امروز: جمعه, ۳ اسفند , ۱۳۹۷ | ۲۳:۳۸:۰۱  آخرین بروزرسانی : تیر ۲۹ام, ۱۳۹۴
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴ | کد خبر : 64641
  ارسال خبر چاپ خبر
 • پیشکسوت پینگ پنگ ایران گفت: تغییرات در فدراسیون تنیس روی میز مثبت بوده است و از آن استقبال می کنیم. به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور وبه نقل از خبرگزاری ایرنا؛ هفته گذشته احسان باقری که نامزد معاونت فنی فدراسیون جانبازان و معلولان بود از سمت دبیری فدراسیون تنیس روی میز استعفا کرد و…

  پیشکسوت پینگ پنگ ایران گفت: تغییرات در فدراسیون تنیس روی میز مثبت بوده است و از آن استقبال می کنیم.

  به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور وبه نقل از خبرگزاری ایرنا؛ هفته گذشته احسان باقری که نامزد معاونت فنی فدراسیون جانبازان و معلولان بود از سمت دبیری فدراسیون تنیس روی میز استعفا کرد و رفت.

  باقری دراین ارتباط به ایرنا گفت: نامزد معاونت فنی فدراسیون جانبازان و معلولان بوده و به همین دلیل از دبیری فدراسیون پینگ پنگ استعفا کردم.

  احسان باقری با اشاره به برگزاری نشست با مسوولان فدراسیون جانبازان و اقدامات مقدماتی برای قبول مسوولیت دراین فدراسیون افزود: برای تصدی گری این پست چند نفر نامزد بودند که ازاین بین قرار شد دراین فدراسیون خدمت خود را آغاز کنم.

  وی ادامه داد : پیش از این با مسوولان وزارت ورزش به خصوص نصرالله سجادی معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی هماهنگی های لازم را انجام داده و موافقت آنان را نیز جلب کردم.

  دبیرسابق فدراسیون پینگ پنگ تصریح کرد: البته مسوولان وزارت ورزش به من لطف داشته و درخواست داشتند دو کار را با هم به انجام برسانم که به دلیل حجم بالای کار در فدراسیون جانبازان و معلولان با ۲۱ یک رشته ورزشی امکان این کارمیسر نبود.

  باقری با رد تمامی شایعات از جمله رابطه مناسب با کمیته ملی المپیک و یا ارتباط با نامزدهای پست ریاست فدراسیون از این سمت استعفا کرده است، اظهارداشت: هیچ ارتباطی با کمیته ملی المپیک نداشته و با نامزدهای ریاست این فدراسیون نیز رفاقتی ندارم که باعث استعفای من شده باشد.

  وی اضافه کرد: نامزد معاونت فنی فدراسیون جانبازان بودم و از آنجا که نمی شد هر دو را داشته باشم ترجیح دادم با فدراسیون پینگ پنگ خداحافظی کند.

  وی که دبیر برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون پینگ پنگ نیز بود درباره برگزاری این مجمع تصریح کرد: تمامی کارهای مقدماتی انجام و به طور حتم جایگزین من این مسوولیت را برعهده خواهد گرفت و مشکلی پیش نخواهد آمد.

  بدنبال استعفای احسان باقری، بهروز جلالی از سوی احمد سعادتمند سرپرست فدراسیون پینگ پنگ به عنوان سرپرست دبیری این فدراسیون برگزیده شد.

  مجید احتشام زاده نیز دراین ارتباط به ایرنا گفت: جلالی از اهالی این رشته ورزشی است و درجوانی و نوجوانی عنوان دارنیز بوده است.

  وی افزود: علاوه براین جلالی تحصیل کرده است و سابقه مدیریتی خوبی نیز در ورزش دارد از این رومی تواند به پینگ پنگ کمک کند.

  کاپیتان اسبق تیم ملی پینگ پنگ ایران ادامه داد: متاسفانه مسوولان سابق فدراسیون تنیس روی میزدراین فدراسیون بدعت های بدی گذاشتند و مدیران این رشته ورزشی را از سایر رشته های ورزشی انتخاب کردند.

  به گفته وی دبیر مستعفی فدراسیون یک جودو کار بوده و هم اکنون نیز یکی از مدیران این فدراسیون کشتی گیراست و این به رشته پینگ پنگ آسیب می زند.

  به اعتقاد وی انتخاب جلالی به عنوان دبیری فدراسیون تنیس روی میز انتخاب درستی بوده و اهالی این رشته ورزشی ازآن حمایت می کنند.

  وی درپاسخ به این سووال که با این تغییرات آیا احتمال دارد مجمع انتخاباتی فدراسیون به تعویق بیافتد نیز گفت: به نظر من نباید مسوولان زمان انتخابات را به تعویق بیاندازند و بایستی تمامی اختیارات دبیر فدراسیون دراین باره به سرپرست دبیری منتقل و وی مسوولیت برگزاری مجمع انتخاباتی را برعهده گیرد.

  برای شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون تنیس روی میز ۲۱ نفر نامزد شده و مراحل اداری ورسیدگی به پرونده های شرکت کنندگان همچنان درجریان است.

  محمد زارع پور ریاست سابق فدراسیون تنیس روی میز پس از نزدیک به پنج سال ریاست براین فدراسیون اسفند ماه سال گذشته از این مجموعه خداحافظی کرد و احمد سعادتمند به عنوان سرپرست مسوولیت این فدراسیون را برعهده گرفت

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "احتشام زاده: تغییرات در فدراسیون تنیس روی میز مثبت بوده است"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار