امروز: یکشنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۷ | ۰۳:۲۳:۵۸  آخرین بروزرسانی : اسفند ۱۲ام, ۱۳۹۴
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۲ اسف ۱۳۹۴ | کد خبر : 72803
  ارسال خبر چاپ خبر
 • افکار عمومی و خانواده تنیس روی میز ایران برای صعود تیم ملی بانوان کشورمان به دسته دوم جهان لحظه شماری می کند. با توجه به نتایج کسب شده در رقابتهای دسته سوم بانوان جهان توسط ملی پوشان کشورمان به نظر می رسد این تیم با رهبری سیما لیموچی می تواند در بازی فردا برابر تیم…

  ۱۲۴۱۹۱۰۵_۱۰۴۲۷۹۹۳۹۲۴۴۷۷۲۲_۵۷۳۷۹۸۳۳۶۰۵۷۵۲۸۵۵۹۹_o

  افکار عمومی و خانواده تنیس روی میز ایران برای صعود تیم ملی بانوان کشورمان به دسته دوم جهان لحظه شماری می کند.

  با توجه به نتایج کسب شده در رقابتهای دسته سوم بانوان جهان توسط ملی پوشان کشورمان به نظر می رسد این تیم با رهبری سیما لیموچی می تواند در بازی فردا برابر تیم ونزوئلا قطار پیروزیها را تکمیل ودر نتیجه، صعود به دسته دوم زنان جهان را برای تنیس روی میز کشورمان به ارمغان بیاورد.

  اینک که تیم ملی مردان کشورمان علیرغم تغییر نظر سرمربی تیم ملی در باره وضعیت آن که قبلا اظهار داشته بود وهمچنین سایر مسئولان فدراسیون نتوانست به دسته یک جهان صعود نماید،شاید شیرزنان ملی پوش کشورمان بتوانند این خاطره تلخ را مبدل به یک موفقیت نسبی برای تنیس روی میز کشور بنمایند.

  تیم ملی بانوان کشورمان فردادرحساس ترین دیدار خود ودر شرایطی به مصاف تیم ملی ونزوئلا خواهد رفت که شیرزنان کشورمان موفق به پیروزی۳برصفر برابر تیم فیلیپین شده بودند اما تیم ونزوئلا برابر این تیم با نتیجه ۳بر صفر شکست خورده است.

  آنچه به نظر می رسد این است که تمام شرایط برای صعود موفقیت آمیزشیر زنان ملی پوش کشورمان به دسته دوم جهان بیشتراز هر زمانی فراهم شده است که امیدواریم شاگردان لیموچی در بازی فردا بتوانند باخت مردان کشورمان را تاحدودی کمرنگ نمایند.

  برای شیرزنان ملی پوش کشورمان آرزوی موفقیت دارم.

  telgream

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "لحظه شماری برای صعود شیرزنان ملی به دسته دوم جهان"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار