امروز: یکشنبه, ۳ شهریور , ۱۳۹۸ | ۰۷:۴۳:۴۷  آخرین بروزرسانی : بهمن ۱۲ام, ۱۳۹۷
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۲ بهم ۱۳۹۷ | کد خبر : 76101
  ارسال خبر چاپ خبر
 • امین احمدیان در جایگاه 5 رده بندی جوانان جهان

  جدیدترین رنکینگ تنیس روی میز ملی پوشان ایران وجهان منتشر شد

  جدیدترین رنکینگ تنیس روی میز ملی پوشان ایران وجهان منتشر شد/امین احمدیان در جایگاه ۵ رده بندی جوانان جهان به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور ،فدراسیون جهانی تنیس روی میز جدیدترین رده بندی پینگ پنگ بازان جهان را که مربوط به بهمن ماه ۹۷ می باشد منتشر نمود. در این رده بندی نیما عالمیان…

  رنکینگ

  جدیدترین رنکینگ تنیس روی میز ملی پوشان ایران وجهان منتشر شد/امین احمدیان در جایگاه ۵ رده بندی جوانان جهان

  به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور ،فدراسیون جهانی تنیس روی میز جدیدترین رده بندی پینگ پنگ بازان جهان را که مربوط به بهمن ماه ۹۷ می باشد منتشر نمود.

  در این رده بندی نیما عالمیان مرد شماره یک کشورمان که در خارج از کشور به سر می برد با ۴پله صعود در جایگاه ۶۳ مردان جهان قرار گرفته است.نوشاد عالمیان دیگر عضو خانواده پرافتخار عالمیان با ۶پله صعود در جایگاه ۶۷ مردان جهان قرار گرفته است.

  امین احمدیان با ۲۹ پله صعود بالاترین جهش را در بین نمایندگان کشورمان در رده بندی جهانی داشته است که در جای خود بسیار قابل تامل خواهد بود.این بازیکن جوان وخوش آتیه با ۲۹ پله صعود در جایگاه ۲۶۴ مردان جهان قرار گرفته است.

  در این رده بندی سایر بازیکنان کشورمان با سقوط مواجه شده اند.
  در بخش بانوان نیز مهشید اشتری بانوی اول رده بندی کشورمان با ۳پله صعود در جایگاه ۱۷۳ زنان جهان قرار گرفته است.ندا شهسواری بانوی المپیکی کشورمان با یک پله سقوط در جایگاه ۱۸۴ زنان جهان جای گرفته است.مریم صامت نیز با یک پله صعود در جایگاه ۴۵۵ زنان جهان ایستاده است.
  در این بخش سایر نمایندگان کشورمان با سقوط مواجه شده اند.

  در حالی که مسئولان فدراسیون در شعارهای خود بر روی رشد و پرورش رده های پایه مانور داده با تاسف در بخش نوجوانان پسر و دختر فقط چهار نماینده از کشورمان باقی مانده واین آمارهای جهانی دقیقا خلاف گفته ها و شعارهای دست اندرکاران فدراسیون را بخوبی نشان می دهد.

  در بخش نوجوانان پسر نوید شمس و محمد امین صمدی و علیرضا امیریان بدون تغییری به ترتیب در جایگاه ۹و۱۲۰ و۵۰۱ جای گرفته اند.

  در بخش نوجوانان دختر صبا سراجی بعنوان تنها نماینده باقی مانده کشورمان در رده بندی جهانی در جایگاه ۳۸۴ قرار گرفته است.
  در بخش جوانان پسر ودختر تمام نمایندگان کشورمان بدون تغییری(احتمالا عدم احتساب این رده سنی ) در رده بندی جهانی جایگاه خود را تثبیت کرده اند که در این بین امین احمدیان ملی پوش جوان وآینده دار کشورمان در جایگاه ۵ رده بندی جوانان جهان برای تنیس روی میز ایران باعث افتخار می باشد.

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "جدیدترین رنکینگ تنیس روی میز ملی پوشان ایران وجهان منتشر شد"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار