امروز: سه شنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۸ | ۲۰:۲۸:۰۳  آخرین بروزرسانی : تیر ۳۰ام, ۱۳۹۴
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴ | کد خبر : 65041
  ارسال خبر چاپ خبر
 • مهدی ترابی : نگرانی اصلی ام عدم اعلام زمان برگزاری مجمع از سوی وزارت محترم ورزش و جوانان است پس از گذشت حدود ۵ ماه از سرپرستی آقای سعادتمند در فدراسیون تنیس روی میز و ثبت نام تعداد زیادی از علاقه مندان جهت انتخابات ریاست فدراسیون و مشخص نبودن زمان برگزاری مجمع و تصمیمات غیرکارشناسی…

  مهدی ترابی : نگرانی اصلی ام عدم اعلام زمان برگزاری مجمع از سوی وزارت محترم ورزش و جوانان است

  پس از گذشت حدود ۵ ماه از سرپرستی آقای سعادتمند در فدراسیون تنیس روی میز و ثبت نام تعداد زیادی از علاقه مندان جهت انتخابات ریاست فدراسیون و مشخص نبودن زمان برگزاری مجمع و تصمیمات غیرکارشناسی و همچنین در بعضی موارد در نظر گرفتن منافع تعداد محدودی از اعضای فدراسیون آزردگی خاطر خانواده تنیس روی میز را باعث شده است.

  اینجانب منکر اقدامات موثر فدراسیون در مدت سرپرستی جناب آقای سعادتمند نبوده و معتقدم در کمیته آموزش اقدامات موثری در برگزاری کلاسها و ضابطه مند شدن آنها صورت گرفته است، روز جهانی تنیس روی میز با همکاری هیاتهای استانها به شکل خوبی برگزار گردید و همچنین اقدامات موثری در رابطه با محیط زیست انجام پذیرفته است.

  قابل ذکر است بی توجهی حضرتعالی به انتقادهای روسای هیاتهای استانها در رسانه، بنده را شگفت زده نمود، اینجانب و همکاران گرامی بنده در راس هیاتها با توجه به برنامه ریزیهای یک سویه در فدراسیون که مدتهاست بلای جان این رشته ورزشی گردیده، با اینگونه بی توجهی ها بیگانه نبوده اما عدم رعایت شان و منزلت زحمتکشان این رشته ورزشی در رسانه جای بسی تامل و نگرانی است. نگرانی اصلی اینجانب عدم اعلام زمان برگزاری مجمع از سوی وزارت محترم ورزش و جوانان می باشد زیرا با وضعیت کنونی و عدم ثبات لازم در فدراسیون امکان برنامه ریزی بلند مدت را برای اینجانب و همکاران محترم بنده غیرممکن نموده است. انتصابات غیرضروری که صرفا باعث رزومه سازی اشخاص با شائبه تاثیرگزاری آنان در انتخابات پیش رو را باعث گردیده موجبات نگرانی اینجانب را پدید آورده است.

  ارائه تقویم ورزشی با ایرادات فنی بسیار و تغییرات آن پس از دو ماه و چند روز قبل از شروع مسابقات و بی توجهی به رده سرنوشت ساز خردسالان که ظاهرا کم اهمیت ترین رده سنی در نظر گرفته شده در تقویم می باشد (مسابقه آزاد و رده بندی خردسالان یک دور در سال، در حالیکه سه دور مسابقه پیشکسوتان برگزار خواهند نمود. چرا مسابقات قهرمانی کشور خردسالان و نونهالان باید با هم ادغام گردد و بقیه رده های سنی بصورت مجزا و …) و موارد مشابه به آن از دغدغه های خانواده تنیس روی میز کشور می باشد.

  هیاتهای ورزشی به عنوان بازوهای اجرایی هر رشته ورزشی در سطح استانها که همواره اعضای آنها با عشق و علاقه و بدون کوچکترین چشم داشتی با هزاران مشکل مقابله می نمایند تا بتوانند در راستای خدمت به علاقه مندان این رشته مفرح و جذاب اثرگذار باشند و حق طبیعی و مشروع آنهاست که عملکرد و اقدامات و انتصابات فدراسیون را تحلیل و بررسی نموده و ایرادات و انتقادات وارده را مطرح نمایند زیرا عملکرد و برنامه ریزی هیاتها در گرو برنامه ریزی و عملکرد فدراسیون می باشد.

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "مهدی ترابی : نگرانی اصلی ام عدم اعلام زمان برگزاری مجمع از سوی وزارت محترم ورزش و جوانان است"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار