امروز: چهارشنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۸ | ۰۳:۱۴:۰۱  آخرین بروزرسانی : دی ۱۲ام, ۱۳۹۷
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ | کد خبر : 76098
  ارسال خبر چاپ خبر
 • جدیدترین رنکینگ پینگ پنگ بازان جهان در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور،فدراسیون جهانی تنیس روی میز جدیدترین رده بندی پینگ پنگ بازان جهان در سال ۲۰۱۹ میلادی را منتشر کرد که در آن پینگ پنگ بازان کشورمان بدون حضور در مسابقات برون مرزی با فراز و فرود مواجه شده…

  رنکینگ

  جدیدترین رنکینگ پینگ پنگ بازان جهان در سال ۲۰۱۹ منتشر شد.

  به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور،فدراسیون جهانی تنیس روی میز جدیدترین رده بندی پینگ پنگ بازان جهان در سال ۲۰۱۹ میلادی را منتشر کرد که در آن پینگ پنگ بازان کشورمان بدون حضور در مسابقات برون مرزی با فراز و فرود مواجه شده اند.

  در بخش مردان نیما عالمیان نفر اول رده بندی کشورمان با وجود حضور در لیگ معتبر فرانسه با یک پله سقوط در جایگاه ۶۷ و نوشاد عالمیان بدون حضور در هیچ مسابقه ای با یک پله صعود مواجه شده است.

  میعاد لطفی بدون حضور در هیچ مسابقه ای با یک پله صعود در جایگاه ۲۴۸ وافشین نوروزی بدون حضور در هیچ مسابقه ای با دو پله صعود در جایگاه ۲۶۰ قرار گرفته است.امین احمدیان با ۳ پله سقوط در جایگاه ۲۹۳ قرار گرفته اند.

  در بخش بانوان نیز همانند بخش مردان ملی پوشان کشورمان بدون حضور در هیچ مسابقه برون مرزی با امتیازات بسیار جالبی روبرو شده اند. بطور مثال مهشید اشتری بدون تغییر در جایگاه ۱۷۶ و ندا شهسواری بدون حضور در هیچ مسابقه ای با ۲۱ پله صعود در جایگاه ۱۸۳ قرار گرفته است.مریم صامت با ۴پله صعود در جایگاه ۴۵۶ و صبا صفری بدون حضور در هیچ مسابقه ای با ۷پله صعود در جایگاه ۵۵۲ و پریناز حاجیلو بدون تغییر در جایگاه ۷۴۱ قرار گرفته اند.

  نکته جالب بیشتر در بخش نوجوانان نمود پیدا میکند که نوید شمس نماینده شایسته کشورمان بدون حضور در هیچ مسابقه ای با ۱۶ پله صعود در جایگاه ۹ جهان قرار گرفته است.محمد امین صمدی دیگر نماینده شایسته کشورمان بدون حضور در هیچ مسابقه ای با ۱۰۲ پله صعود در جایگاه ۱۳۹ و و محمد جواد شعاری بدون حضور در هیچ مسابقه ای با ۹۹ پله صعود در جایگاه ۱۸۹ و مبین علیپور بدون حضور در هیچ مسابقه ای با ۹۸ پله صعود در جایگاه ۲۱۵ قرار گرفته اند.
  در بخش دختران نوجوان نیز نمایندگان کشورمان بدون حضور در هیچ مسابقه برون مرزی با فراز و فرود مواجه شده اند. شیما صفائی با یک پله صعود در جایگاه ۲۱۹ و کیمیا رستمی با ۷پله صعود در جایگاه ۴۰۸ و صبا سراجی با ۴پله سقوط در جایگاه ۵۸۶ قرار گرفته اند.
  در بخش جوانان پسر در حالی که هیچکدام از بازیکنان کشورمان به رقابتهای برون مرزی اعزام نشده اند متاسفانه سایت فدراسیون از عنوان برای اولین بار برای کسب رنکینگ امین احدیان استفاده کرده واین در حالی است که همین نگارنده فدراسیون سقوط باریکنان در رنکینگهای گذشته را تحت شعاع قرار نداده است ! همچنین این سایت بصورت ناقص اعلام نکرده که نمایندگان کشورمان در دور بعدی دیگر در رده جوانان نبوده و این رده با چالش بسیار جدی روبرو خواهد شد.

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "جدیدترین رنکینگ پینگ پنگ بازان جهان در سال ۲۰۱۹ منتشر شد"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار