امروز: سه شنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۸ | ۱۹:۴۸:۲۸  آخرین بروزرسانی : تیر ۳۰ام, ۱۳۹۶
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶ | کد خبر : 75389
  ارسال خبر چاپ خبر
 • انعکاس کلاسهای مربیگری جهانی ایران درI ITTF

  ایران پاسخ می دهد؛نتایج برجسته به دست آمده!

  تهران پایتخت ایران با پشتیبانی کمیته ملی المپیک وتحت حمایت  برنامه توسعه فدراسیون جهانی تنیس روی میزITTF میزبان برگزاری کلاسهای مربیگری جهانی بود. این کلاس در تاریخ ۶ جولای ۲۰۱۷ آغاز و در تاریخ ۱۲ جولای به کار خود پایان داد. کلاس مربیگری جهانی با رهبری کریستیان لیلیروس سوئدی مدرس فدراسیون جهانی برگزار گردید. برگزاری…

  تهران پایتخت ایران با پشتیبانی کمیته ملی المپیک وتحت حمایت  برنامه توسعه فدراسیون جهانی تنیس روی میزITTF میزبان برگزاری کلاسهای مربیگری جهانی بود.

  این کلاس در تاریخ ۶ جولای ۲۰۱۷ آغاز و در تاریخ ۱۲ جولای به کار خود پایان داد.

  کلاس مربیگری جهانی با رهبری کریستیان لیلیروس سوئدی مدرس فدراسیون جهانی برگزار گردید.

  برگزاری کلاس مربیگری جهانی LEVEL2 به مدت شش روز بوده اما بدلیل ترجمه مباحث یک روز اضافه تر در نظر گرفته شده بود.

  لیلیروس: تنیس روی میز در ایران در ده سال گذشته پیشرفت زیادی داشته است وبعنوان یک ورزش محبوب با زیرساختهای بزرگ وامکانات فراوان است. تنیس روی میزایران تاکنون پنج بار در المپیک حضور داشته است.

  برادران عالمیان نوشاد ونیما اخیرا استانداردهای جدیدی را در مسابقات انفرادی مردان جهان کسب کرده اند.

  لیلیروس: برای اولین بار بود که کلاس مربیگریLEVEL2 در ایران برگزار می شد.ایران دارای رتبه سوم  در بخش مرییان تایید شده فدراسیون جهانی با ۲۷۸ نفر بعد از شیلی با تعداد ۲۸۲ نفر می باشد.مصر همچنان با تعداد ۳۶۰ مربی در رتبه اول مربیان جهانی قرار دارد وایران در تلاش برای توسعه وافرازیش مربیگری جهانی می باشد.

  بدون شک در ایران دانش فراوانی برای پیشرفت وجود دارد.

   لیلیروس:بیشترمربیان در ایران تحصیل کرده هستند ومعمولا تحصیلات در بین مربیان مرد وزن ایرانی به چشم می خورد.پسران در سن ۹ سالگی در این رشته آموزش می بینند ودختران با مربی زن وپسران  بامربی مرد درحال تمرین هستند که این باعث حمایت بسیار قدرتمند از مربیان زن می شود.ایران در حال حاضر بالاترین درصد مربیان زن در جهان را دارا می باشد.حدود ۴۰ درصد از مربیان را در ایران زنان تشکیل می دهند.

  در کلاس مربیگری جهانی LEVEL2 جمعا ۱۹ نفر شرکت داشته اند.نمرات در بخش تئوری وعملی بسیار عالی بود که به احتمال زیاد بهترین دوره LEVEL2 در سطح جهان برآورد می شود.تعداد پنج نفر با نمره کامل ۲۰ قبول شدند ودر مجموع ۱۵ نفر از مجموع ۱۹ شرکت کننده امتیاز کافی برای حضور در کلاس مربیگریLEVEL3 را بدست آوردند که در مجموع همه آنان عالی بودند.

  بهترین مربیان در ایران حضور دارند ،بسیار ی از آنان در رشته فیزیک ومدرک کارشناسی سایر رشته ها تحصیل کرده وتقریبا همه مربیان در تیم ملی بازی کرده ویا مربی تیم ملی بوده ویا بازیکن ملی پرورش داده بودند که البته این مربیان باتجربه من را بعنوان مدرس کلاس تحت تاثیر قرار دادند.

  این یک تجربه بسیار لذت بخش برای کار با مربیان بسیار تحصیل کرده وبا تجربه زیاد برای من بود.اکثر این مربیان در مسابقات بین المللی واردوهای آموزشی حضور داشته وبه مربیگری پرداخته اند وهمه آنان از برگزاری این کلاس قدردانی کرده واعلام کرده اند که مطالب خوبی یاد گرفته اند.

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "ایران پاسخ می دهد؛نتایج برجسته به دست آمده!"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار