امروز: یکشنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۷ | ۰۲:۲۳:۰۸  آخرین بروزرسانی : تیر ۱۰ام, ۱۳۹۴
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴ | کد خبر : 1654
  ارسال خبر چاپ خبر
 • بازانتشار

  خانواده عالمیان نامی آشنا برای ورزش کشور خصوصا پینگ پنگ ایران است نامی که از سالهای پیش برزبانها بوده و همچنان ادامه دارد.رحمت عالمیان بازیکن ومربی زحمت کش کشور  وپدر نوشاد و نیما عالمیان ملی پوشان نام آور و پر آتیه. سایت تخصصی مصاحبه ای اختصاصی با این پیشکسوت انجام داده که به نظر خوانندگان گرامی میرسد:

  جناب آقای عالمیان قبل از هر چیز لطفا بفرمایید مشغول چه کاری هستید؟

  من ونعمت برادرم مشغول بازیکن سازی برای پینگ پنگ کشور هستیم هم در رده آقایان و هم بانوان ودر آینده ای نزدیک بازیکنان جدیدی به جامعه پینگ پنگ کشور معرفی خواهیم کرد.

  علت مشکلات را در کجا می بینید؟

  ببینید علی الظاهر  سرزخم مشکلات عمده پینگ پنگ  از مسابقات اراک آغاز شد.ودلیل آن عدم مدیریت صحیح مسئولان فدراسیون بود هرچند  قبل از آن وضعیت پینگ پنگ همانند آتش زیر خاکستر بود ودر شرایط انفجار به سر می برد و مسابقات اراک آغاز این انفجار بود.فراموش نکنیم در اراک همه ملی پوشان و بازیکنان طراز اول حضور داشتند  اما با سوء مدیریت هم وضعیت سالن و هم استاندارد میزها و خصوصا خوابگاه در حد خیلی بدی بود.

  آیا راهکار یا پیشنهادی برای حل این ماجرا دارید؟

  راهکار و پیشنهاد ما همان طومار و خواسته های کتبی جامعه معترضین بود که حدود دو ماه پیش تقدیم فدراسیون گردید اما تا حدود  دوماه  هیچ پاسخ مناسبی به ما داده نشد و باز هم با این کار به ما بی احترامی و کم محلی گردید.درنتیجه راهکار ما همان نوشته اکثریت و همان گفته های ما به مسئولین فدراسیون است و مطمئن باشید تا به خواسته های جمعی و عمومی اکثریت  پاسخ روشن و مشخصی داده نشود  مشکلات و اعتراضات همچنان باقی خواهد ماند.

  آقای عالمیان آینده پینگ پنگ کشور را چگونه ارزیابی میکنید؟

  ببینید با توجه به اینکه فدراسیون فعلی ومسئولان  وخصوصا مربیان هیچ نقشی در رشد و پرورش بازیکنان ندارند و تمام هم و غم و بازیکن سازی  ملی پوشان بر عهده پدران و یا برادران  ملی پوشان است تحت هر شرایطی آینده روشن است و متاسفانه مدیریت فدراسیون ژست زحمات ما و امثال ما را می گیرند.به نظر ما فدراسیون فقط کارش شده دادن معرفی نامه و مکاتبه  و گویی  هیچ کار دیگری ندارد.آینده پینگ پنگ کشور را ما مربیان ملی ساز رقم میزنیم که در هیچ کجا نه اسمی ونه یادی از ما میشود ومتاسفانه مزد ما را دیگران برمیدارند.

  اگر از شما بخواهیم تا فرزندان ملی پوشتان را به میدان مسابقات برگردانید تا شاید دیگران هم برگردند این کار را انجام میدهید؟

  فرزندان من هم همانند دیگر قهرمانان هستند و هیچ مزیتی بر دیگران ندارند. پینگ پنگ کشور عین یک خانواده منسجم و بدون حرف و حدیث بوده  والان هم همه با هم هستند این یک تصمیم جمعی بوده و جمعی هم باقی خواهد ماند ومطمئن باشید تا آخر همه با هم هستند یا برمیگردند یا برنمی گردند.هرچند در این مدت تماسهای زیادی برای برگرداندن آنها صورت گرفته  است.

  گفتید تماسهای زیادی برای برگشت فرزندانتان صورت گرفته است لطفا بیشتر توضیح دهید:

  متاسفانه از کانالهای زیادی  با ما تماس گرفته شده تا بچه ها برگردند اما  در شرایط فعلی برگشت آنها خیانت به اکثریت جامعه معترض خصوصا پینگ پنگ کشور است.حتی در برخی تماسها به ما عنوان شده که  ما فقط به نیما و نوشاد نیاز داریم و به بقیه هیچ نیازی نداریم پس در تماسها هم هدف تمکین و شفاف سازی نبوده است.

  آقای عالمیان فدراسیون گرچه کمی دیر اما بالاخره به یکی از اصلی ترین خواسته های شما  جامه عمل پوشاند و سرمربی ومدیر تیمهای ملی را مشخص کرد اما باز هم شما حاضر به همکاری نشدید چرا؟

  ببینید ما برای ابراهیم علیدخت و حتی آقای بابادی وند احترام ویژه و زیادی قائل هستیم و ایشان را هم از سابقه و هم تکنیک و تاکتیک  وخصوصا شخصیتی قبول داریم وسالهای سال باعلیدخت در میدان مسابقات بوده ایم اما اعتقاد داریم مشکل این چیزها نیست اول اینکه اگر علیدخت خوب بود چرا همان اول به ایشان پیشنهاد داده نشد؟ودوم اینکه بخوبی مشخص است که این انتخابها  فقط برای رو در رو قرار دادن ورزشکاران و مربیان و قهرمانان  است تا جامعه پینگ پنگی را از هم جدا کنند  ومطمئنا خیری در نیت این کار نمی بینیم.

  در خاتمه چه پیغامی برای پینگ پنگ کشور دارید؟

  من به نوبه خود از فدراسیون قبلی خصوصا آقای شهنازی و قارداشی نهایت تشکر و قدر دانی را می نمایم و معتقدم که پینگ پنگ ایران در دوره این آقایان متحول شد وخیلی برای این حوزه زحمات زیادی کشیده شده است.از ابراهیم علیدخت هم که با ما برای برگرداندن نوشاد و نیما تماس گرفته تشکر میکنیم و اعلان میکنیم که هر وقت قرار شد همه برگردند ما هم برخواهیم گشت. همچنین از سایت  تخصصی خوب شما درحوزه پینگ پنگ تشکر و قدردانی میکنم.
  آقای عالمیان از شما برای انجام این مصاحبه تشکر میکنیم
  سید منصور علوی
   
  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "مصاحبه اختصاصی رحمت عالمیان با پایگاه تخصصی پینگ پنگ"
  1. بیژن شاهرخی می‌گه:

   با سلام وقبولی عبادت های شما
   از اینکه در جهت اطلاع رسانی زحمت میکشید سپاسگذاریم

  2. […] مصاحبه اختصاصی رحمت عالمیان با پایگاه تخصصی پینگ پنگ […]


  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار