امروز: شنبه, ۳ مهر , ۱۴۰۰ | ۲۱:۱۶:۱۳  آخرین بروزرسانی : آذر ۶ام, ۱۳۹۸
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ | کد خبر : 76143
  ارسال خبر چاپ خبر
 • با پایان یافتن دوره ریاست مهرداد علیقارداشی دکتر حبیب زاده بعنوان سرپرست فدراسیون تنیس روی کشور انتخاب شد. به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور، وزارت ورزش و جوانان دکتر حبیب زاده را بعنوان سرپرست فدراسیون تنیس روی میز کشور منصوب کرد تا با این اتفاق مبارک همچنان شاهد ادامه ثبات و آرامش در این…

  با پایان یافتن دوره ریاست مهرداد علیقارداشی دکتر حبیب زاده بعنوان سرپرست فدراسیون تنیس روی کشور انتخاب شد.

  به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور، وزارت ورزش و جوانان دکتر حبیب زاده را بعنوان سرپرست فدراسیون تنیس روی میز کشور منصوب کرد تا با این اتفاق مبارک همچنان شاهد ادامه ثبات و آرامش در این رشته باشیم.

  در دوران مهرداد قارداشی رئیس موفق فدراسیون تنیس روی میز کشور که دوره ریاستش به پایان رسیده موفقیتهای بیشماری در این رشته برای اولین بار به ثبت رسید که طبق پیش بینی ها نامبرده بار دیگر و بدون هیچ رقیبی آن هم با قاطعیت بعنوان رئیس دور بعدی فدراسیون انتخاب خواهد شد تا خانواده تنیس روی میز وورزش کشور همچنان شاهد موفقیتهای بیشتر در این رشته مفرح باشد.

  گفتنی است انتصاب شایسته و قابل قبول دکتر حبیب زاده بعنوان سرپرست فدراسیون تنیس روی میز با استقبال بسیار گسترده خانواده تنیس روی میز ایران همراه شده است که نشان دهنده وفاق و همدلی هرچه بیشتر اهالی این رشته می باشد.

  برای دکتر حبیب زاده گرامی در این مسئولیت خطیر آرزوی موفقیت داریم.

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "انتخاب دکتر حبیب زاده بعنوان سرپرست جدید فدراسیون تنیس روی میز"

  نظرات

  *

  code

  تازه ترین اخبار