امروز: یکشنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۷ | ۰۳:۱۵:۲۴  آخرین بروزرسانی : فروردین ۲۷ام, ۱۳۹۵
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۷ فرو ۱۳۹۵ | کد خبر : 73433
  ارسال خبر چاپ خبر
 • با توجه به شرایط پیش روی نوشاد عالمیان در رقابتهای باقی مانده برای کسب سهمیه المپیک اعتقاد راسخ داریم که نوشادعالمیان  می تواند با ۷۰ درصد از قدرت بازی خود سومین سهمیه المپیک ۲۰۱۶ را برای تنیس روی میز ایران بدست آورد. فردا قرار است در جدول B  نوشاد عالمیان که در جایگاه ۱۳۲ جهان…

  با توجه به شرایط پیش روی نوشاد عالمیان در رقابتهای باقی مانده برای کسب سهمیه المپیک اعتقاد راسخ داریم که نوشادعالمیان  می تواند با ۷۰ درصد از قدرت بازی خود سومین سهمیه المپیک ۲۰۱۶ را برای تنیس روی میز ایران بدست آورد.

  فردا قرار است در جدول B  نوشاد عالمیان که در جایگاه ۱۳۲ جهان قرار دارد با کمال آچانتا  از هند که در جایگاه ۶۱ جهان قرار دارد فینال این بخش را برگزار نمایند.برنده خوشبخت این دیدار مستقیم سهمیه المپیک را کسب نموده ومسافر برزیل خواهد شد.

  از طرفی گرچه کمال هندی برخلاف نوشاد توانسته است رنکینگ خود را بخوبی حفظ نماید اما در نیمه نهایی برابر بازیکنی از عربستان که اصولا جزو کشورهای پینگ پنگ خیز نمی باشد با گره مواجه شد وبه سختی از سد نازک این بازیکن عبور کرد.

  از آنجائیکه نوشاد عالمیان نقاط قوتی از قبیل چپ دست بودن وسرویس های زهردار واز همه مهمتر تجربه ومیدان دیدگی وتوام با آن غیر قابل پیش بینی بودن را یدک می کشد توانایی شکست این بازیکن هندی را دارد هر چند در صورت شکست برابر کمال نه تنها اتفاق خاصی رخ نداده است بلکه به نظر نویسنده بلیط پرواز به المپیک ۲۰۱۶ را حتی بسیار راحت تر از قبل کسب خواهد نمود.

  طبق برنامه این مسابقات پیروز هر جدول بصورت مستقیم موفق به کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶  خواهد شد وبازنده های هر جدول برای شانس مجدد باید با یکدیگر به رقابت بپردازند.

  به این ترتیب نوشاد عالمیان که در جدول B به فینال راه یافته است در صورت شکست برابر کمال آچانتا از هند باید به مصاف بازنده فینال جدول A برود.با نیم نگاهی به وضعیت این جدول مشخص می شود که فینالیست های آن شامل جیانگ تیانی بازیکن قدرتمند هنک کنگ که دارای رنکینگ جهانی ۵۵ و گراسیمنکو که یک بار زهر شست نوشاد را چشیده است می باشد.

  چنانچه اتفاق خاص رخ ندهد با توجه به وضعیت جیانگ تیانی از حالا باید این بازیکن قدرتمند هنک کنگ را برنده دیدار فینال جدول A  دانست که بصورت مستقیم سهمیه المپیک را کسب خواهد کرد و در این بین ودر صورت شکست نوشاد عالمیان برابر کمال هندی حریف او گراسیمنکو از قزاقستان خواهد بود که در مرحله اول از نوشاد عالمیان شکست خورده است هرچند در صورتی هم که با تیانی روبرو گردد پیروزی شیرین نوشاد کاملا متصور می باشد.

  لذا با توجه به آنچه تشریح گردید از الان باید منتظر کسب سومین سهمیه المپیک برای تنیس روی میز ایران باشیم که در این نزدیکیهاست .امیدواریم نوشاد عالمیان که سالها برای تنیس روی میز ایران افتخار آفرینی کرده است باردیگر این مهم را استمرار بخشیده تا بتوانیم علاوه برکسب سه سهمیه برای این رشته برای اولین بار ،حضور دو برادر در این رشته ورزشی که یک رکورد ماندگار محسوب می شود را برای المپیکی شدن جشن بگیریم.

  باید به نوشاد محبوب وقدرتمند عرض کنیم که تنیس روی میز ایران از او کسب سومین سهمیه المپیک را انتظار دارد واین یک آرزو نیست بلکه دلیل آن توانمندی های نوشاد است.

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "پیش بینی کسب سومین سهمیه المپیک توسط نوشاد عالمیان"
  1. اکبر فاضلی می‌گه:

   موفق باشی قهرمان تداوم افتخار آفرینیهای شما دو برادر بدنبال قهرمانیهای پدر گرامی و عمویتان در تاریخ تنیس روی میز ایران ماندگار خواهد بود.

  2. امیر عمیدی می‌گه:

   با سلام متاسفانه نوشاد بازی ۳ بر یک را که پیش بود باخت


  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار