امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۴۰۲ | ۰۸:۳۶:۳۹  آخرین بروزرسانی : مهر ۹ام, ۱۴۰۰
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : پنجشنبه ۸ مهر ۱۴۰۰ | کد خبر : 76377
  ارسال خبر چاپ خبر
 • تاریخ سازی به سبک لطف الله نسبی

  شاگردان لطف الله نسبی بازهم تاریخ سازی کردند

        تیم ملی بزرگسالان کشورمان که رهبری آن را  جمیل لطف الله نسبی  در دست دارد  در مسابقات  آسیائی که در کشور قطر برگزار می شود موفق به ثبت یک تاریخ سازی دیگر در کارنامه درخشان خود گردید. به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ ایران ،در ادامه رقابتهای  قهرمانی قاره کهن  به میزبانی…

   

   

   

  تیم ملی بزرگسالان کشورمان که رهبری آن را  جمیل لطف الله نسبی  در دست دارد  در مسابقات  آسیائی که در کشور قطر برگزار می شود موفق به ثبت یک تاریخ سازی دیگر در کارنامه درخشان خود گردید.

  به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ ایران ،در ادامه رقابتهای  قهرمانی قاره کهن  به میزبانی کشور قطر ؛تیم ملی بزرگسالان مردان کشورمان  موفق به  یک شگفتی تاریخی دیگر شد  تا کارنامه این تیم پرافتخار  قطاری از افتخارات و اولین ها را در خود جای دهد.

  تیم ملی بزرگسالان کشورمان  که در جایگاه ۲۸  رده بندی جهانی قرار دارد  برابر تیم مدعی و پرقدرت  هنک کنگ دارنده جایگاه جهانی ۱۲ قرار گرفت   که با پیروزی جانانه بر این تیم همواره قوی برای اولین بار در تاریخ این رشته  در بخش بزرگسالان  در جمع شش تیم برتر قاره آسیا که ابرقدرت جهانی تنیس روی میز  محسوب می شود  قرار گیرد .

   این پیروزی درخشان و ماندگار و جای گرفتن در جمع شش تیم برتر قاره کهن   به هرعنوان   ودر هر شرایط   نشان دهنده عمق دورنگری مهرداد قارداشی رئیس فدراسیون  در  اطمینان و باور به مربیان توانمند داخلی  طبق نظر  رهبری عظیم الشان انقلاب  در این  بخش می باشد .

  پیروزی تیم ملی بزرگسالان کشورمان در رقابتهای بسیار سخت و حساس آسیائی  در شرایطی  رقم خورد که علاوه بر جایگاه جهانی تنیس روی میز هنگ کنگ در بخش تیمی حتی در بررسی نفر ونفر  ورودر رو هرکدام از  این بازیکنان  با کوله باری از افتخارات و خصوصا در ره بندی جهانی بسیار برجسته تر از  نمایندگان کشورمان بودند.

  بدون شک این پیروزی دلچسب باعث موجی از شادی و شعف در بین اهالی شریف وفرهیخته تنیس روی میز  ایران و مجموعه ورزش کشور خواهد شد .

  در خاتمه لازم است به رئیس محترم فدراسیون  جناب آقای مهرداد علیقارداشی و دبیر  محترم  فدراسیون جناب آقای پیمان حسنی   نائب رئیس محترم  وگرامی جناب آقای دکتر حبیب زاده    ومدیریت محترم وزحمت کش  تیمهای ملی جناب آقای رضا میرالماسی  و علی الخصوص  تمام اعضای  هیئت رئیسه محترم  و در نهایت مجموعه کلی فدراسیون تنیس روی میز ایران ازجمله جناب باشت باوی رئیس روابط عمومی  در اطلاع رسانی لحظه به لحظه  وکادر عزیز فنی خصوصا تک تک بازیکنانی که در اردوهای متعدد تیم ملی بزرگسالان کمک حالمان بودند تبریک و شاد باش  ویژه ای  عرض نماییم.

  یاد آوری میگردد که تیم ملی بزرگسالان کشورمان با سکان داری جمیل لطف الله نسبی قبلا در کارنامه خود برا ی اولین بار در تاریخ این رشته  موفق به حضور در دسته اول تیمی جهان ،قهرمانی در کشورهای اسلامی ،کسب سکوی انفرادی قاره آسیا بعد ۵۶ سال ،کسب سهمیه دونفر در بخش مردان  برای المپیک و اینک حضوری معنا دار در جمع شش تیم برتر آسیا  را ثبت نموده است.

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "شاگردان لطف الله نسبی بازهم تاریخ سازی کردند"

  نظرات

  *

  code

  تازه ترین اخبار