امروز: دوشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۷ | ۰۶:۳۱:۴۰  آخرین بروزرسانی : خرداد ۲۱ام, ۱۳۹۱
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۱ خرد ۱۳۹۱ | کد خبر : 22109
  ارسال خبر چاپ خبر
 • در وصف هوشنگ بزرگ زاده این پیشکوست افتخار آفرین خوب کشورمان دلنوشته ها و عاشقانه های خود را ارسال فرمایید. به زودی مصاحبه اختصاصی با این قهرمان تاریخی وماندگار خوب کشورمان منتشر خواهد شد.

  در وصف هوشنگ بزرگ زاده این پیشکوست افتخار آفرین خوب کشورمان دلنوشته ها و عاشقانه های خود را ارسال فرمایید.
  به زودی مصاحبه اختصاصی با این قهرمان تاریخی وماندگار خوب کشورمان منتشر خواهد شد.

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "در وصف افتخار آفرین پیشکسوت کشور دلنوشته های خود را بنویسید"
  1. amidi می‌گه:

   با سلام بزرگزاده مردی است عاشق تنیس روی میز ،خندان و دلسوخته ،دارنده مدال برنز اسیایی، ایشان سالها مربی تیم ملی امریکا بوده اند و بارها بعنوان نماینده ایران از منافع ایران در این رشته حمایت کرده اند برای ایشان ارزوی سلامتی و طول عمر با عزت دارم

  2. محمود رهیده می‌گه:

   اقای هوشنگ بزرگزاده باسوابق درخشان درامربازیگری ومربیگری که بیش از نیم قرن حضورفعال وموثر دراین رشته داشته.مردی که عاشقانه درخدمت پینگ پنگ بوده وحضورش همراه بانشاط وشادی وامیدبوده وهست.ارزوی سلامت وسعادت دارم برای این چهره دوست داشتنی وفراموش نشدنی.

  3. سيما ليموچي می‌گه:

   نام هوشنگ بزرگزاده، برای خانواده جهانی تنیس روی میز نامی آشناو دوست داشتنی است. همه او را به خوبی می شناسند و مورد عزت و احترام قهرمانان، مربیان و مسئولین فدراسیون جهانی است.
   غیر از سوابق موفق و درخشان در سطح بین الملل به عنوان بازیکن و مربی،عشق و محبت به هموطنانش، مهربانی، شوخ طبعی و مردم داری او یکی از خصوصیات و مهارت های قوی ایشان در برقراری ارتباط با افراد مختلف از کشورهای مختلف است.از خدای بزرگ برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.
   براستی به وجود ایشان افتخار می کنم.


  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار