امروز: دوشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۷ | ۰۷:۲۲:۰۹  آخرین بروزرسانی : اسفند ۱۰ام, ۱۳۹۶
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : پنجشنبه ۱۰ اسف ۱۳۹۶ | کد خبر : 75647
  ارسال خبر چاپ خبر
 • استعفای نائب رئیس فدراسیون تنیس روی میز

  نائب رئیس فدراسیون تنیس روی میز نیامده رفتنی شد!

  نائب رئیس فدراسیون تنیس روی میز نیامده رفتنی شد! به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور،وبه نقل از منابع موثق خانم دکتر حاجوی که سه هفته پیش از سوی ریاست محترم فدراسیون بعنوان نائب رئیس فدراسیون معرفی شده بود از مسئولیت جدید خود استعفا داده است. دکتر حاجوی شهردار یکی از مناطق تهران در تاریخ…

  نائب رئیس فدراسیون تنیس روی میز نیامده رفتنی شد!

  به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور،وبه نقل از منابع موثق خانم دکتر حاجوی که سه هفته پیش از سوی ریاست محترم فدراسیون بعنوان نائب رئیس فدراسیون معرفی شده بود از مسئولیت جدید خود استعفا داده است.

  دکتر حاجوی شهردار یکی از مناطق تهران در تاریخ ۱۵ بهمن ۹۶  بعد از معرفی از سوی فدراسیون تنیس روی میز بعنوان نائب رئیس با حکم وزیر ورزش وجوانان بعنوان نائب رئیس فدراسیون تنیس روی میز معرفی گردید که البته این انتصاب سوال برانگیز با انتقاداتی همراه گردید که بعد از آن رئیس ودبیر فدراسیون در این باره توضیحاتی ارائه کردند.

  ظاهرا شایعه این استعفا از برگزاری نشست نواب رئیسان فدراسیون که با عدم حضور نائب رئیس تازه انتصاب شده همراه بود منتشر گردید تا اینکه بعد از پیگیری های رسانه ها مشخص شد که گویا نامبرده رسما استعفا داده است.

  استعفای نائب رئیس مستعفی که با حمایت های مسئولین فدراسیون از سویی وازدیگر سو با انتقادات افکار عمومی همراه شده بود جای سوالات فراوانی را باقی گذاشته که این آمدن وآن رفتن به چه معنا تفسیر می گردد؟؟؟

  با رفتن نائب رئیس تازه کار باید منتظر بود که قرعه این منصب در آینده به نام چه کسی رقم خواهد خورد؟؟؟

  گفتنی است فدراسیون تنیس روی میز تاکنون در این رابطه سکوت اختیار کرده است.

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "نائب رئیس فدراسیون تنیس روی میز نیامده رفتنی شد!"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار