امروز: جمعه, ۱ تیر , ۱۳۹۷ | ۱۳:۴۹:۲۸  آخرین بروزرسانی : آذر ۲۹ام, ۱۳۹۵
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ | کد خبر : 74871
  ارسال خبر چاپ خبر
 • از حضور بازیکن سنگاپوری در ایران خبر نداشتم

  بدیعی: بعید می‌دانم فدراسیون سنگاپور «لی هو» را تایید کرده باشد

  نایب رئیس ایرانی کنفدراسیون تنیس روی میز آسیا گفت: بعید می‌دانم شرایط پینگ‌پنگ‌باز سنگاپوری که به ایران دعوت شده، مورد تایید فدراسیون این کشور باشد. به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور ،افشین بدیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره دعوت فدراسیون ایران از «لی هو» بازیکن چینی‌الاصل سنگاپوری و مشکلاتی انضباطی که…

  نایب رئیس ایرانی کنفدراسیون تنیس روی میز آسیا گفت: بعید می‌دانم شرایط پینگ‌پنگ‌باز سنگاپوری که به ایران دعوت شده، مورد تایید فدراسیون این کشور باشد.

  به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور ،افشین بدیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره دعوت فدراسیون ایران از «لی هو» بازیکن چینی‌الاصل سنگاپوری و مشکلاتی انضباطی که این ورزشکار چند ماه قبل ایجاد کرده بود، اظهار داشت: من روز گذشته با مطالعه مطلبی که در خبرگزاری تسنیم منتشر شده بود، از این ماجرا با خبر شدم، چون با توجه به اینکه در یکی دو هفته اخیر مشغله فراوانی داشته‌ام، کمتر فرصت رصد اخبار را داشتم.

  وی افزود: بعید می‌دانم پس از اتفاقاتی که برای این ورزشکار سنگاپوری رخ داده، فدراسیون این کشور نیز این پینگ‌پنگ‌باز را تایید کرده باشد.

  نایب رئیس ایرانی کنفدراسیون تنیس روی میز آسیا درباره از دست رفتن میزبانی تورنمنت «هوپس آسیای میانه» گفت: قرار بود این مسابقات در ماه گذشته میلادی در ایران برگزار شود، اما فدراسیون ایران به ما اعلام کرد که با مشکل مالی مواجه است و ما هم میزبانی را به قزاقستان دادیم. ما حتی حقوق مربی، بلیت و کمک هزینه ۴ هزار دلاری را نیز می‌دادیم، اما به هر حال با قبول این میزبانی از سوی ایران موافقت نشد.

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "بدیعی: بعید می‌دانم فدراسیون سنگاپور «لی هو» را تایید کرده باشد"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار