امروز: سه شنبه, ۶ فروردین , ۱۳۹۸ | ۰۴:۲۵:۴۱  آخرین بروزرسانی : خرداد ۱۸ام, ۱۳۹۵
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۸ خرد ۱۳۹۵ | کد خبر : 73885
  ارسال خبر چاپ خبر
 • همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان صورت گرفت

  افتتاح خبرگزاری تنیس روی میز ایران وکشورهای فارسی زبان

  خبرگزاری تنیس روی میز ایران وکشورهای فارسی زبان افتتاح شد. به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور،همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان مه رحمت وبرکت الهی   وطبق اطلاع رسانی قبلی ودر جهت توسعه وکمک هرچه بیشتر  به رشته جذاب تنیس روی میز ،خبرگزاری تنیس روی میز ایران وکشورهای فارسی زبان  افتتاح گردید ودر دسترس کاربران…

  سایت

  خبرگزاری تنیس روی میز ایران وکشورهای فارسی زبان افتتاح شد.

  به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور،همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان مه رحمت وبرکت الهی   وطبق اطلاع رسانی قبلی ودر جهت توسعه وکمک هرچه بیشتر  به رشته جذاب تنیس روی میز ،خبرگزاری تنیس روی میز ایران وکشورهای فارسی زبان  افتتاح گردید ودر دسترس کاربران قرار گرفت.

  طبق همین اخبار قرار است علاوه بر اخبار تنیس روی میز ایران به مرور وطبق هماهنگی های صورت گرفته اخبار ورویدادهای شش کشور فارسی زبان تحت پوشش این خبرگزاری قرار گیرد که در نوع خود یک شاهکار قابل تقدیر به نظر می رسد.

  آدرس این وب سایت در زیر آمده است:

  http://ttakhbar.com

  آنچه از ظاهر این خبرگزاری به نظر می رسد این است که  در بخشهایی  تفکیک شده در حوزه پیشکسوتان،اخبار استانها،مقالات،اخبارخارجی،بانوان،آموزش،گالری تصاویر،رزومه وبیوگرافی وجانبازان ومعلولین در نظر گرفته شده وآماده بهره برداری می گردد.

  تاکنون اطلاعی از مدیرمسئول این سایت ونحوه راهبری آن اطلاع رسانی نشده است اما طبق آنچه در این سایت اطلاع رسانی شده است قرار است بصورت فراگیر وبا استفاده از خبرنگاران اهل قلم به فعالیتهای این خبرگزاری ادامه داده شود.

  گفتنی است آنچه از ظاهر این سایت مشخص است  در حال  گذر از مراحل ازمایشی می باشد.

  telgream

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "افتتاح خبرگزاری تنیس روی میز ایران وکشورهای فارسی زبان"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار