزان برگزار میکند !

  البته لازم به یادآوری است که مسابقاتی که تحت یاد سیما لیموچی برگزار گردید بدون حضور این شخصیت بین المللی به کار خود پایان داد تا یک پیغام روشن برای مسببین آن ارسال شده باشد.

  اکنون افکار محترم عمومی در ماجرای جالب فدراسیون مانده اند که از آنان قسم حضرت عباس را باور کنند یا دم خروس را؟؟؟

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  نظرات کاربران در "تنیس روی میز ایران دچارقسم حضرت عباس یا دم خروس!؟"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار