امروز: شنبه, ۲۰ خرداد , ۱۴۰۲ | ۲۲:۴۶:۵۷  آخرین بروزرسانی : مرداد ۱۷ام, ۱۳۹۲
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ | کد خبر : 45092
  ارسال خبر چاپ خبر
 • غیبت فاطمه پوستین دوز، نایب رئیس فدراسیون تنیس روی میز در حالی به ماه پنجم رسید که هنوز جایگزین وی معرفی نشده است. به گزارش  پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشوربه نقل از خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران ، فاطمه پوستین دوز نایب رئیس فدراسیون تنیس روی میز که به گفته خودش علاقه خاصی به هیچ کدام…

  غیبت فاطمه پوستین دوز، نایب رئیس فدراسیون تنیس روی میز در حالی به ماه پنجم رسید که هنوز جایگزین وی معرفی نشده است.

  به گزارش  پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشوربه نقل از خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران ، فاطمه پوستین دوز نایب رئیس فدراسیون تنیس روی میز که به گفته خودش علاقه خاصی به هیچ کدام از رشته های ورزشی ندارد به خواسته محمد زارع پور رئیس فدراسیون تنیس روی میز سمت نایب رئیسی این فدراسیون را بر عهده گرفت.

   

  وی در طول مدت زمان فعالیتش بارها از سمت خود استعفا داد، اما استعفای وی هر بار از سوی رئیس فدراسیون تنیس روی میز رد شد و وی به محل کارش برگردانده شد.

   

   

  با وجود اینکه چند ماه قبل از آغاز سال ۱۳۹۲ پوستین دوز در محل فدراسیون و بر سر کارش حاضر نشده بود اما غیبت رسمی وی از ابتدای سال ۹۲ کلید خورد و گویا “زارع پور” هم بی میلی “پوستین دوز” به تنیس روی میز و سمت نایب رئیسی را پذیرفت و وی را کنار گذاشت.

   

   

  اکنون ماه پنجمی است که از غیبت نایب رئیس بانوان می گذرد و هنوز خبری از حضور جایگزین برای وی شنیده نمی شود.

   

   

  بر اساس این گزارش، بانوان تنیس روی میز در سالهای اخیر، به جای در اختیار گرفتن امتیازات بیشتر، پتانسیل های زیادی را از دست داده اند.

   

   

  گرفتن مجوز برای حضور ملی پوشان در میادین بین المللی با پوشش اسلامی، حضور در مسابقات آسیای میانه، حضور در مسابقات جهانی مختلف، دارا بودن خوابگاه و سالن اختصاصی در آکادمی قیطریه، اردوهای دائمی و شبانه روزی، ثبات در مربیگری تیم های بزرگسالان ، دارا بودن نایب رئیس ثابت و اهل فن برای پیگیری امور مربوط به دختران و بانوان، نظارت و فعال سازی امور بانوان در هیئت های استانی، به جا گذاشتن نسلی پرتوان مانند ندا شهسواری، محجوبه عمرانی و مریم صامت و … از آثار برنامه های گذشته هستند.

   

  اما در سالهای اخیر، به جز برگزاری یکی ۲ اردوی چند روزه داخلی و خارجی، اعزامهایی با نفرات اندک، حضور مربیان متعدد و بدون امنیت شغلی در تیم ملی، نایب رئیس غیر پینگ پنگی و ناآشنا با اهالی این ورزش، محروم بودن از خوابگاه و سالن اختصاصی و … دستاورد سالهای اخیر پینگ پنگ بانوان است که صدای بسیاری از بازیکنان را در آورده است.

   

   

  به طور قطع حضور یک نایب رئیس پینگ پنگ در فدراسیون می تواند به بهبود این وضعیت کمک کند.

   

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "غیبت نایب رئیس پینگ پنگ، ۵ ماه شد!"

  نظرات

  *

  code

  تازه ترین اخبار