امروز: سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۳۹۷ | ۰۷:۰۰:۰۴  آخرین بروزرسانی : بهمن ۲۸ام, ۱۳۹۰
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۸ بهم ۱۳۹۰ | کد خبر : 15377
  ارسال خبر چاپ خبر
 • نوشاد عالمیان ملی پوش مقتدر و کارکشته تنیس روی میز کشور بعنوان تنها کاروان سالار موفق برای جمهوری اسلامی ایران در حال کسب افتخار و سد شکنی است! رقابتهای حرفه ای کشور کوچک کویت در حالی آغاز شد که مشکلات داخلی این کشور امیر نشین؛ پیش بینی کارشکنی برای کاروان ایران را محتمل می ساخت….

  نوشاد عالمیان ملی پوش مقتدر و کارکشته تنیس روی میز کشور بعنوان تنها کاروان سالار موفق برای جمهوری اسلامی ایران در حال کسب افتخار و سد شکنی است!
  رقابتهای حرفه ای کشور کوچک کویت در حالی آغاز شد که مشکلات داخلی این کشور امیر نشین؛ پیش بینی کارشکنی برای کاروان ایران را محتمل می ساخت.
  بعد از اینکه کاروان تیمهای ملی ایران براثر کارشکنی فدراسیون کشور بسیارکوچک کویت دچار سردرگمی شد و حتی کار به جایی رسیده بود که بازیکنان ایرانی با ناامیدی اردو را به مقصد خانه های ترک کرده بودند ودر حالیکه از اردو خارج شده بودند؛ طی تماس مسئولین فورا به اردو بازگشته تا در بهت و انتظار اعزام به این رقابتها بسربرند.
  مسئولین فدراسیون تنیس روی میز کشور با پیگیریهای قابل تقدیرو نتیجه بخش خود؛ منهای نتیجه گیری در این رقابتها توانستند برای کشور عزیزمان ایران؛ اقتداری شیرین تر از قهرمانی بهمراه آورند و بار دیگر پوزه خودفروختگان بی در د را به زمین بمالند.
  مطمئنا خانواده تنیس روی میز کشور باید با دقت وتامل اتفاقات و روند اعزام این کاروان را مورد بررسی قرار دهد تا متوجه نوع حضور و زحمات و مشقات اعزام این تیم به رقابتهای حرفه ای کویت شود.
  تماس وپیگیری فوری مسئولان فدراسیون تنیس روی میز کشور با کنفدراسیون آسیا و متعاقب آن فدراسیون جهانی تنیس ر وی میز وتهدید قدرتمندانه مدیریت فدراسیون جمهوری اسلامی به تحریم رقابتهای تور حرفه ای کویت آن هم با توجه و تدبر در وضعیت سیاسی فعلی جهانی (تحریمها بر علیه ایران بزرگ) مسئولان تنیس رو ی میز فدراسیون جهانی و آسیا را مجبور به انفعال در این باره نمود و با عزت و افتخار و سربلندی رقابتهای جهانی کویت را صرفا بخاطر کاروان کشور عزیزمان ایران با یک روز تاخیر برگزار نمود و کشور کوچک وامیر نشین کاملا خودفروخته کویت را در برابر عظمت ایران اسلامی به کرنش واداشت.
  شیرینی وشهد این رقابتها از آنجا گواراتر می شود که نوشاد عالمیان توانست در قسمت بزرگسالان افتخار آفرینی نماید و در حوزه جوانان نیز پدیده بلامنازع این بازیها لقب بگیرد و چشمان جهانیان را به خود متمرکز تر و به سوی پینگ پنگ کشورمان جلب نماید.
  مفسران عرب زبان شبکه ۳ کویت در یک گفتگو در این باره با وجودیکه دوست نداشتند در باره ایران حرفی بزنند مجبور شدند در باره نوشاد عالمیان به بزرگی و عظمت یاد کنند که در این بین کارشناس تلویزیونی این کشور گفت 🙁 تیمی که بخوبی دلیل دیر آمدنش معلوم است خیلی زود بازیهای کویت را تحت شعاع خود قرار داد)
  این افتخار آفرینیهای پی در پی و مکرر به کام ملت ایران و خصوصا خانواده شریف تنیس روی میز کشور گوارا و مبارک باد.
  مدیر سایت: سید منصور علوی
  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "کاروان موفق ایران در کویت!"
  1. amidi می‌گه:

   با سلام اول شدن نوشاد در رده زیر ۲۱ سال مسابقات کویت را به خانواده تنیس روی میز و جامعه ورزشی کشور تبریک میگویم

  2. با درود
   این افتخار آفرینی به خانواده آقای عالمیان و همه تلاشگران پینگ پنگ شادباش باد.

  3. fariba-ghavamzadeh می‌گه:

   سلام.. همیشه همینطور بوده است.. قهرمانان گاه خستگی از تن مسیولین در میاورند و گاه ….صد چندان میکنند.شاد باشد نوشاد که شادی را بین همه تقسیم کرد..

  4. عبدالله مظفری می‌گه:

   باسلام وعرض ادب و احترام خدمت همه دوست داران رشته ورزشی تنیس روی میز‏↳‏
   افتخا آفرینی ‏
ورزشکار ‏
بااخلاق ‏
آقای ‏
نوشاد ‏
عالمیان ‏
در ‏
مسابقات ‏
امید ها ‏
در ‏
تور ‏
کویت ‏
به ‏
همه ‏
مردم ‏
ایران ‏
زمین ‏
،‏ خانواده ‏
محترم ‏
ایشان ‏
و ‏
همه ‏
علاقهمندان ‏
به ‏
پینگ ‏
پنک ‏
صمیمانه ‏
تبریک ‏
میگویم ‏ ‏↳‏
   انشاالله تکرار ‏
این ‏
افتخار ‏
آفرینی ‏
و 
خلق ‏
شگفتی ‏
توسط ‏
آقای ‏
نوشاد 
عالمیان ‏
وسرکار ‏
خانم ‏
ندا ‏
شهسواری ‏
در ‏
مسابقات ‏
المپیک ‏
۲۰۱۱‏ لندن ‏↳‏
   
‏ عبداله ‏
مظفری ‏
رئیس ‏
هیئت ‏
تنیس ‏
روی ‏
میز ‏
شهرستان ‏
روانسر

  5. محسن شیشه گرها می‌گه:

   با عرض سلام خدمت همه دوستان محترم
   کسب مدال طلای قهرمان ارزنده کشورمان آقای نوشاد عالمیان در رقابتهای تور جهانی کویت را به نوشاد عزیز و خانواده محترم و جامعه تنیس روی میز کشورمان تبریک و تهنیت عرض مینمایم.

  6. حسن می‌گه:

   با سلام و عرض ادب.ضمن تبریک به این عزیز.اگر تهران بودم به استقبال پهلوان در فرودگاه میرفتم همه رشته های ورزش ایران بدانند ما هم در اینده ای نزدیک در این رشته ورزشی پهلوانی قهرمان و مدال اور در المبیک را برای اولین بار خواهیم داشت.پهلوانی که هرچه بیشتر افتخار افرینی می کند افتاده تر و الگویی بسیار مناسب برای نسل جوان است.مشاورین اخلاقی ایشان به خوبی واقفند که نقش این عزیز به جز مورد قهرمانی الگو و سنبل ارزشها در این خانواده ورزشی در اینده و این مهم مسئولیتی بزرگ و همه دلسوزان یاری نموده که از این طریق اهمیت این ورزش در کشور بیش از پیش و توجه مسئولین را بدنبال خواهد داشت.با تشکر.

  7. پيشيار می‌گه:

   با سلام و احترام
   پیشنهاد آقای ترکان یکی از زیباترین پیشنهادها در راستای خارج کردن این رشته از انزواست. پیرو پیشنهاد آقای ترکان از همه تهرانیهای عزیز خواهش می‌کنم حتماً برای استقبال به فرودگاه بروند. گویا دیگران خضوع خانواده پینگ پنگ رو به حساب بدون طرفدار بودن این رشته می گذارند.


  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار