امروز: یکشنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۷ | ۰۱:۵۸:۰۹  آخرین بروزرسانی : خرداد ۲۳ام, ۱۳۹۴
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۳ خرد ۱۳۹۴ | کد خبر : 13911
  ارسال خبر چاپ خبر
 • بازانتشار….

  پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور افتخار دارد تا در ادامه سیاست اثر گذاری منطقی در عرصه تنیس روی میز کشور بدنبال کارها و برنامه های مفید و ارزشمند که کمک بسزایی در رشد و توسعه این رشته می نماید باشد.

  لذا در ادامه مصاحبه های انجام شده با بزرگان کشور اعم از ملی پوشان ؛بانوان؛جانبازان؛مربیان و پیشکسوتان که بسیاری از این مصاحبه ها بصورت زمان بندی شده وبه مرور زمان در سایت قرار میگیرد ؛در مرحله جدیدی از این فاز با بزرگان تنیس روی میز جهان  مصاحبه هایی را انجام دهد که  بصورت برنامه ریزی شده برای دوستداران این رشته منتشر شود.

  خوشبختانه امروز مصاحبه ما با آقای یان مارشال از طرف ایشان به دستمان رسید که منتشر خواهد شد.

  جناب آقای یان مارشال  با توجه به سفری که به کشور بزرگ و متمدن واسلامی ایران داشتید وضعیت تنیس روی میز ایران بزرگ را چگونه ارزیابی کردید؟

  با تشکر از سوال شما: قطعا نوشاد عالمیان  یکی از قدرتهای ایران محسوب می شود.

  همچنین سید پوریاعمرانی  بازیکن جوان شما بشدت من را تحت تاثیر قرار داد که مطمئنا همچین بازیکنانی در کشورهای پیشرفته و درحال رشد یک هدیه مقدس محسوب می شوند.

  من وقتی در ایران بودم در باره سید پوریا عمرانی با مسئولین فدراسیون شما گفتگو کردم.این بازیکن با هدف گذاری وبرنامه ریزی مناسب میتواند یک پدیده و افتخار بزرگ برای ایران  باشد که به مراتب از دیگر بازیکنان ایران اثر بخش تر باشد.

  از طرف دیگر با گفتگو و شناختی که ازپینگ پنگ شما پیدا کردم آن را با برنامه  و هدفهای بزرگ و آرمانی یافتم وبه شدت تحت تاثیر تفکر رو به جلوی شماقرار گرفتم.

  پینگ پنگ ایران میتواند بهتر از زمان فعلی بشود. ومن یقین دارم بهتر خواهد شد.

   

  جناب مارشال شما چه پیشنهادی برای پیشرفت تنیس روی میز ایران دارید؟

  من فکر میکنم که حرکت خوبی برای تنیس روی میز کشور شما شروع شده است.حرکت به جلو و به سمت رشد وبالندگی با بازیکنان جدید وآرمانی همچون نوشاد و پوریا.با برنامه ریزی و شرکت مداوم در رقابتهای بین المللی و استفاده از تجارب علمی و فنی دیگر مربیان بین المللی شما میتوانید همه چیز را به نحو خود ساماندهی کنید وایام و روزهای خوب و خوشی را برای خود رقم بزنید.من فکر میکنم باید حضور پررنگ تری در تمام یا حداقل بیشتر رقابتها داشته باشید. این یک اصل و اهمیت است.

  تنیس روی میز ایران در دیگر کشورها چقدر شناخته شده است وبرای یک جهش چه چیزی لازم است؟

  متاسفانه در حال حاضر مشکلات سیاسی که بین برخی کشورها با کشور ایران بوجود آمده باعث شده که مربیان و بازیکنان به تهران کمتر سفرنمایند.

  شما مطمئن باشید که دیگر کشورها بسرعت و خیلی قوی در حال پیشرفت  هستند ودر این راه از علم و فن یکدیگر بهره میبرند با چنین وضعیتی وبا در نظر گرفتن شرایط موجود امیدوارم راه حلی برای این موارد که اصلا ربطی به ورزش ندارد اندیشیده شود. چون از نظر من بازیکنان ایران خصوصا پوریا من را تحت تاثیر شدید خود قرارداد.پس پتانسیل  بازیکنان ایرانی بسیار بالاست. ومیتواند قابل رشد تر باشد.

  جناب مارشال : آیا دوباره به ایران سفر خواهید کرد؟

  بله با کمال میل.مهمان نوازی ایرانیان بسیار باشکوه و با عظمت و تاثیر گذار بود.ایرانیان مردمان مهمان نواز و باشکوهی هستند.

  امیدوارم بتوانم همیشه به تهران وایران سفر نمایم وشاهد روند رو به رشد تنیس روی میز در کشور خوب شما باشم.

  جناب مارشال همانگونه که قبلا در ایمیل برای شما کلیه اطلاعات وب سایت تخصصی خودم را که متعلق به تمام خانواده تنیس روی میز کشور است ارسال کرده بودم وهمچنین نتایج شادی بخشی را که نشات گرفته از سایت ما بوده چه نظری در این باره دارید؟

  برای من بسیار جالب است که یک وب سایت مخصوص تنیس روی میز در کشوری همانند ایران که مدت شش ماه از راه اندازی آن می گذرد تعداد ۲۰۰۰ بازدید کننده داشته باشد این آمار یک موفقیت بسیار بزرگ است .البته اگر بتوانید زبان انگلیسی را نیز به آن اضافه کنید مطمئنا از تنیس روی میز ایران تمام دنیای پینگ پنگ بخوبی مطلع خواهند شد.

  به نظر من شما مدیر موفقی در توسعه تنیس روی میز هستید.

  از اینکه آرشیو و آمار واقعی سایت شما برای من ارسال شد ممنونم.

  جناب مارشال: آیا میتوانم روی کمک شما برای ارتقاء و بهبود وب سایت خودم حساب نمایم؟

  بله با کمال میل.یکی از اصلی ترین وظایف ما کمک به توسعه تنیس روی میز در سرتاسرجهان است ومطمئا شما هم در این راستا قدم بر می دارید.

  از اینکه با شما آشنا شدم خوشحالم.

  ممنون از مصاحبه شما

   

   

  این مصاحبه درتاریخ ۳بهمن ۱۳۹۰ انجام شده و دوباره در سایت به روز آوری گردیده است.

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "مصاحبه اختصاصی پایگاه تخصصی با یان مارشال"

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  تازه ترین اخبار