امروز: چهارشنبه, ۹ فروردین , ۱۴۰۲ | ۲۳:۵۳:۰۱  آخرین بروزرسانی : مرداد ۲۰ام, ۱۳۹۱
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۱ | کد خبر : 26146
  ارسال خبر چاپ خبر
 • جناب آقای علوی مدیر محترم سایت سلام علیکم خاطره ای دارم که اگر صلاح بدانید در قسمت خاطرات یا صفحه اول استفاده گردد . سلام علیکم خاطره ای یادم آمد که خالی از لطف ندیدم سایر عزیزان هم با مطالعه آن ٰ کمی بر اطلاعات خودشان اضافه نمایند. درس جغرافیا در تنیس روی میز :…

  جناب آقای علوی

  مدیر محترم سایت

  سلام علیکم

  خاطره ای دارم که اگر صلاح بدانید در قسمت خاطرات یا صفحه اول استفاده گردد .

  سلام علیکم

  خاطره ای یادم آمد که خالی از لطف ندیدم سایر عزیزان هم با مطالعه آن ٰ کمی بر اطلاعات خودشان اضافه نمایند.

  درس جغرافیا در تنیس روی میز :

  ماجرا به سالهای ۱۳۸۱ تا ۸۲ بر می گردد – دقیقا تاریخش را به یاد ندارم . ولی به دورانی بر می گردد که ما جوانتر بوده و علاقمند داوری ولی مانند این سالها داوران ٰ به سختی برای قضاوت مسابقات انتخاب می شدند ( البته بجز نور چشمی ها )

  مدتها بود که بنده و داوران هم استانی بنده را به داوری دعوت نمی کردند

  بارها پیگیر شده و علت را سوال می کردیم ولی جواب قانع کننده ای نمی شنیدیم.

  چندین ماه گذشت تا توانستیم با مسئول کمیته داوران فدراسیون که آن زمان هم آقای حجازیان بودند ٰ ارتباط برقرار کنیم .

  علت را از ایشان جویا می شدیم . ایشان پس از توضیحات مبسوط می گفتند که سیاست فدراسیون بر این قرار گرفته شده که برای کم شدن هزینه ها ٰ برای داوری مسابقات ٰ داوران را از استانهای مجاور خودشان انتخاب کنیم . شما هم یا باید میزبان مسابقه باشید یا در استانهای همجوار شما مسابقه برگزار شود .

  سیاست خوبی بود – ما هم پذیرفتیم – بالاخره مشکلات اقتصادی هم به نوبه خودش مهم و در تصمیم گیریها تعیین کننده می باشد .

  یادم هست آن سالها یکی دو مسابقه در قزوین برگزار میشد و ما امیدوار شدیم که قزوین همجوار و همسایه گیلان است و فاصله ۲ تا ۲/۵ ساعته باعث خواهد شد که از گیلان هم داورانی دعوت شوند . مسابقات تمام شد و کسی نه خبری به ما داد و نه خبری از ما گرفت .

  گفتیم قزوین نشد استان همسایه دیگر !!!!

  چندی بعد مسابقات دیگری در زنجان برگزار میشد. گفتیم زنجان هم همسایه است دیگر ٰ انشالله اینجا دعوت می کنند . این مسابقه هم تمام شد و رفت پی کارش و خبری از ما نگرفتند . باز هم گفتیم بیخیال . باز هم استان همسایه داریم.

  قرار بود مسابقه باشگاههای خردسالان یا نونهالان بصورت متمرکز در اردبیل برگزار شود . گفتیم خب این مسابقه هم سطحش از همه پایینتر است هم تا اردبیل ۳ ساعت راه است و نزدیک است . اینجا دیگر دعوت می کنند . این مسابقه هم تمام شد و همه برگشتند به خانه های خودشان .

  ناامید شده و تصور کردیم که مسئول محترم کمیته داوران ما را سر کار گذاشته است و هر بار که تماس میگیریم میخواهند به طریقی ما را از سر خودش دورکند .

  اما تصور ما باطل بود .

  چندی بعد از طرف هیئت تنیس روی میز استان گیلان به بنده و آقای جعفر اسماعیل دوست (از لاهیجان)خبر دادند که برای شما ابلاغ داوری آمده است .

  با خوشحالی پیگیر گرفتن ابلاغ شدیم .

  با دیدن ابلاغ اولین چیزی که توجه ما را به خودش جلب نمود درس جدیدی بود که از این ابلاغ گرفتیم .

  درسی بنام جغرافیا در تنیس روی میز !!!!!!!!.

  چون با علم و سوادی که در دوران مدرسه و دانشگاه به ذهن کوچک ما داده شده بود ما میدانستیم که استان گیلان فقط با استانهای مازندران – قزوین – زنجان و اردبیل همسایه است . ولی با کمال مسرت متوجه شدیم که گیلان با استان دیگری هم همسایه است و ما خبر نداشتیم .

  چون بر اساس سیاست فدراسیون که داوران باید به استانهای همجوار اعزام می شدند ٰ ارومیه واقع در آذربایجان غربی را برای ما انتخاب نمودند . ما هم متعجب از همسایگی خودمان با آذربایجان آنهم از نوع غربیش ٰ خوشحال و مسرور به آن مسابقه رفتیم و درس جغرافیای جدیدی از کمیته داوران و فدراسیون تنیس روی میز آن زمان به تجربیات خودمان اضافه نمودیم.

  سرداور آن مسابقه آقای موسی میرمیران از قزوین بوده است .

  امیدوارم در سالهای آینده باز هم به همسایگان گیلان اضافه شوند .

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "خاطره ای پینگ پنگی از آقای عرفانی"
  1. احمدي گفت:

   با سلام اقای عرفانی عزیز تمام استانهای کشور همسایه کرج هستند ولی تهران فقط با کرج و قم و گاهی ساوه همسایه است .سیستان ،هرمزگان،بوشهر و چهار محال هم نقاط کور بحساب میایند.یک ترم دیگر درس جغرافیاتو بخوان

  2. مدیر سایت گفت:

   به نام خدا
   جناب داور…
   با سلام
   آیا شما واقعی هستید؟
   جنابعالی که ترس نام بردن خودت را داری واقعی نبوده ونخواهی بود
   ضمنا بهتر است برای خودتان تاسف بخورید
   باتشکر


  نظرات

  *

  code

  تازه ترین اخبار