امروز: یکشنبه, ۳ شهریور , ۱۳۹۸ | ۰۶:۵۲:۵۱  آخرین بروزرسانی : اردیبهشت ۱۵ام, ۱۳۹۸
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۵ ارد ۱۳۹۸ | کد خبر : 76128
  ارسال خبر چاپ خبر
 • ‍ در تنیس روی میز ایران چه می گذرد؟؟؟ مطمئنا اگر کسی نخواهد اشتباهات و یا نقصانهای خود را در عرصه ورزش بپذیرد تنها چاره روی آوردن به توجیه و لاپوشانی و وپرداختن به اما واگرها ودر نهایت اتکا به بازی با کلمات خواهد شد که این روش هیچ نتیجه ای برای موفقیت تنیس روی…


  علوی

  در تنیس روی میز ایران چه می گذرد؟؟؟

  مطمئنا اگر کسی نخواهد اشتباهات و یا نقصانهای خود را در عرصه ورزش بپذیرد تنها چاره روی آوردن به توجیه و لاپوشانی و وپرداختن به اما واگرها ودر نهایت اتکا به بازی با کلمات خواهد شد که این روش هیچ نتیجه ای برای موفقیت تنیس روی میز کشور در برنخواهد داشت.

  در این مطلب بدنبال آن نیستیم که کسی را متهم یا گناه برخی درجا زدنهای قابل پیش بینی را برگردن شخص یا سیتم خاصی بیندازیم بلکه بیشتر علاقمندیم که رشته مورد علاقه و محبوب خود در جایگاه اصلی آن قرار گرفته و روند موفقیت آمیز واقعی نه مجازی را بصورت عینی مشاهده نماییم.

  برای حضوری نسبتا موفق در رقابتهایی هم سطح مسابقات جهانی تنیس روی میز، برگزاری اردوهای منظم و دائمی وحضور قابل قبول در رقابتهای برون مرزی و بین المللی علی الخصوص استفاده از بازیکنان طراز اول خارجی برای تمرین با نمایندگان کشورمان تنها می تواند بخشی از اصول رسیدن به موفقیت باشد که با تاسف باید اعلام نماییم که تیم شش نفره اعزامی تنیس روی میز کشورمان متشکل از نوشاد و نیما عالمیان و میعاد لطفی و امیر حسین هدائی در بخش آقایان و مهشید اشتری و ندا شهسواری در بخش بانوان(بدون هیچ دورنما و روزنه امیدی) بدون هیچ اردوی قابل قبول و دائمی خصوصا در بخش آقایان که همانند دوران فدراسیون قبلی مورد انتقاد شدید بود، دیدار مربی و بازیکن در فرودگاه انجام گردیده وتنها یک اردوی چند روزه مجازی در مجارستان قبل از برگزاری مسابقات فراهم شده که از لحاظ فنی و کارشناسی نمی تواند اشباح کننده ونتیجه گرا باشد.

  با تاسف باید اعلام نماییم که بجز نیما عالمیان وتا حدودی ندا شهسواری هیچ کدام از بازیکنان کشورمان نتوانستند به حداقل نتایج مطلوب وقابل قبولی دست یابند و خیلی زود با قبول شکست از حریفان خود از گردونه مسابقات کنار رفتند.

  به نظر می رسد که اگر نیما عالمیان بعد از یک پیروزی خوب برابر نماینده بسیار قدرتمند قاره افریقاکه همیشه در رقابتهای بین المللی و جهانی حاضر بوده وهست قرار میگیرد و با نتیجه میلیمتری ۴بر۳ شکست میخورد تنها دلیلیش حضور در لیگ حرفه ای فرانسه بوده که از لحظه حضور در این لیگ روز به روز روند رو به رشد و قابل قبولی را طی نموده است هرچند مطلقا این گفته به معنای کمرنگ کردن نقش مربیان زحمت کش برای این بازیکن نمی باشد.

  واقعیت تلخ در تنیس روی میز ایران این است که تا بوده همواره فدراسیون ها در پشت سر افتخارات و نتایج نوشاد عالمیان پنهان شده و اکنون نیما را نیز باید به این مقوله اضافه نماییم .این یعنی اینکه تنیس روی میز ایران بدون برادران عالمیان از خاصیتی برای مانور دادن و اصطلاحا ژست گرفتن برای مسئولان بالادستی تهی است و قطعا با این روند حرفی برای گرفتن نداشته و نخواهد داشت.

  از تک تک مسئولین محترم فدراسیون سوال میکنم که آیا این شماها نبودید که در دوران فدراسیون قبل بصورت یکپارچه متهمش میکردید که اردوهای دائمی و منظم ندارد و خصوصا اینکه آن فدراسیون معروف شده بود به اینکه دیدار مربی و بازیکن در فرودگاه یک دیگر را ملاقات میکنند یا بقولی سفرهای چمدانی صورت میگیرد؟

  اکنون سوال این است پس چرا و به چه علت همان کسانی که ده ها مطلب و مقاله (مستندات موجود است)را برعلیه فدراسیون قبلی در ارتباط با موارد ذکر شده منتشر کرده و در تمام رسانه ها و سایتها دادو هوار راه انداخته بودند بلافاصله بعد از روی کار آمدن خودشان در فدراسیون جدید دقیقا همان سیستم مورد انتقاد را به عینه پیاده سازی کرده و میکنند؟

  از مسئولان فدراسیون سوال میکنم که بطو مثال برای مسابقات مهمی همانند جهانی مجارستان چرا وبه چه علت هیچ اردوئی در داخل کشور برگزار نگردید و فقط به یک اردوی چند روزه در مجارستان بسنده گردید؟

  اگر بخواهیم واقع بین باشیم واز خدا بترسیم آیا برای چند مسابقات برون مرزی قبلی چرا و به چه علت هیچ اردوئی برگزار نگردید و صرفا بازیکنان مربی خود را در فرودگاه زیارت کرده و ازهمه مهمتر با تقسیم بندی سفرها دقیقا همانند دوران فدراسیون قبل در اذهان تداعی گردید.

  علیرغم پاره ای خوش بینی ها همه ما بسادگی عدم موفقیت در رقابتهای جهانی مجارستان را به توجه به تدارکات ضعیف موجود بنا به هر علتی پیش بینی کرده بودیم اما واقعا از صمیم قلب در انتظار معجره ای شانس آور برای موفقیت بیشتر بودیم که متاسفانه چنین چیزی هرگز رخ نداد.

  اکنون از مسئولین محترم سوال میکنیم که اگر چنین اتفاقی در دوران محمد زارع پور رخ میداد انصافا عکس العمل شما در این باره چگونه می بود؟

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "‍ در تنیس روی میز ایران چه می گذرد؟؟؟"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار