امروز: سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۳۹۷ | ۰۷:۰۱:۴۲  آخرین بروزرسانی : مرداد ۳۰ام, ۱۳۹۱
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۳۰ مرد ۱۳۹۱ | کد خبر : 26895
  ارسال خبر چاپ خبر
 •   خانه پینگ پنگ دزفول میزبان امیدهای استان   این مسابقات طی در روز ۲۹ مرداد ۹۱ و با حضور ۸۱نفر از ورزشکاران شهرهای رامهرمز – شوش – ایذه – بهبهان –امیدیه– دزفول – اندیمشک –آبادان – ماهشهر و اهواز با شیوه ای خاص و بسیار جالب برگزار شد . به گزارش پایگاه تخصصی پینگ…

   

  خانه پینگ پنگ دزفول میزبان امیدهای استان

   

  این مسابقات طی در روز ۲۹ مرداد ۹۱ و با حضور ۸۱نفر از ورزشکاران شهرهای رامهرمز – شوش – ایذه – بهبهان –امیدیه– دزفول – اندیمشک –آبادان – ماهشهر و اهواز با شیوه ای خاص و بسیار جالب برگزار شد .

  به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور؛مسابقات از ساعت ۳۰/۹ صبح آغاز و در ساعت ۲۱ بهپایان رسید ، در طول برگزاری این مسابقات ۱۴۶ مسابقه برگزار شد که با توجه به تعداد میزها در دور مقدماتی یعنی ۵ دستگاه میز در نوع خود بی سابقه میباشد . البته نکته قابل توجه اینکه در مرحله ۱۶ نفر پایانی مسابقات که ۳۲ مسابقه برگزار شدتعداد میزها به ۴ دستگاه کاهش یافت تا کیفیت برگزاری بهتر شود .

  سرانجام پس از انجام ۱۴۶ مسابقه انفرادی آقای سروش امیری نیا از آبادان به قهرمانی دست یافت و آقایان حامد باشت باوی از اهوازدوم ، نیما سلیمانی از ایذه سوم ، میلاد حدادیان از اهواز چهارم ، پوریا اردشیری ازاهواز پنجم و مهرشاد سرلک از اهوازششم شدند که ۶ نفر اول به مسابقات آزاد و دسته برتر امیدهای کشور اعزام خواهند شد .

  آقایان حسین پور تقی از دزفول ، عباس مکوندی ازاهواز ، مصطفی اسماعیل وندی از اهواز ، شهاب مکوندی از اهواز ، پدرام متحدین ازبهبهان ، سید محمدعلی قاری زاده از اهواز ، علیرضا مکوندزاده از امیدیه ، مهدینصیری از اهواز ، حسین دانشیار از دزفول و حسین غلمانیان از بهبهان به ترتیب هفتم تا شانزدهم شدند و در دسته برتر باقی ماندند .

  نکته قابل توجه این مسابقات حضور یک ورزشکارروحانی بنام شهاب الدین مکوندی در مسابقات بود که بازیهای بسیار زیبائی نیز از خودبه نمایش گذاشت و توانست به جمع ۱۶ نفر دسته برتر استان راه یافته و به مقام دهماین مسابقات نیز دست پیدا کند .

  کوچکترین ورزشکار شرکت کننده در مسابقات بازیکنی خردسال از شهرستان ایذه بنام محمد هادی اسدی بود که نشان داد با پشتکار زیاد آینده خوبی خواهد داشت .

  هیأت تنیس روی میز استان خوزستان از تمام مربیان، سرپرستان ، ورزشکاران ، داوران زحمتکش و کلیه کسانی که در برگزاری این مسابقات که در نوع خود منحصر بفرد بود صمیمانه تشکر و قدردانی مینماید.

   

   

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "سروش امیری نیا از آبادان قهرمان مسابقات امید استان خوزستان شد"
  1. amidi می‌گه:

   با سلام به همگی خدا قوت میگویم.فقط به سروش و پدر بزرگوارشان توصیه ای دارم و ان این است میزان تمرینشان برای خوب بودن کافی است ، ولی برای اینکه یک بازیکن برجسته باشد و عالی باشد باید مقدار و شدت و کیفیت تمرین برجسته و عالی باشد


  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار