امروز: دوشنبه, ۱۰ آذر , ۱۳۹۹ | ۲۳:۵۱:۱۵  آخرین بروزرسانی : شهریور ۱۱ام, ۱۳۹۷
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ | کد خبر : 75964
  ارسال خبر چاپ خبر
 • درارتباط با مدال آوری نوشاد عالمیان در آسیا

  پیام مهندس بدیعی نائب رئیس کنفدراسیون آسیا

  مهندس افشین بدیعی نائب رئیس ایرانی کنفدراسیون تنیس روی میز آسیا به جهت مدال آوری تاریخی نوشاد عالمیان در قاره آسیا مهد تنیس روی میز جهان پیام تبریکی صادر کردند. متن پیام به این شرح است: بدون تردید مدال ارزنده نوشاد عالمیان با در نظر گرفتن عوامل مختلف تاریخی و فنی، یکی از ارزشمند ترین…

  photo_2018-09-02_06-18-12

  مهندس افشین بدیعی نائب رئیس ایرانی کنفدراسیون تنیس روی میز آسیا به جهت مدال آوری تاریخی نوشاد عالمیان در قاره آسیا مهد تنیس روی میز جهان پیام تبریکی صادر کردند.

  متن پیام به این شرح است:

  بدون تردید مدال ارزنده نوشاد عالمیان با در نظر گرفتن عوامل مختلف تاریخی و فنی، یکی از ارزشمند ترین مدالهای کاروان ورزشی ایران در بازیهای آسیایی جاکارتا است.

  کسب این موفقیت تاریخی را به نوشاد عزیز و خانواده اش ، به مسئولین و اعضا محترم فعلی و ادوار گذشته فدراسیون تنیس روی میز و در نهایت به کلیه مربیان و بازیکنان و دست اندرکاران زحمت کش جامعه تنیس روی میز کشور شاد باش عرض مینمایم.

  موفقیت نوشاد محصول همنشینی بی نظیر تکه های مختلف پازل تنیس روی میز ایران است و اینجانب از اینکه تکه کوچکی از این پازل بزرگ بوده ام بر خود میبالم.

  جا دارد از قهرمان نامدار سالهای دور کشور آقای هوشنگ بزرگزاده که تا قبل از نوشاد عالمیان دارنده این رکورد تاریخی بوده است یاد نموده و از خداوند منان برای ایشان طلب سلامتی و بقای عمر با عزت نمایم.

  افشین بدیعی
  نایب رییس کنفدراسیون تنیس روی میز آسیا

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "پیام مهندس بدیعی نائب رئیس کنفدراسیون آسیا"

  نظرات

  *

  code

  تازه ترین اخبار