امروز: شنبه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۷ | ۰۷:۳۳:۱۴  آخرین بروزرسانی : اردیبهشت ۳۱ام, ۱۳۹۵
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۳۱ ارد ۱۳۹۵ | کد خبر : 73800
  ارسال خبر چاپ خبر
 • در حالی که فدراسیون فعلی تنیس روی میز  کلاسهای متعدد مربیگری سطح یک جهان را در تهران برگزار کرده والبته از این راه درآمد خوبی هم بدست آورده است وبا توجه به اینکه هیئتهای استانی هیچ درآمدی نداشته واز سوی فدراسیون کمترین کمک چشمگیری به جز برخی انتصابات مجازی مشاوره ای ! به آنان نشده…

  ttraket

  در حالی که فدراسیون فعلی تنیس روی میز  کلاسهای متعدد مربیگری سطح یک جهان را در تهران برگزار کرده والبته از این راه درآمد خوبی هم بدست آورده است وبا توجه به اینکه هیئتهای استانی هیچ درآمدی نداشته واز سوی فدراسیون کمترین کمک چشمگیری به جز برخی انتصابات مجازی مشاوره ای ! به آنان نشده است بهتر است در این برهه کلاسهای مربیگری از مرکزیت تهران به استانها گسترش یابد.

  دبیر حال حاضر فدراسیون یکی از منتقدان اصلی تمرکز در تهران در دوران فدراسیون قبل بوده است اما معلوم نیست اینک که چند صباحی فدراسیون نشین شده است چرا وبه چه علت به هیچکدام از گفته ها و شعارهای قبلی خود پایبند نمی باشد؟؟؟

  اینکه ازاعزام بازیکنان فسیل شده کره شمالی برای آرام سازی افکارعمومی به برخی استانهای مظلوم ومحروم استفاده نماییم نه تنها کار ساز نیست بلکه رفته رفته پشت ماجرا عیان شده و صدای برخی اهالی این رشته را نیز در آورده است.این عملکرد همانند ساختن وهزینه کردن کلیپی است که در برخی رسانه های اجتماعی منتشر شده ودقیقا برخلاف گفته های رئیس فدراسیون مبنی براینکه تا دوسال آینده هرگونه نتیجه ای منتصب به فدراسیون قبلی خواهد بود می باشد.

  البته فعالیتهای تبلیغاتی؛ لازم ومثبت تلقی می شود اما نه اینکه از روز اول بجای یک کارمفید دنبال توهم وسراب ماندگاری باشیم!

  اگر واقعا فدراسیون نشینان صادقانه دنبال توسعه وموفقیت این رشته می باشند لازم است تا برگزاری این چنین کلاسهای مربیگری را از مرکزیت تهران برداشته وامتیاز برگزاری آن را به استانها کشور بدهند .

  لازم به ذکر است که برگزاری کلاسهای بین المللی در استانها از لحاظ قانونی وفدراسیون جهانی هیچ محدودیت ومنعی ندارد اما به نظر می رسد که با توجه به سیستم مدیون سازی انتصابات مجازی مشاوره ای که در این رشته راه افتاده است اراده لازم برای این مهم در بین استانهابا سختی  وکندی روبرو گردد!

  آیا در رشته ای که اول مربیان آن انتصاب می شوند و بعد در کلاس مربیگری شرکت میکنند واز همه مهمتر انتصابات مربیان توسط یک شخص صورت میپذیرد باید انتظار موفقیت داشت؟؟؟

  خوشحالیم که در دوران فعالیت در فدراسیون تنیس روی میز موفق شدیم برای اولین بار دیوار محکم مقاومت در برابر برگزاری کلاسهای بین المللی در ایران را بشکنیم تا حالا شرایط برای برگزاری این چنین کلاسهایی ساده و روان باشد.

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "الزام برگزاری کلاسهای مربیگری بین المللی در استانها"
  1. امیر عمیدی می‌گه:

   با سلام هیاتهای استانی درخواست بدن حتما موافقت میشه. مدرس هم ۱۶ نفر هست و مشکلی وجود نداره

  2. بهرام آرامش می‌گه:

   سلام
   با توجه به برگزاری کلاس های مربیگری سطح یک بین المللی از سوی فدراسیون، یک سوالی که اکثر مربیان با آن مواجه شده اند این است که وضعیت پرداخت حق الزحمه مربیانی که موفق به گذراندن این دوره شده اند به چه صورت می باشد؟ آیا حق الزحمه آنها بابت کلاس های مربیگری در حد یک مربی بین المللی است یا در حد یک مربی درجه ۳ فدراسیون؟
   بهتر نیست فدراسیون در این زمینه بصورت شفاف اطلاع رسانی کند!!!!!

  3. modir می‌گه:

   باسلام
   بانام ناشناس هیچ دیدگاهی منتشر نخواهد شد


  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار