امروز: سه شنبه, ۶ فروردین , ۱۳۹۸ | ۰۴:۲۰:۴۶  آخرین بروزرسانی : بهمن ۲ام, ۱۳۹۰
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲ بهم ۱۳۹۰ | کد خبر : 13868
  ارسال خبر چاپ خبر
 • همانگونه که قبلا نیز اطلاع رسانی کرده بودیم قرار ما بر این بوده که سوالات را با اولویت اهمیت و با توجه رخدادهای روز تنیس روی میز کشور پاسخ گو باشیم. باتوجه باینکه بصورت روزانه سوالات متعددی از جانب عموم دوستداران این رشته وصول می شود باید عرض کنم که امکان پاسخگویی به تمام سوالات…

  همانگونه که قبلا نیز اطلاع رسانی کرده بودیم قرار ما بر این بوده که سوالات را با اولویت اهمیت و با توجه رخدادهای روز تنیس روی میز کشور پاسخ گو باشیم.
  باتوجه باینکه بصورت روزانه سوالات متعددی از جانب عموم دوستداران این رشته وصول می شود باید عرض کنم که امکان پاسخگویی به تمام سوالات دوستان وجود ندارد چون برخی از این سوالات اصولا در حیطه اختیاری و اخباری ما نبوده و مجبوریم از دیگر دوستان در این زمینه کمک بگیریم.
  واما سوال اول:
  ۱-مدیریت محترم سایت، باتوجه باینکه شما یکی از منتقدین اصلی و درعین حال از طرفداران و باعث و بانی بیشتر موفقیتها و تغییر و تحولات مثبت در اتفاقات و موفقیتهای بانوان بوده اید وهمواره مسئولین فدراسیون و بانوان را مورد نقد قرار داده اید وهمچنین درکنار نقد راهکارهای فراوانی نیز منتشر کرده اید.به نظر می رسد که یکدفعه تغییر موضع داده وبا اطلاعیه اخیر خود از سیستم مدیریت بانوان دفاع نموده اید لطفا در این باره توضیح دهید:
  جواب: قطعا یکی از منتقدین عمده سیاستهای فدراسیون تنیس روی میز کشور پایگاه تخصصی بوده است و کمترین شک و تردیدی در این باره وجود ندارد بلکه به آنچه گذشت نیز افتخار ابدی خواهیم نمود.
  اما همانگونه که خود فرموده اید ما سعی کرده ایم با نقد وتوام با آن دادن راهکار وپیشنهاد کاملا کارشناسانه به تنیس روی میز بانوان همانند آقایان کمک و همکاری نماییم.اصولا نقد و بررسی دلیل بردشمنی و عناد نیست خصوصا ما که به همه ثابت کرده ایم نه دنبال پول تنیس روی میز هستیم و نه دنبال مقام و مسئولییت آن.واصولا این چیزها را بحساب نمی آوریم.
  کمی به عقب برمیگردیم مطالب و راهکارهای ما از قبیل:
  بانوان ملی پوش تاوان کدام اشتباه را پس میدهند؟
  طلسم عدم قهرمانی در پینگ پنگ آسیا بدست چه کسی و با درایت کدام مدیر فدراسیون شکسته خواهد شد؟
  ماجرای مربی خارجی برای دختران به کجا رسید؟
  گناه دختران ملی پوش جوان چیست؟
  امروز همان فردایی است که دیروز در انتظارش بودیم
  آیاپینگ پنگ بانوان پیشرفت کرده است یاحکایت همچنان باقیست؟
  تاوقتی عاقل نشویم پبنگ پنگ ما بین المللی نمیشود
  منطقی ترین راه؛ استخدام مربی خارجی است
  پینگ پنگ بانوان در هاله ای از ابهام
  زمان باسرعت درحال گذراست
  ورزش بانوان نیازمند یک جراحی راهبردی است!
  با دیدگاه فعلی ؛در پینگ پنگ کشور جهشی ایجاد نخواهد شد
  پیش قاضی ومعلق بازی؟؟؟
  نامه مدیر پایگاه تخصصی به خانم اکبرآبادی
  دروغ؛پنهان کاری؛وندانم کاری وبدقولی در تنیس روی میز بیداد میکند
  در فدراسیون تنیس روی میز چه می گذرد؟
  بانوان پینگ پنگی نسل فراموش شده
  مسابقات گرگان عنوان ( بین الملل) را زیر سوال برده است!!!
  انتشار نامه پایگاه تخصصی پینگ پنگ برای خانم پوستین دوز(نائب رئیس فدراسیون)
  نامه مدیر پایگاه تخصصی به جامعه تنیس روی میز کشور
  آیاگام‌هایی برای کم کردن فاصله ورزش بانوان با دنیابرداشته ایم؟
  تشکر فدراسیون مجارستان از ایران بخاطر دلشکستن بازیکنان داخلی
  رسیدگی وپاسخ گویی فوری ومثبت مسئولان فدراسیون درباره رنجنامه دختران دسته برتر
  رنجنامه دختران دسته برتر تنیس روی میز کشور
  بازنگری در ورزش بانوان مظلوم پینگ پنگی کشور
  آکادمی بین المللی مختص آقایان…بانوان کماکان درمحرومیت
  بانوان تنیس روی میز بی پناه ترین ورزشکاران کشور
  یک انتخاب استراتژیک در حوزه بانوان+تحلیل
  برجستگی مجدد بانوان تنیس روی میز درکشور
  عدم برگزاری لیگ بانوان نشانه بارز مردسالاری در ورزش کشور
  پشت صحنه بازی‌ تیم ملی بانوان از تلویزیون
  تحلیلی ازورزش بانوان؛ مشکلات وموانع آن
  ودهها مطلب و موضوع و پیشنهاد دیگر که در این مقوله جای نمیگیرد خود بهترین دلیل ما می باشد.
  آفتاب آمد دلیل آفتاب
  مگر ما بدنبال چه چیزی بوده ایم؟ هدف ما موفقیت و سنت شکنی و پشت سرگذاشتن وفراموش کردن فعل نتوانستن برای بانوان وجلوگیری از به حاشیه رانده شدن آنان بوده است.
  تمام فشار ما برای استفاده علم ویا مربی خارجی توانمند برای دختران پینگ پنگ باز کشور بوده است.
  با تمرکز و تداوم و پیگیریهای فراوان توانستیم(اصرار و خواهش) سرکار خانم لیموچی را راضی به پذیرش مسئولیت بانوان آن هم در شرایطی که هیچکس جرات پذیرش چنین مسئولیتی را به قصد المپیکی شدن نداشت نماییم .خدا را شکر همانگونه که از قبل پیش بینی می شد با ورود خانم لیموچی به فدراسیون وورزش بانوان یکی از اولینها در تاریخ تنیس روی میز کشور رقم خورد ودختران تنیس روی میز کشور المپیکی شدند.
  لیموچی با تبحر و تسلط کامل بر حوزه مدیریتی خود توانست در عرض کمترین مدت زمانی بیشترین نتیجه گیری را برای ما به ارمغان بیاورد.
  پتانسیل خانم لیموچی خیلی بیشتر از این چیزی است که فعلا شمه ای از آن را دیدم و شنیدیم.
  هنوز باید منتظر بود و شنید …البته امیدواریم موانع برداشته شود تا روند رو به رشد بانوان ادامه یابد.
  در ارتباط با تبریک گفتن ما به مسئولان کشور و از جمله آقای فواد کاسب باید عنوان نمایم که ما کاری قانونی و اخلاقی انجام دادیم و سعی کردیم برخلاف واقعیت و موج عظیم شادی و جشن مردم حرکت ننماییم زیرا بعد از کسب هر دو سهمیه المپیک توسط ایران وضعیت فدراسیون با قبل فرق خواهد کرد ومطمئنا همینگونه هم خواهد بود.
  فقط به همین نکته کفایت کنم که در این راه در حد غیر قابل تصوری مورد تهمت و توهین و فشار و ناجوانمردی قرارگرفتیم که به لطف خدا همه آنها پشت سر گذاشته شد.
  البته باید به این نکته هم اذعان نمود که این قهرمانی ها نتیجه تلاش زمانبر وطولانی مدت خیلی از چیزهاست که دست به دست هم داده تا به اینجا رسیده.
  نه تنها منکر تلاشهای دیگران در دوران قبل نیستیم به همان اندازه هم از خانم لیموچی ممنون و سپاس گذاریم.
  بهترین محک برای نتیجه گیری سوال از خود دختران ملی پوش در طی این مدت است که خدا را شکر همه با تمام وجود راضی هستند.
  در هر صورت بیشتر از هر کسی در ارتباط با این سنت شکنی بنده خوشحال شدم که حتما دلیلش با توضیحات بالا برهمگان روشن است.
  اما در ارتباط با خانم پوستین دوز و مجموعه بانوان کشور:
  با وجود اینکه خانم پوستین دوز همانند خیلی دیگر از مسئولین ورزش کشور بر روی پست تخصصی خود قرار ندارند اما در مجموع عملکرد موفق و قابل قبولی از خود به جا گذاشته اند.
  مگر وزیر ورزش ورزشکار هستند؟مگر خیلی دیگر از متولیان ورزش کشور ورزشکار هستند ؟
  در هر صورت باتوجه به رضایتمندی حداکثری بانوان از روند کاری ایشان که البته همانند بسیاری دیگر از پستهای مدیریتی کشور دارای اشکالاتی هم بوده ما هم بعنوان بازوی قدرتمند وتوانای تنیس روی میز کشور از ایشان وروند روبه رشد این مدیر صادق وبی ریا در حد توان پشتیباتی فنی و رسانه ای و فکری خواهیم نمود.

   

  سوال:
  آقای علوی : ما هم بعنوان خانواده تنیس روی میز کشور که البته اختلاف دیدگاههایی با سیاست های فدراسیون داریم برای المپیکی شدن بانوان بسیار خوشحالیم اما به نظر ما که غالبا از مدرسین و مربیان برجسته کشور می باشیم فدراسیون تنیس روی میز هنوز دارای اشکالات فراوانی است و یکی از اساسی ترین اشکالات این است که جوانگرایی را در دستور کار خود قرار نداده است و نوجوانان وجوانان را فراموش کرده است.لطفا راهنمایی فرمایید:
  دوستان ومربیان و بزرگواران گرامی : دراینکه فدراسیون فعلی تنیس روی میز کشور دچار اشکالات عمده وفراوانی است کمترین شک و شبهه ای درآن وجود ندارد.
  بصورت طبیعی تمام فدراسیونهای کشور و تمام مسئولیتهای این چنینی دارای ضعف و اشکال و کاستی هایی هستند.البته گاها در گفته ها و مصاحبه های مسئولین فدراسیون نیز به آن اذعان می شود.تذکر ما این است که بجای تعامل وارد فاز خطرناک تقابل نشویم .مهم این است که قهرمانیها و نتایج بدست آمده را به نام خود مصادره ننماییم.مهم منیتها هستند که باید حذف گردند.
  متاسفانه در چند روز گذشته اشتباهاتی از جانب برخی اعضای فدراسیون اتفاق افتاد که بخشودنی نیست.
  مثلا همان مطلبی که در خبرگزاری فارس برخی از خانواده تنیس روی میز را حاشیه ساز لقب دادو…..
  البته در این ارتباط همان اعضای بی تجربه و بسیار خام و وغیر پینگ پنگی ومطمئنا مشکل دار فدراسیون نیز در یکی از روزنامه ها بالاتر از قد وقواره خود ریاست هیئت موفق و پینگ پنگی استان فارس را مورد کم لطفی و بی مهری و…قرار داده بود که البته این مورد هم که در خبرگزاری فارس منتشر گردید از آن نوع و جنس بود.

  بزودی پاسخ این کارآموز بی تجربه وخام  جویای نام را خواهیم داد.

  آقایان فراموش نکنند که اگر ما نبودیم هرگز وهرگز نمیتوانستند تا اینجا هم مقاومت و درنتیجه پیشرفت نمایند.
  اینکه بعد از یک پیروزی ملی که نتیجه تلاشها و انتقادات و فشارها و وقت گذاشتنهای فنی و کارشناسی نامحدود خیلی از دوستان بوده کسی یا کسانی بخواهند موقعیت خود را حاکمیت بخشند و این موفقیت را به نام خود ثبت نمایند نه تنها درست نیست بلکه  افول اخلاق در یک سیستم لقب خواهد گرفت.
  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "پاسخ به سوالات رسیده"
  1. حسن می‌گه:

   با سلام و عرض ادب.با تشکر از مدیریت محترم سایت.انچه برداشت میکنم در ورزش تسویه حسابهای شخصی با استفاده از امکانات و امتیازاتی که در پست و مقام یا نفوذی که از پیش کش کردن ها بوجود می اید بنوعی رفع کمبودها و عقده حقارت شخصیتی است.این امتیازات باید در توسعه ورزش با توجه به ارزشها فقط هزینه شود.به نظر مرسد متاسفانه افرادی بدنبال کسب جایگاها یی هستند که حتی با توجه به عدم لیاقت بهر طریق ممکن ان را تصاحب و پس از ان خصایص با لا را اگاهانه یا نا خوداگاه تبدیل به فعل نمایند.اگر کمی تعمق کنند که هزینه ان چیست .و این امال وارزوهای کذایی تاثیر مستفیم در فرهنگ و استخوانبندی فرزندان این مرز و بوم داشته و اثر ان به خودمان بر خواهد گشت شاید از این زیاده خواهیهای مادی که ارزشها را زید سوال میبرند خواهند گذشت.اگر در این رابطه ها بر خوردی انجام می شود بر خورد و دشمنی با شخص نیست برخورد با افکار مخرب ان شخص است که اصلاح شود .اگر اثار تاوانی که این رشته و جوانان و نوجوانان مسلمان ایرانی داده اند مرتبا گوش زد میشود و دلیل ان را افکار غلطی که به هر دلیل شخص با توجه به موارد فوق الاشاره اعمال کرده اعلام می گرد بدلیل رفع و رجوع ان معضلات است شخص مهم نیست افکار پلید شخص و افکار حامیانی که دنبال رو هستند تا بدین طریق به جایگاههایی مادی و بی ارزش برسند مهم و حساسیت دلسوزان در این رابطه است خداوند قادر متعال کمک کند که انسانها به خود ایند تا هر چه سریعتر به تکامل و صفات عالیه الهی نزدیک و ارامش پیا کنند که هدف اصلی از خلقت بشر فقط این مهم است.با تشکر.

  2. پيشيار می‌گه:

   با سلام و احترام
   خداوند اجر همه کسانی که بدون قصد و غرض، به فکر اعتلای پینگ پنگ هستند رو خواهد داد.همیشه یادتون به این جمله معروف باشه که: این نیز بگذرد.
   پس هیچ وقت بدون در نظر گرفتن خدا و عاقبت، به خاطر منافعمون جانبداری و دشمنی نکنیم.
   با تشکر از آقای علوی.

  3. حسن می‌گه:

   با سلام و عرض ادب.چه زیبا گفت این عزیز و اگر فقط این فرهنگ در این خانواده ورزشی عملا نهادینه شود.همه معضلات از بین خواهند رفت.خدایا به ما ایمانی عنایت فرما که در ان پول یا مقامی نباشد.
   کار برای خدا کردن صوفی گری است.
   کار برای خلق خدا کردن بت پرستی است.
   کار برای خدا و خلق کردن شرک و دو گانه پرستی است.
   کار برای خود کردن نفس پرستی است.
   وظیفه خود را برای رضای خدا در راه خلق انجام دادن توحید و یکتا پرستی است.با تشکر.

  4. مهدي غفاري می‌گه:

   باسلام جملات زیبا و خوب ودارای روح سخن آقا حسن رو خوندم واقعا این کلام را هر کسی نموتواند بکوید و هر کسی نمیتواند درک کند از مدیریت سایت واقعا تشکر میکنم واقعا این سایت جامعترین سایت تنیس روی میزدرایرانه. حرف دل تو این رشته ما زیاد داریم ام خوشحالم که این رشته در کشورمان بیشرفت کرده جای شکر است که ما ۲نماینده در این رشته در المبیک داریم دوست دارم همه مربیان و بزرکان تو این رشته با هم همدل باشند ما دست یکایک مربیان زحمت کش را میبوسیم وبه همه خانواد بینک بنک ایران احترام میکذاریم ازهمه مسئولین درخواست میکنم حرف این عزیزان را جدی بکیرند جون همه آنها سعی در بیشبرد این رشته دارند انتقاد کنیم اما این انتقاد سازنده باشد باتشکر مهدی

  5. پویا می‌گه:

   بعد از سه ماه کلاس پینگ کدام رویه و چوب رو پیشنهاد میکنید
   ۱)چوب سانوی و رویه ارث
   ۲)چوب سانوی سی سی کربن و رویه دفندرز جدید


  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار