امروز: سه شنبه, ۶ فروردین , ۱۳۹۸ | ۰۴:۱۸:۵۵  آخرین بروزرسانی : فروردین ۱۸ام, ۱۳۹۱
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۸ فرو ۱۳۹۱ | کد خبر : 17218
  ارسال خبر چاپ خبر
 • مصاحبه امروز ما با سیده زهرا علوی ملی پوش آینده دار خوب کشوراست که تاکنون بنا به دلایلی تصمیم نداشته ایم با ایشان مصاحبه ویا حتی گزارشی را داشته باشیم.امادر این مدت بنا به درخواست دوستان و بیشتر خانواده صمیمی تنیس روی میز کشور با این ملی پوش مصاحبه ای را انجام داده ایم که…

  مصاحبه امروز ما با سیده زهرا علوی ملی پوش آینده دار خوب کشوراست که تاکنون بنا به دلایلی تصمیم نداشته ایم با ایشان مصاحبه ویا حتی گزارشی را داشته باشیم.امادر این مدت بنا به درخواست دوستان و بیشتر خانواده صمیمی تنیس روی میز کشور با این ملی پوش مصاحبه ای را انجام داده ایم که در زیر می آید.

  زهرا خانم لطفا خودتان را برای خانواده تنیس روی میز کشور بیشتر معرفی فرمایید
  سیده زهرا علوی هستم.متولد ۲۹ خرداد ۱۳۷۵٫درحال حاضر در کلاس دوم دبیرستان مشغول تحصیل می باشم.
  خانم علوی چه شد که به این رشته علاقمند شدید؟
  با وجود اینکه پدرم از قهرمانان و مربیان این رشته بوده اما هیچوقت من را مجبوربه ورود به این رشته نکردند.یادم هست در اوائل نونهالی در رشته ژیمناستیک فعالیت میکردم.اما بیکباره بعد از تماشای مسابقات پدرم  علاقمند این رشته بسیار جداب و زیبا شدم .

  زهرا خانم از سابقه ورزشی خودتان برای ما بگویید:
  من حدود هشت سال است که بصورت حرفه ای ریر نظر پدرم به این رشته مشغولم.بدنسازی و نوع تمرینات من زیر نظر پدرم می باشد و تغذیه و بحث روانشناسی آن توسط مادر مهربانم کنترل و برنامه ریزی می شود.تاکنون در تمام رده های سنی در استان خوزستان بعنوان قهرمان انتخاب شده ام. در سه دوره رقابتهای انتخابی تیم ملی جوانان کشور قهرمان ونفر اول شده ام. دوسال و نیم است که سعادت عضویت در تیم ملی را دارم.تاکنون دو بار به رقابتهای بین المللی وبرون مرزی اعزام شده ام وافتخار میکنم که دوتا مدال از رقابتهای بین المللی دریافت کرده ام.

  چه اهدافی را در این رشته دنبال میکنید و چه آرزویی دارید؟
  یکی از اصلی ترین اهداف من ارتقا ء سطح فنی خودم در این رشته بوده که بسیار امیدوارم که زیر نظر مربی خودم (پدرم)بتوانم به این جایگاه برسم.
  آرزوی من موفقیت تیم های ملی کشورم در این رشته زیبا در سطح جهان می باشد بعد اینکه من هم بعنوان یکی از اعضای تیم ملی بتوانم بهترین و بالاترین رده بندی را برای کشور عزیزم ایران به ارمغان بیاورم.

  وضعیت تنیس روی میز بانوان کشور را چگونه می بینید؟
  وضعیت بانوان در قبل به شکل فعلی نبود.اما خدا را شکر بنا به دلایل متعددی حرکت رو به رشد این رشته سرعت قابل قبولی پیدا کرده و بانوان هم همچون آقایان مدعی قهرمانی و کسب مدال شده اند.من فکر میکنم که این فرهنگ جا افتاده که بانوان هم میتوانند وخوشبختانه بصورت عملی توانسته اند.
  به نظر من باید زمینه را برای نوجوانان و جوانان ملی پوش فراهم کنیم تا هر بار در کنار اعزام واردوهای تیم های ملی بزرگسال دونفر یا حداقل یک نفر از آنان همراه تیم اعزام شود و هم صاحب تجربه بیشتری گردد و هم برای پشتیبانی تیم های ملی بازیکن آماده داشته باشیم.
  وضعیت کلی رقابتهای سلیمانیه را چگونه دیدید؟
  این دوره از رقابتها برای بازیکنان ایران بسیار عالی بود.تیمهای ایران پرتعداد حاضر شده بودند و باتوجه باینکه بسیاری از بازیکنان ما دفعه اول بود که وارد رقابتهای بین المللی و برون مرزی می شدند برای آنان بسیار سودمند و دارای تجربه عالی بود.امیدوارم همیشه بتوانیم به اینگونه رقابتها اعزام شویم.

  شیرین ترین وتلخ ترین خاطره ورزشی خودتان را بیان کنید:
  با توجه باینکه تازه عضوی از تیم ملی شده بودم اما توانستم در سه دوره انتخابی تیم ملی برای رقابتهای آسیایی به مقام قهرمانی دست پیدا کنم.دقیقا بخاطر دارم که تمام آنچه را که پدرم بعنوان مربی به من یاد داده بود پیاده کردم و خوشبختانه به مقام قهرمانی تیم ملی نیز رسیدم.
  تلخ ترین خاطره ورزشی من متاسفانه در بیشتر اردوها و مسابقات اتفاق می افتد و مکرر وجود دارد.
  بخاطر اینکه پدر من یک سایت تخصصی تنیس روی میز دارد ومطمئنا برای پیشرفت این رشته هزینه کرده ووقت فراوانی صرف میکند متاسفانه بارها و بارها …اینجانب مورد بد رفتاری و جنگ روانی و نیش و کنایه و تحت فشار قرار میگیرم.
  دوست نداشتم این حرفها را هیچوقت بزنم اما باور کنید پدرم همیشه به من میگوید چون شما دختر بودید من بیشتر وازنزدیک متوجه وضعیت بانوان شدم و بقول پدرم تاکنون خیلی کارها برای وضعیت بانوان شکل گرفته است که به سود همه شده است.
  من از تمام مربیان و دست اندرکاران و بازیکنان خواهش میکنم که اگر در ارتباط با مطالب سایت تخصصی انتقاد یا پیشنهادی دارند با خود پدرم در میان بگذارند.یقینا سایت پدرم برای تمام تنیس روی میز کشور راه اندازی شده است نه برای من. انصافا بیاییم حساب کنیم که آیا از سایت پدرم تمام پینگ ایران سود برده است یا متضرر شده است؟

  چه پیامی برای مسئولین فدراسیون کشور دارید؟
  از آنها درخواست میکنم که در صورت امکان زمینه را برای استخدام چند مربی تمام وقت خارجی و برجسته جهت بانوان فراهم کنند ومربیان محترم و دوست داشتنی بانوان را به کلاسهای بین المللی و حرفه ای اعزام نمایند.دختران ملی پوش تنیس روی میز کشور پتانسیل بالایی دارند و هرچه بیشتر حریفان قدرتمندی داشته باشند بیشتر پیشرفت خواهند کرد.
  از همه مسئولان و دست اندرکاران فدراسیون برای توجه بیشتر و اعزام به رقابتهای بین المللی تشکر میکنم و امیدوارم که این روند همچنان ادامه داشته باشد تا دختران خوب ملی پوش بتوانند علاوه بر کسب تجربه برای کشور عزیزمان ایران افتخار کسب نمایند.
  از همه مربیان زحمت کش سرکار خانم رجبیان و عبدی از سرپرست دوست داشتنی و بسیار مهربان خانم ابری و خانم رحیمی عزیزم تشکر مخصوص دارم.از سرکار خانم سیما لیموچی که انصافا بصورت علمی و عملی تمام تمرینات ما را زیر نظر داشته و به ما کمک میکنند قدردانی میکنم.از خانم پوستین دوز که برای تنیس روی میز بانوان حتی از حساب شخصی هزینه میکنند سپاسگذاری میکنم.
  از زحمتهایی که آقای عمیدی در طول اردوی سلیمانیه برای ما کشیدند سپاسگذارم.

  در پایان اگر حرفی برای ما دارید لطفا بیان کنید:
  یادم هست وقتی بر اثر خستگی مفرط که فرصت استراحت در هتل را نداشتیم به یکی از بازیکنان بازی را واگذار کردم واز شدت فشار در حال اشک ریختن بودم  آقای اقبال لطف الله نسبی مربی بزرگ کشور به طرف من آمده و به من گفتند که زهرا : به نظر من تو الان برنده شدی چون تازه یادگرفتی که رقابت حق همه بوده اما برنده شدن حق همه نیست !این حرف برای من بسیار تسکین دهنده و بیاد ماندنی واثر گذار بود.

   درخاتمه جا دارد از آقای مهندس حنیف و جناب آقای نظری مدیرعامل و رئیس باکفایت ورزش عملیات غیر صنعتی بخاطر اینکه سالن تنیس روی میز را برای تمرینات من با پدرم در اختیارم قرار دادند تشکر ویژه و قدردانی میکنم.
  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "مصاحبه پایگاه تخصصی با سیده زهرا علوی ملی پوش کشور!"
  1. حسین می‌گه:

   با سلام
   با تشکر از سایت خیلی خوب شما استاد علوی چرا برای دخترتون برعکس سایر مصاحبه های بازیکنها از جمله ملی پوش ((خوب)) کشور استفاده نکردید؟
   به شما استاد علوی و سیده زهرا علوی به خاطر موفقیتهایی که کسب کردید تبریک میگویم و برای شما و دخترتون دعای خیر دارم با تشکر

  2. یکی از مربیان تیم ملی می‌گه:

   زهرا خانم گلم
   اخلاق نمونه و بازی خلاقانه ومنحصر بفرد شما برای تیم ملی مایه مباهات است.شما یکی از افتخارات تیم مبی هستید و من مطمئن هستم با روش بازی شما یکی از موفق ترین بازیکنان تاریخ بانوان ایران خواهید بود.
   به شما و خصوصا پدر محترمتان که یکی از بهترین کارشناسان و مربیان کشور است تبریک عرض میکنم.

  3. راضیه بشیری می‌گه:

   خانم علوی به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض میکنم .حسن اخلاق و منش آرام و متین شما برای بازیکنان تیم ملی مایه آرامش و روحیه بخش است.
   امیدوارم بتوانی بزودی سکوهای ترقی را یکی پس از دیگری طی کنی و بر بام آسیا و جهان بایستی.

  4. محسن شیشه گرها می‌گه:

   جا دارد به خانواده محترم علوی به خاطر تربیت چنین دختر خوب و با اخلاقی تبریک عرض نموده و امیدوارم در کنار خانواده گرامی شاد و سافراز باشی.
   جناب آقای علوی بی شک زحمات و مشقت های فراوانی را در جهت آموزش فرزند عزیزتان تا کنون متحمل شده اید که در راه ساخت یک بازیکن وجود دارد انشاالله مزد آنها را خواهید گرفت.
   زهرا جان پیروزی و موفقیت بدون سعی و تلاش امکان پذیر نیست آرزو دارم با اراده ای که داری به درجات بسیار بالایی برسی و همواره قدرشناس پدر و مادر شریفت باشی.

  5. مهدي غفاري می‌گه:

   با سلام به خدمت مدیریت محترم سایت وتبریک سال جدید برای شما وخانواده محترمتان امیدوارم که خانم علوی بتواند با راهنمایها ی همه عزیزان و مربیان ایران در آینده ورزشی خود موفق باشد و همجنین قدر استاد ارجمند وبازیکن خوب تنیس روی میز کشورمان آقای علوی رابداند من مطمئنم خانم علوی آینده بسیار خوبی خواهد داشت.

  6. ابری می‌گه:

   زهرای عزیزودختر خوبم عیدت مبارک در مرخصی بودن خانم رحیمی سرپرست محترم تیم ملی باعث شد که خدا فرصتی به من بدهد تابه عنوانه سرپرست در کنار شما باشم این چند روز برای همیشه در خاطرم جاودانه میماند چون با جوانانی بودم که دوباره جوانی را برایم تداعی کردند بوجود تک تک شما افتخار میکنم. از همه کسانی که باعث شدندتا این چند روز را با شما باشم سپاسگزارم.خدا به خودت وخانواده مهربانت سلامتی عطا کند.مادر مهربانت در سلیمانیه نقش مادر همه بچه ها را ایفا می نمود که بنده قدردان این لطفشان خواهم بود.پدرت هم که دیگه برای همه بچه ها یک پدر بود.ارزو دارم که خداوند دوروئی!کینه و نفاق را از خانواده تنیس روی میز دور کند.امیدوارم که خدا توفیق خدمتگذاری رابه همه عطا کند.میدانم که فدراسیون همه اقدامی را انجام می دهدتا شماها اعزام شوید به تلاش انها احترام میگذارم وسپاسگزاریم…روزگاران خوب در انتظارت باد

  7. جمیل لطف الله نسبی می‌گه:

   پرورش یک بازیکن در سطح ملی کار بسیار دشواری است واگر یک مربی بتواند بازیکنی در این سطح پرورش دهد دین خود را به رشته ورزشی اش ادا نموده است.
   جناب علوی
   جنابعالی دین خود را ادا کرده اید به ویژه که زهرا خانم نیز با اخلاق نیکوی خود باعث سربلندی و افتخار هر پدر و مادر ی است.خداوند سایه شما را از سر دختر خانم گلتان کم نکند ومطمئنم که او نیز قدر شناس تمامی زحمات شما ومادر بزرگوار،نجیب ومتینش است ودرسایه تلاش و پشتکاروحرف شنویی از شما مراتب ترقی را یک به یک طی خواهد نمود وهرچه بیشتر از پیش مایه افتخار همگان خواهد شد علی الخصوص که شیوه بازی او ،شیوه ای آزار دهنده و منحصر به فرد است.
   زهراجان
   هیچ موفقیتی بدون تلاش وتحمل رنج ومشقت به دست نمی آید بنابراین باید با مضاعف نمودن تمریناتت در صدد رفع اشکالات بازی ات وتکمیل تر نمودن آن باشی چون می توانی وحیف است که اگر انجامش ندهی.
   بنده ضمن تبریک سال نو وآرزوی ساعات ولحظات خوش برای شما وخانواده محترمتان خواستار وآرزومند توفیق و سربلندی روزافزون شما هستم.
   موفق و پیروز وسربلند باشید

  8. بخشنده می‌گه:

   با سلام
   حضور جناب آقای سید منصور علوی ، سیده زهرا خانم علوی و همسر محترم آقای علوی عرض ادب و احترام دارم و امیدوارم همانگونه که تا الآن زحمات زیادی را متحمل شدید تا زهرا خانم به اینجا رسیده منبعد نیز تلاش خود را مضاعف کنید که رسیدن تا اوج افتخار و از ایران فراتر رفتن یک یا علی بیشتر نمانده است بهر حال دعا میکنم خداوند بهترینها را به خانواده شما ارزانی نماید زیرا لیاقت آنر ادارید . عید بر شما خوش

  9. حسن می‌گه:

   با سلام و عرض ادب.خوشحالم بالاخره با زهرا خانم علوی مصاحبه انجام شد.امیدوارم به تقاضای این عزیز بازیکن خوب تیم ملی توجه شده ومسائل جدای ازورزش پینگ پنگ وتمرینات جوانان رادخیل درمسابقات انتخابی و اعزام ها نکنند. که این گونه در روحیه این آینده سازان تاثیر سونداشته باشد.تعامل در این رشته نابودکننده وتوصیه می شودضوابط جایگزین رابطه ها باشد وبرخوردهای تعاملی در فدراسیون به خصوص سرپرست دبیری
   بانوجوانان و جوانان بسیار ناپخته واین مهم باعث ترویج فرهنگ غلط وتزریق آن به بطن این خانواده ورزشی که باعث مواردفوق الاشاره شده است.
   در این مورد در رابطه باملیکا آخوندی واعزام به عراق نیز انجام شدکه مایه تاثف تاثیر تعاملی آن در رده های پایین تر مشهود وموثر خواهد شد.
   علی هذا ضمن تبریک به دخترخانم خوش اخلاق و آینده دارسیده زهرا علوی و خانواده محترم ومتعهد مشار الیها آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای این عزیز و بقیه نوجوانان وجوانان واین خانواده ورزشی را از خداوند قادر متعال خواستارم.با تشکر

  10. وحید کاظمی نژاد می‌گه:

   سرکار خانم زهرا علوی
   احتراماً به شما و خانواده محترمتان این موفقیت ها را تبریک عرض میکنم.
   امیدوارم بتوانی بزودی سکوهای ترقی را یکی پس از دیگری طی کنی و بر بام آسیا و جهان بایستی.

  11. حمید رضا شیخ زاده می‌گه:

   باسلام وخسته نباشید خدمت اقای علوی وذختر گل وقهرمانتان زهرا خانم باعث افتخار هستند ومن ازاینکه خوزستان چنین قهرمانان خوب وشایسته وبا اخلاق داردبه خود میبالم وافتخار میکنم عضو کوچکی از این رشته هستم زهرا خانم امیدوارم با تلاش بیشتر وتمرینات مستمر شاهد قهرمانیهای بیشتر ودرخشش شما در اسیا وجهان باشیم

  12. خسرو مایلی می‌گه:

   خدمت خانواده محترم علوی سلام عرض میکنم
   ضمن تبرک سال نو باید عرض کنم هیج ثروتی بهتر از اولاد نیکو نیست و خدا را شکر که شماهم از این نعمت برخوردار هستید .امیدوارم در سال جد ید قهرمانیهای این دختر نجیب ودوستداشنی استمرار داشته وروزهای وسالهای خوشی را به همراه مادر مهربانش در کنار او سپری کنید و مطمئن باشید خانواده پینگ پونگ از پیروزیهای اوهمیشه خوشحال می شوند

  13. A.jafaripour می‌گه:

   با سلام
   بخاطر فاکتورهای ۱- حمایتهای دلسوزانه خانواده پینگ پنگ وورزشی ناز دخترمون۲-سن کم۳-نزدیک به میز بازی کردن۴-امکان وجود عضلانی تند انقباظ سرعت خوب واگر هر دو جناح را خوب تقویت کند در آینده نچندان دور شاهد موفقیتهای بسیار چشمگیر این دختر گلمان خواهیم بود

  14. ظاهر شلانی می‌گه:

   با سلام خدمت جناب آقای علوی
   مایه مباهات و خوشحالی است که در سلیمانیه با خانواده محترمتان و حضرتعالی آشنا شدم و برای دختر گلتان آرزوی موفقیت و سرفرازی را دارم مشتاق دیدار

   • مدیر سایت می‌گه:

    به نام خدا
    برادر عزیز وبسیار دوست داشتنی
    جناب آقای شلانی
    با سلام و ارادت
    متقابلا برای اینجانب آشنایی با افراد بزرگوار و برجسته ای همچون شما مایه مباهات و افتخار است.
    با تشکر
    علوی

  15. علي رضا راشديان می‌گه:

   با سلام
   امیدوارم در المپیک آینده ایشان نماینده پینگ پنگ کشورمان باشد که افتخار بزرگی جهت استان زر خیز خوزستان میباشد.

  16. سيد محمود علوي می‌گه:

   زهراجان موفقیت شما ذر تورنمنت سلیمانیه را تبریک گفته وبه حق که باعث افتخار خانواده علوی هستی موفقیت روزافزونت را آرزو دارم
   سیدمحمودعلوی

  17. مجید صفری می‌گه:

   با سلام وتبریک سال نو به آقای علوی وخانواده ی محترمشان
   آقای علوی همانجوری که در بالا ذکر شد، پرورش بازیکن در رده ی ملی واقعا سخت ودشوار می باشد
   این موثر نمی شد جز با زحمات جناب عالی ،واقعا دست مریضاد استاد

  18. محمود ساکیانی می‌گه:

   سیده خانم زهراجان علوی سلام عرض می کنم
   ابتداعید امسال را به شما، پدر و مادر مهربانت تبریک گفته و آرزو می کنم شاهد موفقیت های بیشتر شما در آینده باشیم و عذر خواهی میکنم که دیر مراتب تبریک خود را به شما ابراز می نمایم چون از قبل از عید تا به امروز، نبودم.
   دوستان دیدگاهها و نظرات کاملی در مورد شما بیان داشته اند که انصافا مصادیق درستی هستند. اگر انسان برای موفق شدن ، الگویی داشته باشد در موفقیتش بسیار موثر است و شما بهترین الگو را در کنارتان و در خانواده ات دارید که حتی از همه دنیا برایتان عزیز تر است و این کامل ترین حالت موجود است.در کنار این، تلاش شما میتواند،آرمانی ترین شرایط را برایتان فراهم نماید.از خداوند بزرگ می خواهم به شما و خانواده ات سلامتی و طول عمر با عزت عنایت فرموده و دائما اخبار موفقیت های شما را با دل و جان گوش نماییم.
   موفق باشید.

  19. شمين می‌گه:

   زهرای عزیز و قوی باید از این قوی تر باشی ،متاسفانه کم نیستند انسان ایی که قادر نیستند تو را جدا کنندو منطق لازم را برای تفکیک کردن موقعیت حرفه ای تو را باموقعیت رسانه ای پدرت ندارند .پیشنهاد من بتو بنا به تجارب خود اینست که تا زمانی که این انسان ها اطراف تو هستند دیواری از جنس بتن به دور خود حصار کنی و فقط توپ و راکت و میز را ببینی و لا غیر…
   و خطاب به همه انسان هایی که افراد را با سنگ محک شخص دیگری تاوان می دهند و همیشه هم همه جا از این جور آدم ها هست ظاهرا ،باید بگویم که امیدوارم که روی ویژگی های شخصیتی خود بیشتر کار کنید.سعی کنید خوب و درست یاشید آزار دادن هنر نیست…

  20. پيشيار می‌گه:

   با سلام و احترام
   ضمن آرزوی مؤفقیت و پیشرفت برای همه زحمتکشان، ان‌شاءالله خداوند نظر خاص به تمام فرززندان این مرز و بوم داشته باشد تا توسط این عزیزان نام ایران به جایگاهی که لیاقت آنرا دارد، اعتلا یابد.

  21. سولماز می‌گه:

   سلام به دوسته خوبم زهرا و سلام خدمت اقا و خانم علوی
   قبل از تبریک مجدد به دوسته خوبم به شما اقا و خانم علوی تبریک میگویم به خاطر درخشش زهرا جان در سلیمانیه.
   زهرا جان امیدوارم همیشه در تمامیه مراحل زندگی موفق و سربلند باشی.

  22. ف-دستغیب می‌گه:

   سیده زهرا خانم عزیز
   سلامی از صمیم قلب
   من اطمینان دارم که با سیستم بازی زجر دهنده شما وزحماتی که متحمل می شوید المپیکی آینده کشور خواهی بود.قهرمانی شما اول در اخلاق پسندیده و محجوبیت بیش از قهرمانی در تنیس روی میز برای ما ارزش دارد.
   شما الگوی دختران ایران زمین هستید.بکوش و بخروش که ایران اسلامی به شما نیاز دارد.
   ما به شما افتخار میکنیم.
   امیدوارم بار دیگری که شما را میبینم درست همانند دفعات قبل بازی رو به رشد با استیل زیبای پینگ پنگی افتخار آفرینی کنی.
   خدا یا و نگهدارت

  23. بابادي وند مهرداد می‌گه:

   خدمت زهرای عزیز و دوست داشتنی و پدر بزرگوار ایشان عرض سلام و ادب و احترام دارم بنده نیز از طرف خود و کلیه جامعه پینگ پنگ استان موفقیتهای این دختر نازنین را به شما پدر خوب و مربی ارزنده و دلسوز تبریک عرض نموده و انشااله با ادامه افتخار افرینیهای خود دل مردم خونگرم استان خوزستان و کشور را شاد نمایید

  24. عمو علی می‌گه:

   بسیار خوب
   امیدوارم همواره با شیفتگی فراوان زندگی کنی و آزادگی را چراغی فرا راه خودت قرار دهی

  25. مهدي صديق می‌گه:

   با سلام خدمت جناب آقای علوی عزیز
   ضمن تبریک وتقدیر از دختر خانم گلتان که بی شک زیر سایه شما که گوهر گرانبهایی هستید که خداوند لطف کرده و به جامعه ورزشی تنیس روی میز داده به افتخارات بزرگی دست پیدا می کند و مطمئن باشید هیات پینگ پنگ بروجرد با اهداف و سیاست کلی شما که برای ارتقاء این رشته کمر همت بسته اید همصدا و همیارتان می باشد توفیقات روز افزون شما را که در این امر مقدس گام برداشته اید از خداوند متعال خواستارم.

  26. عمه مریم می‌گه:

   زهرای عزیز
   موفقیت های شما نه تنها برای دوستان و خانواده بلکه برای هر بانوی ایرانی افتخارافرین است. هرگز از مشکلات دلسرد نشو.محکم و با اطمینان گام بردار و بدان که دعای خیر دوستدارانت بدرقه راهت خواهد بود.به پدر و مادر بزرگوارت نیز صمیمانه تبریک میگویم و منتظر موفقیت های بعدی شما هستم.

  27. لرکي پور می‌گه:

   با سلام واحترام
   جناب آقای سید منصور علوی میدانم گرفتاریهای سایت مانع میشود که آنچه که خواهی برای زهرا خانم این دخت گرانقدر به انجام برسانی ولی آنچه که زهرا خانم به آن رسیده بخشی از توانایی وپتانسیل اوست لذادوست دارم روشی را اعمال فرمایید که هم رسالت خداپسندانه ات راانجام وهم توجه بیشتر وویژه ای برای رشد روز افزون سیده ، داشته باشید انشألله .

  28. خوش تینت می‌گه:

   سلام
   در صورت امکان بازیهای دختران رو هم برای دانلود بگذارید.
   با تشکر – تینا از سمنان

  29. نگین خزائی از سیستان می‌گه:

   سلام به دوست خوبم زهرا جان
   امیدوارم بتوانیم در کنار ورزش دوستانی صمیمی و همدل با هم باشیم افتخارات زیادی برای ورزش کشور و جامعه بانوان بدست بیاوریم.موفقیت شما و پدر گرامی آرزوی ماست.

  30. امیر مجتبی. اصلاحیه می‌گه:

   ۲. آنجا که زیبایی کلام و از دل بر آمدن تأثیری عمیق بر روحیه ی جوانان و حتی اطرافیان آنان می گذارد باید به ورزشکاران نیرو و الهام داد همانطور که از پیام های خانم شمین مرادی خانم فاطمه رجبی آقای ساکیانی آقای عمیدی آقای علوی و … .این مطلب استنباط می شود امیدوارم بتوانیم به ورزشکاران مان بیاموزیم که جوانمردانه درست و سالم با تمام توان بازی کنند که نام آن مسابقه پینگ پنگ با توپ ۲ گرمی از جنس سلولوئید نازک و ظریف است نه مبارزه تن به تن

  31. سیده زهرا علوی می‌گه:

   به نام خدای منان
   با سلام و عرض ادب و احترام خدمت خانواده محترم و دوست داشتنی تنیس روی میز کشور عزیزم ایران.
   بدینوسیله از تمامی کسانی که در دیدگاهها و پیغامهایشان این حقیر را مورد لطف و محبت خود قرار داده اند از صمیم قلب تشکر مینمایم.
   امیدوارم همواره بتوانم موجبات رضایت شما را فراهم نموده وهمچنین بتوانم بصورت مکرر برای کشورعزیزم ایران سربلندی و افتخار کسب کنم.
   جا دارد تا بصورت اختصاصی وویژه از یاران بسیار عزیز و دوست داشتنی ام حضرت بابای عزیز ومامان گرامی بعنوان مربی و دوست و تکیه گاهم تشکر نمایم.
   با تشکر مخصوص مجدداز همه سروران و عزیزان گرامی
   سیده زهرا علوی

  32. مهدی موذن می‌گه:

   بادرود بر خانواده علوی.
   که باایمان واعتقادوعزم راسخ خویش والبته عشق وصف ناشدنی خود به میهن(جمهوری اسلامی ایران)توانسته اند این گونه وبااین شتاب پله های ترقی را طی کنند وقدمی در راستای بهبود وضعیت پینگ پنگ کشورمان بردارند افرین برشما افرین برشما…
   دربادی امر گفتم خانواده چراکه ایمان راسخ دارم که لازمه به سرانجام رسیدن این چنین غایتی در ابتدا نیاز به اتحادی قوی داردکه خانواده علوی الحق والانصاف ازچنین اتحاد وثبوت قدمی برخوردارند وبا ایمان واراده درراستای رسیذن به هدف تلاش میکنندوبنده به شخصه شاهد این مهم بوده ام.
   ماهم به نوبه خود وهمانند همیشه دست هارابه سوی اسمان میبریم واز خدای بزرگ میخواهیم که به خانواده علوی وبالاخص شخص سرکارم خانم سیده زهراعلوی توانی اعطا فرماید که ایشان بتوانند درراستای رسیذن به انچه میجویند وطلب میکند همواره کامیاب وموفق باشند. انشاالله.
   ارادتمندهمیشگی شما مهدی موذن

  33. حسين می‌گه:

   به شما استاد علوی مربی با اخلاق تبریک میگم به خاطر موفقیتهایی که کسب کردید تبریک میگویم و برای شما و دخترتون دعای خیر دارم با تشکر

  34. میترا دری می‌گه:

   سلام زهراجان ،من یکی از دوستات بودم خیلی دلم برات تنگ شده دوستی کوتاه مدتی داشتیم اما خیلی چیزا ازت یاد گرفتم ،افتخارمیکنم به داشتن چنین دوسته قهرمانی


  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار